شرط سنی برای انتصاب مدیران ملغی شد
۱۰۲۲۴۱۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
۹۹۶ 
رئیس کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس گفت که دیوان محاسبات در پاسخ به مکاتبه‌ای درخصوص غیرقانونی بودن تعیین سقف سنی برای انتصاب مدیران، آن را ملغی و غیر قانونی اعلام کرد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس گفت که دیوان محاسبات در پاسخ به مکاتبه‌ای درخصوص غیرقانونی بودن تعیین سقف سنی برای انتصاب مدیران، آن را ملغی و غیر قانونی اعلام کرد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش طی دستورالعملی برای انتصاب مدیران سقف سنی ۴۵ سال را تعیین کرده بود که مخالف قانون مدیریت خدمات کشوری بود. به دنبال دریافت اعتراضات فرهنگیان طی مکاتبه‌ای با معاون رئیس جمهور و رئیس امور استخدامی و اداری کشور، موضوع غیر قانونی بودن مصوبه مذکور را اعلام و درخواست اصلاح این مورد را داشتیم.

وی افزود: دیوان محاسبات طی مکاتبه‌ای با معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مصوبه تعیین سقف سنی برای انتصاب مدیران را ملغی و غیر قانونی اعلام کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد: به کارمندان این اطمینان را می‌دهم که مجلس در مقابل مصوبات خلاف قوانین و اسناد فرادستی می ایستد و برای اجرای قوانینی که پشتیبان منافع حرفه‌ای فرهنگیان و کارکنان کشوری است، مجدانه پیگیر است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1399/05/12
.مدیریت باکارمند چه فرقی داره چرا برای استخدام کارمند شرایط سن میذارن اما برای مدیران سن مهم نیست این کارشون یعنی یه آقازاده دهه هشتادی رئیس بشه دهه شستی بدبخت همچنان بیکار
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1399/05/12
امیدواریم آقازاده های کم سن و سال ،انتصاب داده نشوند.
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1399/05/12
وقتی نمیری پای صندوق رای، طبیعیه که افراد دیگری حتی با حداقل رای کسب شده، تصمیمهای کلان برای من و شما می گیرن که بعضی اوقات مستقیم در زندگی ما تاثیر داره، وتو باید نظارگر باشی و حرص بخوری!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج