برادرکُشی مقابل چشمان مادر
۱۰۲۲۶۷۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۹
۳۸۱۴
اوایل هفته گذشته مأموران پلیس از وقوع قتلی در یکی از خانه‌های منطقه شاهین ویلای کرج با خبر شدند. مأموران با حضور در محل با جسد پسری جوان رو به رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

ایران: پسر جوان که مقابل چشم مادرش برادر خود را با ضربه چاقوی آشپزخانه کشته بود انگیزه خود را از این جنایت اعتیاد برادرش عنوان کرد.

اوایل هفته گذشته مأموران پلیس از وقوع قتلی در یکی از خانه‌های منطقه شاهین ویلای کرج با خبر شدند. مأموران با حضور در محل با جسد پسری جوان رو به رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود. به دستور بازپرس بهمن آبیار از شعبه دوم دادسرای جنایی البرز جسد پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد.

کارآگاهان در تحقیقات اولیه دریافتند خانه متعلق به مقتول و برادرش است که در آن مجردی زندگی می‌کردند. مادر و خواهر مقتول که در محل حضور داشتند به پلیس گفتند که روز حادثه وقتی فهمیدند این دو برادر با هم اختلاف پیدا کرده‌اند برای حل و فصل ماجرا به خانه آن‌ها آمدند، اما ناگهان کار به درگیری فیزیکی کشید و این قتل رخ داد.

متهم که شاهین نام داشت نیز ضمن اعتراف به قتل برادرش گفت: پدرام برادر بزرگتر من بود، اما سال‌ها پیش معتاد شد و به کار‌های خلاف رو آورد. از آنجا که ما با هم زندگی می‌کردیم به خاطر رفتار و اعتیادش همیشه با او مشکل داشتم نه در خرج و مخارج خانه کمک می‌کرد و نه کار و کاسبی داشت همه مشکلات برعهده من بود. آن روز به مادرم زنگ زدم و گفتم به اینجا بیا و تکلیف من و پدرام را روشن کن، اما باهم درگیر شدیم من فقط قصد ترساندن پدرام را داشتم، اما نمی‌دانم چه شد که چاقو را برداشتم خون جلوی چشمم را گرفت وبه او ضربه‌ای زدم.

این متهم جوان پس از اعتراف به کشتن برادرش صبح دیروز از زندان به شعبه ۲ بازپرسی دادسرای استان البرز منتقل شد و در حالی که انگیزه خود را از این کار اعتیاد برادرش عنوان می‌کرد گفت: من نمی‌خواستم او را بکشم فقط یک لحظه عصبانی شدم و نفهمیدم چه کار می‌کنم.

بدین ترتیب در حالی که مادر مقتول هنوز شکایتی مطرح نکرده است پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستاده شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1399/05/13
این یک اتفاق بد بوده. که میشده جلوش را گرفت.
پاسخ ها
امام آمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
حال تا دادگاه آنها انجام شود زمان زیادی طول میکشد
مادر رضایت نده چون فردا نوبت شما و دیگر فرزندان است
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1399/05/13
عوصش امنیت داریم موادمخدر میزاریم قاچاقی بیادمثل افغانیا غیرمجاز وبعددبعدتوزیع دنبال گرفتشونیم بعدبگیم توکشفیات اول جهانیم پس چراتومحتاط هم اول جهانیم
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1399/05/13
ایران نابود شد ۰ رو هواست همیشه از این بساط ها پیش میاد ۰۰۰چرا ؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج