درخواست از روحانی درباره توقیف «جهان صنعت»
۱۰۲۵۵۲۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
۸۸۳
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می خواهیم نسبت به رفع توقیف روزنامه جهان صنعت اقدام شایسته را انجام دهند.

خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می خواهیم نسبت به رفع توقیف روزنامه جهان صنعت اقدام شایسته را انجام دهند.

محمد جواد حق شناس صبح امروز در دویست و سی مین جلسه رسمی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به اینکه در هفته گرامیداشت روز خبرنگار قرار داریم گفت: جامعه مطبوعات و خبرنگاران عیدی خود را از هیأت نظارت بر مطبوعات دریافت کردند و روزنامه جهان صنعت توقیف شد. خبر مانند همیشه تلخ، گزنده و غیر قابل باور بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ادامه داد: آیا توقیف و تعطیلی یک روزنامه با اصل آزادی بیان و قانون انتشار و دسترسی آزاد اطلاعات همخوانی دارد؟

حق شناس افزود: از آقای رئیس جمهور به عنوان مسئول اجرای قانون اساسی و وزیر محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس هیأت نظارت انتظار می‌رود نسبت به تجدید نظر و تصحیح این تصمیم و رفع توقیف از روزنامه جهان صنعت اقدام شایسته انجام دهند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1399/05/21
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی روز نامه جهان صنعت شخصی می تواند در باره درستی آماره ها حرف بزند که اول به کلیه آماره ها دسترسی کامل داشته باشد و از درست بودن آن اطلاع داشته باشد وقتی شما اطلاعی از دقیق بودن آمارها ندارید و دست رسی به آن ندارید چطور می توانید بگویید آمارهای دولت درست نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج