سلیمانی: پنالتی استقلال اشتباه بود
۱۰۲۵۳۷۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۶
۱۲۵۵
کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: مهاجم استقلال با شبیه سازی و زیرکی از داور پنالتی گرفت و این تصمیم داور اشتباه بود.

خبرگزاری فارس: حیدر سلیمانی در گفت و گویی درباره ارزیابی اش از عملکرد موعود بنیادی فر در دیدار استقلال با سپاهان اظهار داشت: مهم ترین صحنه بازی پنالتی ای بود که داور برای استقلال در نیمه اول اعلام کرد که البته این پنالتی اشتباه بود. مهدی قائدی دو بار در این نیمه شبیه سازی کرد و یک بار از داور پنالتی گرفت. یک بار دقیقه 6 که پس از برخورد با محمد طیبی خود را روی زمین انداخت و داور به درستی دستور به ادامه بازی داد.

وی افزود: در صحنه دوم که در وقت های اضافی نیمه اول رقم خورد قبل از اینکه مصلح مهاجم استقلال را هل بدهد، خودش را سرنگون کرده بود و هل دادنی اتفاق نیفتاد. تنها دست مدافع سپاهان در حد تماس با قائدی برخورد کرد. مهاجم استقلال با شبیه سازی و زیرکی از داور پنالتی گرفت.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره دلیل اخراج امیر قلعه نویی گفت: وی به دلیل اعتراض و خارج شدن از محوطه فنی اش اخراح شد. در این زمینه باید دید قلعه نویی چه لحنی به کار برده است. اگر هم داور تصمیم اشتباهی گرفته باشد دلیلی برای اینگونه اعتراض کرن قلعه نویی وجود ندارد.

سلیمانی درباره خطای شدید کی روش استنلی روی محمد دانشگر در نیمه اول توضیح داد: حرکت کی روش شدت آنچنانی نداشت و همان اخطار کافی بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:33
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1399/05/21
اگر دقت کنید در تمام بازیهای تیم حکومتی یک یا دوتا پنالتی بنفع ان گرفته می شود و با این روش تمام برنامه های تیم مقابل را بهم می زنند.
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1399/05/21
اصلآ‌قراره‌استقلال‌‌را‌بفرستند‌اسیا‌تا‌توی‌بازار‌
بورس‌قالبش‌کنند.
Iran, Islamic Republic of
03:27 - 1399/05/22
این کارشناس داوری نیست این کارشناس. ضد استقلال است از کارشناسی فقط بلده به ضرر استقلال وبنفع لنگ حرف بزنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج