خاص‌ترین بازی سال برای مجیدی و قلعه‌نویی
۱۰۲۴۹۸۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۳
۳۴۴
تقابل استقلال و سپاهان در جام حذفی برای همه اهالی فوتبال دارای حساسیت زیادی خواهد بود، اما این بازی برای سه نفر از حساسیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

خبرگزاری میزان: شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه اگر سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی سهمیه آسیا را نگیرد، امیر قلعه‌نویی دیگر شانسی برای ادامه کار در جمع طلایی‌پوشان ندارد و از این تیم می‌رود.

او به شدت تحت تاثیر شعار هواداران و فشار بازی‌ها و ناکامی‎‌های تیمش قرار گرفته و اگر وضع به همین منوال پیش برود و سپاهان مقابل استقلال حذف شود، باید منتظر خداحافظی امیر با اصفهانی‌ها باشیم. حتی این شایعات هم به گوش می‌رسد که در صورت کنار رفتن قلعه‌نویی، این محرم نوید‌کیا است که جانشین او می‌شود. البته اگر شرایط تیم در لیگ برتر تغییر کند و سپاهان در جام حذفی هم به قهرمانی برسد، اوضاع کاملا متفاوت خواهد شد.

آن‌چه مسلم است، بازی فرداشب (دوشنبه) مهم‌ترین بازی سال برای فرهاد مجیدی و امیر قلعه‌نویی، هواداران استقلال و سپاهان و البته محرم نویدکیا محسوب می‌شود. مربیان دو تیم می‌دانند که اگر این بازی را ببازند، جمع کردن تیم‌شان در دو هفته پایانی لیگ برتر خیلی سخت می‌شود و البته سرنوشت‌شان برای ماندن در تیم فعلی در فصل آینده، غیرقابل پیش‌بینی خواهد بود.

استقلال در لیگ برتر نسبت به سپاهان شرایط بهتری دارد، اما حکایت جام حذفی فرق می‌کند. این بازی می‌تواند برای قلعه‌نویی پلی برای فرار از تمام بحران‌های چند هفته اخیر باشد و از سوی دیگر، فرهاد را از زیر تیغ شایعات مربوط به برکناری در پایان فصل، دور کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج