نامجومطلق: آقای قربانی! ممنون از حمایت قاطع شما
۱۰۱۷۹۳۶
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
۱۳۲۱
مربی تیم استقلال گفت: وریا غفوری به معنای واقعی کلمه تعصبش را نشان داد و ثابت کرد چقدر دلش برای موفقیت استقلال می‌تپد.

خبرورزشی: استقلال بالاخره طلسم پیروز نشدن را شکست تا با روحیه بهتری به جدال با نساجی فکر کند. حالا آبی‌پوشان دیگر استرس پیروز نشدن را ندارند و همین مسئله باعث شده تا سبک‌تر تمرین کنند. نشاط به وجود آمده در داخل مجموعه استقلال فقط محدود به بازیکنان نیست و هنگامی که با مربیان این تیم صحبت می‌کنیم هم کاملاً متوجه افزایش سطح رضایت و روحیه آن‌ها می‌شویم. حالا استقلالی‌ها برای جدال پنج‌شنبه با نساجی استارت زده‌اند و همین مسئله بهانه خوبی شد تا پای صحبت‌های مجید نامجومطلق بنشینیم و با این مربی در مورد مسابقه آتی و شرایط کلی استقلال گپ بزنیم.

پایان استرس گلزنی

قبل از جدال با صنعت نفت هم گفته بودم این بازی برای ما حکم یک نبرد ۶ امتیازی را دارد. در واقع حالا دیگر همه مسابقات تا پایان فصل برای استقلال یک فینال هستند و به هیچ عنوان نباید کوچکترین لغزشی داشته باشیم. خوشبختانه پیروزی در آبادان علاوه بر شرایط فنی، استقلال را از نظر روحی هم در وضعیت مناسبی قرار داد. حالا با آرامش بیشتری کار را دنبال می‌کنیم. این پیروزی جدا از بحث کسب ۳ امتیاز، دو اتفاق مهم هم برای ما رقم زد. اول اینکه حالا بچه‌ها دیگر استرس گلزنی ندارند و نکته دوم، تداوم روند باز نشدن دروازه ما بود. اتفاقی فوق العاده ارزشمند که امیدواریم در مسابقات آینده هم تکرار شود.

راه میان‌بر برای لیگ قهرمانان

تمام دیدار‌های باقی‌مانده لیگ برتر و جام‌حذفی را به معنای واقعی کلمه جدی خواهیم گرفت و برای موفقیت در هر دو عرصه تلاش خواهیم کرد، چون می‌دانیم هر پیروزی برای هواداران ما چقدر ارزش دارد. البته فراموش نکنید جام‌حذفی حکم راهی میان‌بر برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا را دارد و به هیچ عنوان نباید چنین فرصت ارزشمندی را از دست داد. همه رقبا محترم هستند ولی به صورت جدی در اندیشه فتح جام‌حذفی هستیم.

کمک دیاباته به مدافعان

شیخ دیاباته برای بازی با صنعت نفت روحیه بسیار بالایی داشت. تولد فرزندش و انگیزه برای نشان دادن مجدد توانایی‌ها موجب شد این بازیکن یکی از چهره‌های فوق العاده خوب ما در آبادان باشد. جدا از بحث گلزنی، اگر دقت کرده باشید این بازیکن برای کمک به عناصر دفاعی استقلال نیز از جان مایه می‌گذاشت و گاهی اوقات حتی تا داخل محوطه جریمه خودمان هم عقب می‌آمد تا ضربات سر را بزند و انصافاً در این مورد بسیار خوب عمل کرد.

ما می‌دانستیم صنعت نفت روی ضربات ایستگاهی و ارسال روی دروازه فوق العاده خطرناک است و به همین خاطر تمرینات ویژه‌ای انجام داده بودیم که خوشبختانه بچه‌ها در داخل زمین هم به بهترین شکل ممکن این تمرینات را پیاده کردند. فراموش نکنید حتی راه رفتن در گرمای آبادان هم کار دشواری است چه رسد به دویدن. استقلالی‌ها واقعاً جمعه‌شب تلاش ارزشمندی داشتند.

چهره زمستانی

علاوه بر شیخ دیاباته، سایر عناصر تهاجمی استقلال نیز در شرایط خوبی قرار گرفته‌اند و شک نداشته باشید بازی به بازی بهتر هم خواهند شد. در مورد مهاجمان، ما بدشانسی آوردیم. دیاباته به خاطر شرایط قرنطینه در فرانسه دچار اضافه وزن شده بود و ارسلان مطهری نیز در همان اولین مسابقه‌ای که به میدان آمد، مصدوم شد، اما خوشبختانه حالا آسیب‌دیدگی او مرتفع شده و شیخ هم به روز‌های اوج خودش نزدیک می‌شود. قطعاً شرایط مهدی قایدی نیز هر روز بهتر خواهد شد. شک نداشته باشید در آینده‌ای بسیار نزدیک ارسلان مطهری و مهدی قایدی چهره زمستانی خودشان را دوباره به نمایش می‌گذارند و در کنار دیاباته به همان ترسناک‌ترین خط حمله لیگ برتر بدل خواهند شد.

تعصب کاپیتان

وریا غفوری به معنای واقعی کلمه تعصبش را نشان داد و ثابت کرد چقدر دلش برای موفقیت استقلال می‌تپد. این بازیکن از بستر بیماری بلند شد و به کمک استقلال آمد. غفوری تا قبل از جدال با صنعت نفت فقط دو جلسه تمرین کرده بود. به این نکته هم توجه داشته باشید که او چند روز بیمار بود و در قرنطینه قرار داشت. در چنین شرایطی کاملاً بدیهی است که بدن ضعیف می‌شود، اما وریا در نهایت مردانگی و تعصب همراه استقلال آمد و در گرمای آبادان بازی کرد.

فرزندان استقلال

واقعاً باعث افتخار مجموعه استقلال است که کادر فنی نساجی همگی استقلالی هستند. این نشان می‌دهد مکتب استقلال چقدر در امر پرورش مربی موفق بوده است. مربیان محترم نساجی جزو فرزندان استقلال محسوب می‌شوند و البته نکته اینجاست که هم کادر فنی استقلال و هم مربیان نساجی همگی سابقه شاگردی منصورخان پورحیدری را داشته‌اند. واقعاً مرد بزرگی بود و خیلی به استقلال خدمت کرد. خود من جدا از اینکه شاگردش بودم، این افتخار را داشتم که در مقاطعی دستیاری ایشان را هم بکنم و از کنارش خیلی کار یاد گرفتم. روحش شاد.

تهمت ناآگاهانه

باز هم تأکید می‌کنم استقلال به رغم مشکلات فراوانی که داشت، حاضر شد برای جدال با پارس جنوبی عازم شود و حتی در فرودگاه مهرآباد هم حضور پیدا کردیم ولی همان زمان، با کادر پزشکی تماس گرفتند و اعلام کردند جواب آزمایش چند بازیکن دیگر هم مثبت شده است به همین خاطر مجبور شدیم آن سفر را لغو کنیم.

البته نرفتن کاروان استقلال حرکت غیرقانونی نبود و ما کاملاً در چارچوب قوانین وضع شده عمل کردیم. خودتان هم شاهد بودید که فدراسیون فوتبال پس از رؤیت مدارک ارائه شده توسط باشگاه استقلال، حکم به انجام بازی در تاریخ جدید داد. البته یک عده به استقلال تهمت زدند و بیماری بازیکنان ما را زیر سؤال بردند. امیدوارم واقعاً این افراد از سر ناآگاهی به ما تهمت زده باشند نه به واسطه...

تاوان مشکلات دیگران

کاملاً بدیهی است که داستان بویان و احتمال محروم شدن استقلال از سه پنجره نقل و انتقالاتی نه تنها باعث ناراحتی هواداران می‌شود، بلکه نگرانی کادر فنی و بازیکنان را نیز افزایش می‌دهد. متأسفانه استقلال در هر برهه‌ای دچار دردسر‌هایی می‌شود که مدیران اسبق ایجاد می‌کنند. در همین ماجرا هم ما داریم تاوان اشتباهات دیگران را می‌دهیم. خطا‌هایی که افراد دیگر مرتکب شده‌اند، اما حالا دود آن به چشم استقلال می‌رود. متأسفانه مدیران پس از اینکه می‌روند، جوابگوی کار خودشان نیستند و همین مسئله برای دیگران دردسر ایجاد می‌کند.

چقدر خوب بود هر مدیری جواب اقدامات صورت گرفته در برهه مدیریت خودش را می‌داد. ۱۱ سال قبل هنگامی که در استقلال بودم و آقای واعظی‌آشتیانی مدیرعامل بود، از بابت بدهی‌های معوقه در دوره مدیریت خودش برای دیگران مشکلاتی بر جای نگذاشت و کاش چنین رویه‌ای ادامه پیدا می‌کرد. الان بنده خدا آقای سعادتمند باید نگران قرارداد‌هایی باشد که چند سال قبل بسته شده و پول آن پرداخت نشده است. قرارداد‌هایی که به دوران مدیریت او ارتباطی ندارد ولی باید آن‌ها را حل و فصل کند. با همه این مشکلات امیدوارم قضیه بویان هرچه سریع‌تر جمع‌وجور شود.

حمایت قربانی

همه پیشکسوتان عزیز استقلال برای من محترم هستند ولی معتقدم اتفاقاً وقتی تیم دچار مشکل می‌شود، این افراد باید برای کمک وارد عرصه شوند و با مصاحبه‌های خودشان روحیه کل مجموعه را افزایش دهند. اصلاً بحث اسامی نیست بلکه منظورم حمایت از استقلال تحت هر شرایطی است. اگر هم نقد فنی وجود دارد، دوستان ارائه کنند ولی انتقاداتشان سازنده باشد نه مخرب. واقعاً باید تشکر ویژه‌ای از پیروز قربانی بکنم که قاطعانه از ما حمایت کرد و جواب یکسری از منتقدان را داد.

جامی برای هواداران

اینکه ما قهرمان جام‌حذفی شویم، همان‌طور که گفتم یکی از اولویت‌های اصلی محسوب می‌شود. حالا اینکه با پرسپولیس در همین جام‌حذفی بازی خواهیم کرد یا احتمال دارد در سوپرجام به مصاف آن‌ها برویم، بحث دیگری است. تمام هدف ما این است که با گرفتن یک جام دل هواداران استقلال را شاد کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1399/04/30
جام حذفی تو خواب ببینی اونم ان شاءالله مال پرسپولیسه چون لایق قهرمانیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
منظورت مسعود پولیسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
آره بابا مسعود هم که هست
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
بابایه برد اوردین چقد جو میگیردتون..پس جای سرورتون بودین چیکار میکردین.خخخخخخخخخخ
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
نه بابا مسعود نیس لطف خدا تعصب بچه هاس.....نه تیم باند باز و جک تری خور کیسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
اخرین جامها با سلطانی فر
رباعی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
کسب یک برد در پنج بازی، خیلی باعث شده که جوگیر بشید.
بابا اجازه بدید ۲ تا برد پشت سر هم بیارید، بعد شروع کنید به نقشه های بزرگ کشیدن.
ضمنأ، خیلی باید حقیر و بدبخت باشید که ناگامی هاتون رو‌به وزیر محترم مربوط بدونید.
در مربیگری با جک تری دی و دوپینگ خونی نمیشه نتیجه گرفت. سواد می خواد و تلاش شبانه روزی
مصطفی جعفری
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۱
لایق قهرمانی
United Arab Emirates
17:35 - 1399/04/30
قرمزته مدیون سلطانی فر بی وجدانته والا پیروزی از این عرضه ها نداره
پاسخ ها
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
خخخخ ❤❤❤❤❤❤+❤❤❤❤
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
خخخخ ❤❤❤❤❤❤+❤❤❤❤
پرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۱
جک تری علاوه بر نیرو زا بودن فک کنم توهم زا هم باشه درسته؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1399/04/30
این که حتی نمی تونید دوم لیگ هم بشید،بازم تقصیر وزیر ورزش.جمع کنید بابا.یه خورده زحمت بکشید همت کنید.الکی که نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
دروازبان روبر دفاع ربرو داور برید تشکر کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
اگه پیروزی عرضه جام گرفتن داشت قبل ازبابا مسعود چندسال حسرت بازی باتوپ آسیا رونداشت
مثل اینکه یادتون رفته شعار(حسرت پرسپولیسیا بازی باتوپ آسیا)
مهدی ترابی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
اره تقصیر وزیره سجده شکر ممد نوری یادت نرفته که
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1399/04/30
شما باید از منیریه یک جام بخرید تا گرونتر نشده،تو زمین که عرضه نداشتید،بخواب ببینید جام حذفی به شما برسه
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1399/04/30
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده،حق دارین کیسه کشا
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1399/04/30
خدایاااا همه مردم این سرزمین که بیماری کرونا دارند رو مثل بازیکنای استقلال الی الخصوص وریا غفوری خوب کن
❤❤❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1399/04/30
اگه مربیان ما داشتین چه می کردید
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1399/04/30
میتونم بگم اگر بابا مسعود نبود ( امیدوارم که هرچه زودتر جمع کنن و برن ) و داورها مهندسی نمیشدن و بعضی از بازیها را براشون در نمیاوردن الان در جدول واقعی نه جدول وزارتی . همسایه شاهین بوشهر بودن
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1399/04/30
اولاکه دبل قهرمانی ماله پرسپولیسه.ثانیااحتمالابلیط ترکیه رزروکنیدبرای سوپرجام.گفته باشم.
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1399/04/30
اقای مطلق یه جوری صحبت میکنی که انگار چند تا جام رو باهم درو کردید و با کلی اختلاف صدر جدولید بابا عمو اقا یه نگاهی به خودتون بکن بعد شروع کن به عوام فریبی داداش با لم دادن و کرونا بازی جام نمیشه گرفت
France
21:47 - 1399/04/30
مجید رشتی تو حق نداری به اقای قربانی کوچکترین بی احترامی بکنی
یادت نره رفتی لنگ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج