بیانیه شدیداللحن ذوبی‌ها علیه اشتباهات داوری
۱۰۲۲۱۰۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
۷۱۰ 
روابط عمومى و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن با انتشار ویدئویى از صحنه گل آفساید تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در رابطه با آنچه در هفته هاى اخیر براى تیم فوتبال ذوب آهن رقم خورده است، به شدت اعتراض کرد.

ورزش سه: پس از اتفاقات جنجالی داوری در دیدار شب گذشته ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان که منجر به از دست رفتن دو امتیاز حساس دیگر برای سبزپوشان اصفهانی شد و آن‌ها را در منطقه سقوط قرار داد، این باشگاه با صدور بیانیه ای نسبت به اتفاقات رخ داده واکنش نشان داده است.

در این بیانیه آمده است: "دیگر کار از اشتباه، خطاى دید و داور هم انسان است و جایز الخطا، گذشته است!؟ آنچه در طول این فصل و بویژه در هفته هاى اخیر بر سر تیم فوتبال ذوب آهن آمده است را با هیچ حرف و سخنى نمیتوان توجیه کرد؟! در این فصل اشتباهات فاحش و مکرر داورى تیم فوتبال پرافتخار ذوب آهن را در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار داده و هیچکس هم پاسخگو نیست!

اشتباهاتى که از مرز سهوى بودن فراتر رفته و عذرخواهى هاى پیاپى مسئولین هم دردى را از شرایط کنونى ما دوا نخواهد کرد.

اشتباهات تاثیر گذار داورى در حداقل ٩ دیدار این فصل جایى براى دفاع باقى نمى گذارد و در همین چند مسابقه اخیر نیم فصل دوم رقابتها، تیم فوتبال ذوب آهن به طور مستقیم و با مستندات موجود، از قضاوت اشتباه تیم هاى داورى دیدار با استقلال تهران، سپاهان، پیکان، پدیده شهر خودرو، ماشین سازى و نفت مسجد سلیمان ضربه خورده است.
به عنوان مثال و شاهدى بر این مدعا، در مسابقه با تیم فوتبال ماشین سازى تبریز همه جامعه فوتبال ایران به عینه مشاهده کردند که دو گل صد درصد سالم ذوب آهن نادیده انگاشته شد و کاپیتان خوش اخلاق تیم فوتبال ذوب آهن اخراج شد و از طرفى در مسابقه شب گذشته هم گل مردود و صد در صد آفساید تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان و خطا و اخراج کاملا اشتباه نژاد مهدى مدافع تیم فوتبال ذوب آهن به علاوه اشتباهات ریز و درشت دیگر، نشانگر همین مساله است که اراده اى فراتر از اشتباهات داورى معمول، ذوب آهن را نشانه رفته اند.

گویا در جلسه هاى پشت پرده فوتبال ایران به این استدلال و نتیجه رسیده اند که یک تیم لیگ برترى براى استان اصفهان کافى است و جاى بسیار تاسف دارد که به اذعان همه و همه، فوتبال اصفهان و دو تیم اصفهانى ذوب آهن و سپاهان از سالیان گذشته تاکنون، افتخارات بیشمارى را براى فوتبال این مرز و بوم رقم زده اند که بر همگان عیان است.

علاوه بر اینکه دو باشگاه ساختارمند و به معناى واقعى باشگاه ذوب آهن و سپاهان، در عرصه ورزش کشور چه در حوزه بانوان و چه در حوزه آقایان خدمات کتمان ناپذیرى را به ورزش این سرزمین ارائه کرده اند.

در هر حال به نظر مى رسد که آنچه بر سر ذوب آهن در حال رقم خوردن است دیگر جاى هیچگونه توجیه، عذرخواهى و اغماضى نداشته و چنانچه این روند ادامه شوم خود را رقم زند، در شرایط کنونى فوتبال ایران، دیگر نه از تاک نشانى خواهد ماند و نه از تاک نشان.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1399/05/11
لعنت بر تبعیض و بی عدالتی.
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1399/05/11
با این بی عدالتیها به جای نمیرسید نان حلال
سر سفره خودتان ببرید
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1399/05/11
پاک ترین تیم باشگاهی ایران،،در استانه سقوط به دسته یک،،به فینال اسیا راه پیدا کرد،نه مدرسه ها ،نه مجلس و ،،،تعطیل شد،،نه وزیر نه رییس جمهور ،نه مجری تبریک گفت،،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج