طیبی: می‌خواهم نماینده خوبی برای ایران باشم
۱۰۲۳۹۸۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
۴۴۸
بازیکن تیم ملی فوتسال ایران گفت:تمام تلاشم این است که بیشتر پیشرفت کنم و نماینده خوبی برای ایران در پرتغال باشم.

خبرگزاری فارس: بازیکن تیم ملی فوتسال ایران گفت:تمام تلاشم این است که بیشتر پیشرفت کنم و نماینده خوبی برای ایران در پرتغال باشم.

حسین طیبی در خصوص پیوستنش به تیم فوتسال بنفیکا اظهار داشت: 4 سالی در خدمت تیم غیرت بودم و توانستم در فینال اروپا هم بازی کنم اما دوست داشتم چالش جدیدی را تجربه کنم. همه می‌دانند تیم غیرت همیشه یک تیم مدعی است و تخصصی در فوتسال کار می‌کند.

وی افزود: من چند پیشنهاد از اسپانیا، روسیه و پرتغال داشتم که بعد از مشورت با بزرگان فوتسال تیم بنفیکا را انتخاب کردم. امیدوارم در این مسیری که می‌روم باز هم موفق باشم.

طبی تاکید کرد: من قراردادم 2 ساله است و می‌دانم بنفیکا تیم خیلی خوبی است. آنها بازیکنان تیم ملی برزیل و پرتغال را در اختیار دارند و همیشه در اروپا مدعی هستند. تمام تلاشم این است که بیشتر پیشرفت کنم و نماینده خوبی برای ایران در پرتغال باشم.

طیبی که با بخش خبری ساعت 19 شبکه سوم صحبت می‌کرد با اشاره به وجود کرونا و نحوه تمریناتش گفت: در ابتدا جا دارد از کادر درمان تشکر کنم، شرایط برای همه سخت بود و ورزشکاران هم کارشان سخت تر بود. ما در منزل به صورت آنلاین تمرین می‌کردیم و در قرنطینه شرایط سختی داشتیم. فعلا هم در ایران هستم و تمریناتم را در اینجا دنبال می‌کنم.

بازیکن تیم ملی فوتسال در خصوص شرایط تیم ملی گفت: ما سال سختی در پیش داریم و برای مقدماتی جام جهانی آماده می‌شویم. کرونا همه تیم‌ها را متوقف کرد اما به هر حال 2 اردو بزگرازر کردیم. در اردوی اول ناظم الشریعه شانس خوبی به بازیکنان جوان داد و در اردوی دوم هفته پیش بازیکنان اصلی شرکت کردند.

وی در خصوص اینکه قرار است اردوی تیم ملی هفته اتی در کیش برگزار شود عنوان کرد: باور کنید اصلا از تورنمنت کیش اطلاع ندارم و فکر نمی‌کنم اردوی کیش برگزار شود چون واقعا شرایط مهیا نیست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج