آتش‌سوزی در انبار ضایعات مواد پلاستیکی
۱۰۲۴۱۸۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
۹۰۵
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در انبار نگهداری ضایعات مواد پلاستیکی خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در انبار نگهداری ضایعات مواد پلاستیکی خبر داد.

اجلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۷:۲۶ صبح امروز یک مورد آتش سوزی در یک انبار در جاده ورامین محله قلعه نو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله ایستگاه به همراه بالابر، خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل آتش سوزی یک محوطه ای حدود هزار و ۲۰۰ متر بود که در داخل آن یک سوله ۴۰۰ متری قرار داشت. در داخل این محوطه و سوله مقدار زیادی ضایعات پلاستیکی جمع آوری و نگهداری شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در داخل سوله با دستگاههایی که وجود داشت پلاستیک ها را ذوب کرده و مواد جدیدی تولید می کردند. در مجاورت آن نیز یک کارگاه سنگبری و در ضلع دیگر نیز کارگاه سنگ شور کردن البسه وجود داشت. در داخل نگهداری مواد پلاستیکی هم در داخل محوطه و هم در بخش سوله کاملا شعله ور بود و دود بسیار زیادی متصاعد شده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان آتش به دستگاهها سرایت نکرده بود اما خسارت هایی به دستگاههای کارخانه های مجاور وارد کرده بود. آتش نشانان به سرعت وارد عمل شده و آتش را از جهات مختلف مهار کردند. خوشبختانه این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج