مربی فولاد: داور حق ما را ضایع کرد
۱۰۲۰۵۴۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۹
۵۸۹
مربی فولاد خوزستان می‌گوید حق تیمش در بازی برابر نساجی مازندران ضایع شده است.

خبرگزاری ایسنا: مربی فولاد خوزستان می‌گوید حق تیمش در بازی برابر نساجی مازندران ضایع شده است.

 حمیدرضا رجبی، مربی فولاد خوزستان در گفت وگویی تلوزیونی درباره عملکرد داور بازی تیمش مقابل نساجی مازندران در بازی معوقه هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر گفت: داور در این بازی گلستانی بود. ما از طرف خودمان با طرف کمیته داوران صحبت کردیم که یک داور دیگر بگذارند اما کمیته داوران به توصیه ما توجهی نکرد. داور، این بازی را به نفع نساجی تمام کرد. کل بازی در اختیار ما بود اما داور به راحتی ما را ۱۰ نفره کردند. داور حتی پنالتی تیم ما را نگرفت و نمی‌دانم چطور این کار را انجام داد.

او ادامه داد: تیم نساجی به ۱۸ قدم تیم ما نرسید اما با تصمیم‌های داور ورق بازی برگشت. به راحتی داور پنالتی تیم ما را نگرفت و بازیکن تیم ما را به راحتی اخراج کرد. داور خیلی مغرضانه قضاوت کرد. کمک داور در یک بازی چه نقشی دارد؟ داور در صحنه هایی که از اهمیت قابل توجهی برخوردار بود، گفته بود که من چیزی ندیدم و باید در چنین لحظه هایی کمک داور به داور میدان کمک کند.

رجبی افزود: تیم نساجی هیچ فشاری روی دروازه ما نداشت اما داور مسابقه شرایط بازی را تغییر داد. قبل از بازی هم آقای آذری و دیگر عوامل فولاد از کمیته داوران خواهش کردند تا با تغییر داور بازی شائبه ای پیش نیاید اما چنین اتفاقی رخ نداد. الان من میخواهم بدانم کمیته داوران قبول می‌کند که اشتباه کرده است؟

او خاطرنشان کرد: داور مسابقه در کل بازی نمی‌شود اشتباه کند. در آخر بازی یک درگیری لفظی ساده میان مهدی هاشمی نسب و علیرضا حقیقی پیش آمده بود. ما تیمی هستیم که پشت مان گرم نیست و روی پای خودمان ایستادیم و دوست داریم عدالت برقرار شود و حق ما ضایع نشود. تماشاگران دور تا دور استادیوم حضور داشتند و به جواد نکونام فحش دادند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1399/05/07
همه این کارا برای دوم کردن کیسه است
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1399/05/07
برای کسب سهمیه ی استقلال بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج