پوچتینو: بگذارید از من منتفر باشند
۱۰۲۵۵۳۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
۵۷۰
سرمربی سابق تاتنهام در اظهار نظری عجیب، تصور می کند در فینال لیگ قهرمانان اروپا هاتسپر بهتر از لیورپول ظاهر شد.

خبرگزاری فارس: مائوریسیو پوچتینو ماه هاست که در تاتنهام دیگر مسئولیتی ندارد. او در پایان سال گذشته میلادی وقتی با تیم لندنی نتایج خوبی نگرفت، از پستی که داشت، کنار گذاشته شد.

مربی آرژانتینی در چند ماه گذشته در مصاحبه با رسانه ها مرتب از دوران خوب همکاری با تیم انگلیسی سخن گفته و عنوان کرده علاقمند به ادامه فعالیت در تیمی از لیگ برتر است.

وی در جدیدترین مصاحبه اش در مورد فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2019 صحبت کرده است. در آن مسابقه تیم سابقش در بازی که هیچ حرفی برای گفتن نداشت، 2 بر صفر مغلوب لیورپول شد و به فتح فتح جام نرسید.

بعد از آن مسابقه تقریبا همه کارشناسان و هواداران بر این باور بودند که لیورپول حاکم مسابقه بود و تاتنهام مجالی برای خود نمایی نیافت.

اما پوچتینو در مصاحبه با یکی از شبکه های رادیویی کشورش عنوان کرد تیم او در بازی با حریف آنفیلدی خوب کارکرده و شایستگی داشته است.

«پوچ» اظهار داشت: قبلا هم گفتم و حالا هم تکرار می کنم که بسیاری از مردم از من متنفر هستند... خب ، بگذارید آنها از من تنفر داشته باشند. چون من واقعیت را می گویم.

او ادامه داد:یک واقعیت این است که تاتنهام بهتر از لیورپول بازی کرد. ما فقط چوب یک اشتباه لعنتی را خوردیم. باز هم می گویم و تکرار می کنم که تاتنهام بر لیورپول تسلط داشت. اما لیورپول گل زد و به جام رسید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج