توضیح درباره ابهامات ایجاد شده راجع به بذرپاش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۲۰۰۰۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
۱۰۹۲
نائب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح روند انتخاب دو گزینه این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات، تاکید کرد که «مهرداد بذرپاش بیش از ۲۰ سال سابقه کاری دارد و مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف را به عنوان سوابق ۲۰ ساله احتساب نکرده‌ است.»

خبرگزاری ایسنا: نائب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح روند انتخاب دو گزینه این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات، تاکید کرد که «مهرداد بذرپاش بیش از ۲۰ سال سابقه کاری دارد و مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف را به عنوان سوابق ۲۰ ساله احتساب نکرده‌ است.»

 متن اطلاعیه حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

فرایند یک انتخاب قانونی و گام دومی

به دنبال انتخاب رئیس دیوان محاسبات کشور، برخی سوالات و شبهه‌ها از سوی عده‌ای از جمله دیدبان شفافیت و عدالت طرح گشته و در جامعه القاء شد.

قطع نظر از انگیزه‌های تخریب در این کنشگری‌ها، برای شفافیت و تنویر افکار عمومی، فرایند انتخابِ صورت گرفته در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس را به طور فشرده تشریح می‌کنم تا معلوم گردد که کمیسیون کاملا در چارچوب آئین‌نامه مجلس و قانونی عمل نموده است.

۱. برای ریاست دیوان محاسبات، ۲۵ نفر و برای دادستانی ۱۸ نفر ثبت نام کرده بودند. ابتدا کمیته دیوان محاسبات طی سه روز متوالی و با تشکیل ۵ جلسه، پس از بررسی مدارک در جلسه اول و احراز شرایط لازم از جمله ۲۰ سال سابقه کار و نیز سابقه مدیریت در سطح مقام های اجرایی (مشمولین ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری)، ۲۰ نفر از نامزدهای ریاست دیوان و ۱۴ نفر از نامزدهای دادستانی را انتخاب و به جلسات دعوت کرد و پس از استماع برنامه آنان و با رای‌گیری مخفی، ۴ نفر را به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی کرد.

۲. کمیسیون برنامه و بودجه نیز طی دو جلسه صبح و بعد از ظهر و پس از استماع برنامه‌ی افراد راه یافته به مرحله دوم و بعد از سوالات لازم خصوصا درباره نامزدهای ریاست دیوان محاسبات، نهایتا دو نفر را به صحن مجلس معرفی کرد.

۳. در خصوص حواشی ایجاد شده درباره سابقه کار آقای دکتر بذرپاش، به استحضار عموم می‌رسانم که ایشان بر اساس مدارک ارائه شده، کار و فعالیت‌های مدیریتی خود را از ابتدای سال ۷۹ به عنوان معاون آموزشی پژوهشکده‌ی شهید رضایی (دانشگاه شریف) شروع کرده‌اند و در مجموع بیش از ۲۰ سال سابقه دارند. ایشان همزمان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف هم بوده‌اند ولی آن را به عنوان سوابق ۲۰ ساله احتساب نکرده‌اند. اگر چه از نظر ما مدیریت در نهادهای انقلابی و غیردولتی از جمله بسیج هم از سوابق مدیریتی بلکه از ارزشمندترینِ آنهاست.

همین جا به شبهه ارائه شده از سوی دیدبان شفافیت و عدالت اشاره می‌کنم که مراد قانونگذار از ۲۰ سال سابقه کار، احراز توانمندی مدیریتی برای مسئولیت خطیر دیوان محاسبات است نه سابقه‌ی سنواتی که برای حکم کارگزینی محاسبه می‌کنند.

۴. اخیرا در تاریخ تاسیس پژوهشکده شهید رضائی نیز تشکیک نموده‌اند، غافل از اینکه دو موسسه به همان نام وجود دارد. اولی پژوهشکده سامانه‌های هوشمند صنعتی شهید رضایی است که در سال ۷۸ توسط استاد جانباز دانشگاه شریف به نام آقای رضایی تاسیس و پس از شهادت ایشان بر اثر عوارض ناشی از جانبازی شیمیایی، به نام ایشان نامگذاری شده است و موسسه دیگر به نام پژوهشکده فناوری‌های پیشرفته‌ی شهید رضایی که در سال‌ ۸۸ تاسیس گردیده است. عده‌ای به اشتباه این دو را یکی انگاشته و انتخاب کمیسیون را تخطئه نموده‌اند. مراجعه به سایت دانشگاه صنعتی شریف به خوبی مسئله را روشن می‌کند. گواهی آقای بذرپاش مربوط به پژوهشکده‌ی اولی است.

در خاتمه ضمن یادآوری رعایت تقوا و عدالت در داوری‌ها و اظهار نظرها در رسانه‌ها، به دوستان عرض می‌کنم به دور از عدالت و انصاف است که بدون بررسی کامل، هر گزارش یا خبری را در جامعه نشر دهند و با مطلق‌انگاریِ پیش‌فرض‌های ذهنیِ خود، دیگران را به عدم رعایت قانون یا تخلف یا گناه متهم کنند. گناه آن است که بدون تحقیق کامل و به بهانه شفافیت، اتهاماتی غیر واقعی نسبت به دیگران در جامعه نشر دهی و دستور قرآن کریم "إِنْ جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا" را واگذاشته و بدون علم و آگاهی به قضاوت بنشینی که در قرآن کریم آمده است: "و لا تَقْفُ ما لَیسَ لک به علم اِنَّ السَّمْعَ والْبَصَرَ والفُؤاد کُلُّ اولئکَ کانَ عَنْهُ مَسْئُولا"

والسلام»

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1399/05/05
مردم گوش مخملی اند. مردم رو گول می زنید، خدا رو که آگاه به همه چیزه که نمی تونید گول بزنید. مکروا و مکرولله و الله خیر الماکرین. انشاالله خدا خودش رسواتون کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
انشاءاله که رسوایشان خواهد کرد .ما ملت ماندیم که این نماینده چرا اینقدر از کار خلاف قانون خود دفاع میکند .مثل ابنکه اسمان سوراخ شده واین مردک بذرپاش ازش امده پایین .مگر قحطالرجال است که شخصی بدون هیچ گونه تخصص در یک پست مهم قرار بگیرد.حتما این نماینده داره برنامه ریزی میکنه که در آینده اگر گند کارش درآمد این پذرپاش حامیش باشد.
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1399/05/05
آخه اینهم آدم است شما انتخاب کردید؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1399/05/05
متولد 59 بعدا سال 79 شده معاون پژوهشی پژوهشکده شهید رضایی! تو 20 سالگی فوق دیپلم میشده بعدا معاونت پژوهشی؟؟؟ گیریمم تو 20 سالگی بدون مدرک رسمی بهش عنوان دادن، این میشه سنوات مدیریتی کلان؟
جمع کنید این مسخره بازیارو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
عزیزم ببین پارتیش کیه و دمش به کجا وصله ...تخصص و سابقه کیلوچنده
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1399/05/05
یکی از مسئولین لطفا جواب قانع کننده بده؟
کسی که متولد 1359 هست(آستانه 40 سالگی) اگر بگیم سربازی هم نرفته باشه دانشگاه که رفته؟ایشون لیسانس که دارن؟پس در زمان تحصیل لیسانس کار دولتی نداشتن.در زمان فارغ التحصیلی در خوشبینانه ترین حالت 22 سال دارن(عرض کردم اگر معاف از سربازی باشن) .اگر سریع و با وجود توانایی شخصی بعد تحصیل هم جذب اداره دولتی شده باشن الان که هنوز به 40 سالگی نرسیدن چطور 20 سال سابقه کار دولتی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا بیخیال شین.
توی 29 سالگی مدیر بزرگترین شرکت خودرو سازی بود بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1399/05/06
باز یه عده دردشون گرفت
بذر پاش خار چشم دزدان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر