ماموریت غیرممکن برای ویسی در پیکان
۱۰۱۹۷۵۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
۵۷۷
عبدالله ویسی بعد از تساوی برابر پارس جنوبی بلافاصله مسیر خروجی استادیوم را در پیش گرفت و مطمئنا قرعه سخت تیمش طی چهار بازی باقیمانده برای بقا را در ذهن مرور می‌کرد.

ورزش سه: عبدالله ویسی بعد از تساوی برابر پارس جنوبی بلافاصله مسیر خروجی استادیوم را در پیش گرفت و مطمئنا قرعه سخت تیمش طی چهار بازی باقیمانده برای بقا را در ذهن مرور می‌کرد.

پیکان طی 4 بازی اخیر 8 امتیاز کسب کرد و توانست از نظر دفاعی نیز نمایش موفقی از خود به جا بگذارد، اما به نظر می‌رسد فرصت سوزی‌های آنها در گذشته اکنون شرایط را سخت‌ و شاید برای بقا غیرممکن کرده باشد.

شاگردان عبدالله ویسی طی چهار بازی آتی خود باید برابر تراکتور (استادیوم یادگار امام تبریز)، نفت آبادان (استادیوم شهدای شهرقدس)، استقلال (استادیوم آزادی) و در هفته پایانی مقابل سپاهان در استادیوم شهدای شهر قدس قرار گیرد. سه مدعی دستیابی به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و البته نفت آبادان که تیمی سرسخت نشان می‌دهد و تا چند هفته قبل نیز آنها نیز در کورس قرار داشتند.

این قرعه در هفته‌های پایانی نیم فصل اول با تنها یک امتیاز (تساوی مقابل استقلال) برای حسین فرکی به اتمام رسید و در نهایت نیز باعث پایان کار او در پیکان شد. اکنون ویسی در ماموریت غیرممکن خود باید دید قادر خواهد بود با دستیابی به حداقل 6 امتیاز شانس بقای تیمش را قطعی کند و البته امیدوار به ناکامی صرف دیگر مدعیان بقا باشد یا خیر.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج