فرمانده مرزبانی: برخی با تظاهر کولبری می‌کنند
۱۰۲۴۱۸۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
۶۸۴
فرمانده مرزبانی ناجا ضمن تاکید بر لزوم حمایت از کولبران، گفت: مرزنشینان مرزبانان واقعی کشور هستند.

انتخاب: فرمانده مرزبانی ناجا ضمن تاکید بر لزوم حمایت از کولبران، گفت: مرزنشینان مرزبانان واقعی کشور هستند.

احمدعلی گودرزی در جلسه دیدار با اعضای شورای تأمین کردستان، اظهار کرد: به لطف وجود مرزبانان غیور و سایر نیروهای مسلح مرزهای استان از امنیت مطلوبی برخوردار است.

وی با اشاره به حمایت مرزبانی از کولبران، افزود: مرزنشینان مرزبانان واقعی کشور هستند به همین منظور همواره مورد حمایت و پشتیبانی مرزبانی هستند البته برخی با تظاهر به نقش کولبری اقدامات خرابکارانه در مرزها انجام می‌دهند که مرزبانان قاطعانه در مقابل آنها ایستادگی خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاه سازی مرزنشینان و کولبران، اضافه کرد: استفاده از این ظرفیت می‌تواند بیانگر اقدامات فرهنگی و اجتماعی باشد و از بروز آسیب‌ها و جرایم مرزی جلوگیری کند که نیاز است به این امر توجه ویژه ای در سطح استان و کشور شود.

گودرزی یادآور شد: مردم این استان پشتیبان نظام و آرمان مقدس انقلاب اسلامی هستند که با همدلی بین آنها و نیروهای مسلح امنیت در استان افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه کشورمان هشت هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز آبی و خشکی دارد، گفت: اکثر نوار مرزی با کشورهای همسایه، به صورت یک طرفه و توسط مرزبانان جمهوری اسلامی اداره و کنترل می‌شود که این وظیفه مرزبانان را در حراست از مرزهای کشور دشوار می‌کند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتطامی استان کردستان تاکید کرد: در بحث صادرات و واردات مرزبانی حول محور استانداری همکاری خواهد کرد تا به اقتصاد کشور و استان تا جای ممکن کمک شود.

سردار گودرزی بر لزوم مقابله با پدیده شوم قاچاق تاکید کرد و افزود: همه باید بر تحقق شعار سال تلاش کنیم و در راستای عملی شدن جهش تولید گام برداریم.

وی با اشاره به بازدارندگی جرایم، تاکید کرد: جرایم مرزی در کشور در پایین‌ترین سطح ممکن قرار دارد و این نشان از اهتمام ویژه مسئولان و مرزبانان در نوار مرزی کشور است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:25
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج