شگرد جدید برای سرقت خودرو‌های لوکس
۱۰۲۱۱۴۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
۲۳۴۴
رئیس کلانتری ۱۰۶ نامجو از دستگیری سارق خودروهای لوکس که با جلب اعتماد شهروندان خودروهایشان را سرقت می‌کرد، خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کلانتری ۱۰۶ نامجو از دستگیری سارق خودروهای لوکس که با جلب اعتماد شهروندان خودروهایشان را سرقت می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ محمد احمدی بیان کرد: سه مرد جوان با مراجعه به کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو اعلام می‌کنند که خودروهایشان توسط فردی که مدعی طرح دوستی بوده به سرقت رفته است.

وی توضیح داد: ماموران بعد از دریافت اظهارات این سه مالباخته متوجه می‌شوند سارق هر سه سرقت یک فرد بوده و متهم پس از به دست آوردن اعتماد مالباختگان خودروهایشان را سرقت کرده است.

رئیس کلانتری ۱۰۶ نامجو گفت: مالباختگان در اظهارات مشابهی اعلام کردند، سارق در عرض مدتی کوتاه در پارک‌های مختلف با آن‌ها قرار گذاشته و در این زمان خودرویشان را به سرقت برده است و یکی از مالباختگان در این خصوص اظهار کرد که سارق چندین بار من را به رستوران‌های لاکچری دعوت کرد و بعد از طرح رفاقت به وی اعتماد کردم.

به گفته مالباخته که در قرار چهارم و پنجم که با خودروی شاسی بلند به سر قرار آمده بود متهم به او اعلام کرد که نمایشگاه ماشین دارد و تمایل دارد مالک را به عنوان راننده شخصی خودش انتخاب کند.

شاکی ادامه داد: به پیشنهاد متهم چهار روز پیش با خودروی شخصی ام که خودروی لوکس است به محل قرار حاضر شدم و متهم را در سر قرار سوار بر خودروام کردم و با همدیگر به نمایشگاه خودرویی که در حوالی خیابان نامجو بود مراجعه کردیم. متهم به من گفت که این نمایشگاه متعلق به اوست، من در داخل ماشینت منتظر می‌مانم و تو به داخل نمایشگاه برو و بگو سوییج خودروی شاسی بلند پرادو را بهت بدهند و ماشین را بیرون بیاور، که در ادامه من هم سوئیچ خودروام را تحویل وی دادم و به داخل نمایشگاه اتومبیل رفتم و خواستار تحویل سوئیچ شدم که نمایشگاه‌دار اعلام کرد، اصلا این فرد را نمی‌شناسد. بلافاصله به محل خودروام مراجعه کردم و متوجه شدم خودروی من توسط سارق به سرقت رفته است.

سرهنگ احمدی اضافه کرد: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران عملیات ویژه کلانتری نامجو مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند و در کمتر از ۷۲ ساعت با تحقیقات میدانی موفق به شناسایی متهم و مخفیگاه این شخص شدند و با هماهنگی‌های قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان تعدادی اموال سرقتی لوازم خودرو را کشف کردند.

وی ابراز داشت: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات پلیسی به ۱۰ فقره سرقت در چهار ماه اخیر اعتراف و اقرار کرد پس از شناسایی سوژه‌ها که اکثرا مالکان خودروهای لوکس بودند سرقت می‌کرده است.

کلانتر محله نامجو گفت: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش‌تر نیز با همین عنوان مجرمانه روانه زندان شده است که با تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج