این سریال، آقازاده‌های فاسد را به تکاپو انداخته
۱۰۲۳۳۰۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳
۲۸۰۳
مجتبی توانگر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال های اخیر برخی سریال‌ها سعی کرده‌اند مستقیم یا غیر‌مستقیم فساد سیستماتیک را یادآور شوند با این حال هیچ‌کدام به شکل مستقیم به ماجرا وارد نشده‌اند و نقدشان در حد اشاره و کنایه باقی مانده است. اما در سریال «آقازاده» در کنار نمایشی جذاب و سرگرم‌کننده فساد آقازاده‌ها و ارکان قدرت نیز مورد نقد قرار می‌گیرد.

شما نیوز: مجتبی توانگر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال های اخیر برخی سریال‌ها سعی کرده‌اند مستقیم یا غیر‌مستقیم فساد سیستماتیک را یادآور شوند با این حال هیچ‌کدام به شکل مستقیم به ماجرا وارد نشده‌اند و نقدشان در حد اشاره و کنایه باقی مانده است. اما در سریال «آقازاده» در کنار نمایشی جذاب و سرگرم‌کننده فساد آقازاده‌ها و ارکان قدرت نیز مورد نقد قرار می‌گیرد.

این اثر دست روی نقاطی گذاشته که مردم قطعا از آن حمایت خواهند کرد. پالایش خون جامعه از کژی‌های آقازاده‌های تقلبی و به موازات آن شناسایی و حمایت از آقازاده‌های اصیل ضرورت دارد.

این سریال، آقازاده‌های فاسد را به تکاپو انداخته

دو قطبی نمایش‌داده شده در سریال آقازاده بر اساس کهن الگوی خیر و شر طراحی شده است که از قضا انطباقی نسبتا واقعی با آقازاده‌های ایرانی دارد. در سال های اخیر نام های زیادی ذیل تعریف «آقازاده خوب» و «آقازاده بد» سر زبان ها افتاده اند.

پس از نمایش پنج قسمت از این سریال، شاهدیم بسیاری از آقایان آقازاده به تکاپو افتاده‌اند. این در حالی است که این سریال مردم را به‌لحاظ ذهنی، روانی و ادراکی برای یک مرحله مهم برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی آماده می‌کند. آن مسیر دقیقا نمایش عدالت نظام و اراده آن در برخورد با مفاسد در هر جایگاهی است.

اخبار رسمی و غیررسمی را دنبال می کنم و می‌دانم فسادهای مالی تا چه اندازه ذهن جامعه را به خود مشغول کرده است. برای تکرار نشدن فساد‌ها باید روی دو محور کار عمیق صورت پذیرد؛ اول آنکه راه‌های دور زدن قانون و تفسیر‌های دولتی از آن بسته شود و دوم اینکه با عوامل پشت پرده و اصلی فساد‌ها برخورد‌های سخت صورت گیرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:14
United Arab Emirates
20:33 - 1399/05/14
تا راههای قانونی بسته نشود همین اش وهمین کاسه است
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1399/05/14
گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنکه هست گيرند
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1399/05/14
تو فیلمهای خارجی روش شکار روباه را در انگلستان بارها و بارها مردم دیده اند یکی بوق میزند سگهای شکاری میدوندوبقیه با اسب دنبالشان آقازاده ها هم خیلی سال دارند دنبالشان میروند ولی نه سگها توانستند بگیرنشان ونه اسب سواران.چون آنها سوار خر مراد هستند
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1399/05/14
اونقدر فساد سیستماتیک تار و پود این کشور را بلعیده که نمایش رفتارهای آنها نه تنها منع رفتارشان نمی شود بلکه به رخ کشیدن درد استخوان سوز بی ارادگی در برخورد این زالو صفتان را در بر دارد
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1399/05/14
تبلیغ واسه یه سریال مضحک بی ارزش ...
Iran, Islamic Republic of
03:59 - 1399/05/15
اتفاقا این سریالها فقط به قصد عادی سازی این کثافت کاریها ساخته میشود وحتی اگر با این نیت هم ساخته نشود دقیقا باعث عادی شدن فساد در چشم مردم میشود چون معمولا پرونده ی این فسادها تحت تاثیر روابط به سرانجام نمیرسد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج