شریعتمداری، فتاح را با حشمت طبرزدی قیاس کرد!
۱۰۲۵۸۰۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
۳۶۰۲
حسین شریعتمداری در یادداشت روزنامه «کیهان» نوشت: با شناختی که از برادر عزیزمان جناب مهندس فتاح داشتم، اظهارات ایشان در برنامه نگاه یک سیما برایم باور کردنی نبود.

حسین شریعتمداری در یادداشت روزنامه «کیهان» نوشت: با شناختی که از برادر عزیزمان جناب مهندس فتاح داشتم، اظهارات ایشان در برنامه نگاه یک سیما برایم باور کردنی نبود.

شریعتمداری، فتاح را با حشمت طبرزدی قیاس کرد!

او نوشت: 

جناب فتاح از تابلوی افشای سوءاستفاده‌ها -با عرض پوزش- سوءاستفاده کرده و به بهانه و یا به خیال آنکه از نارواها سخن می‌گوید، نظام مظلوم را آماج تهمت‌های ناروا کرده است! برای نگارنده اگرچه نوشتن در این خصوص آسان نیست ولی دوستی‌ها نباید مانع بیان حقایق و دفاع از نظام مظلومی باشد که دشمنان غدار و خونریز از همه سو به آن تاخته و می‌تازند.

* حشمت‌الله طبرزدی، یکی از عوامل کنونی ضدانقلاب، در دهه ۷۰ نشریه‌ای را با عنوان پیام دانشجوی بسیجی منتشر می‌کرد که بعدها با اعتراض بسیج این پسوند حذف شد و نشریه با نام پیام دانشجو به انتشار هفتگی خود ادامه داد. طبرزدی خود را یک بسیجی تمام عیار می‌دانست و اولین بار واژه امام خامنه‌ای از جانب او مطرح شد. نشریه طبرزدی در چاپخانه کیهان چاپ می‌شد. در یکی از شماره‌های این نشریه، یادداشت تُند و زننده‌ای علیه مرحوم‌ هاشمی رفسنجانی چاپ شده و نسبتی به ایشان داده شده بود که تهمتی آشکار بود. بنده با مشاهده این یادداشت از چاپ نشریه خودداری کردم. آقای طبرزدی بعد از اطلاع از ماجرا با اینجانب تماس گرفت و علت را جویا شد.

به ایشان اعتراض کردم این چه یادداشتی است که علیه آقای ‌هاشمی نوشته‌اید؟ با تعجب گفت؛ خود شما که بارها در کیهان به ایشان انتقاد کرده‌اید؟ گفتم؛ ما در انتقاداتمان با دشمن مرزبندی داریم و اجازه نمی‌دهیم دشمنان نظام از انتقادات ما به نفع خود و علیه نظام و انقلاب سوءاستفاده کنند ما آقای ‌هاشمی را بیرون از دایره اسلام و انقلاب تعریف نمی‌کنیم ولی یادداشت شما با آنچه دشمنان بیرونی علیه آقای ‌هاشمی می‌نویسند و می‌گویند تفاوتی ندارد. به همین جهت حاضر نیستیم با چاپ نشریه‌تان در دروغ‌بافی و تهمت‌پراکنی شما علیه ایشان سهیم باشیم .

*اظهارات آقای فتاح در برنامه تلویزیونی نگاه یک، بلافاصله با استقبال گسترده رسانه‌های دشمن و سایت‌های ضدانقلاب روبه‌رو شد. اگر ایشان در سخنان خود به واقعیاتی هرچند تلخ اشاره کرده بودند، تنها جرمشان این بود که چرا به عنوان یک مسئول نظام، سفره دل خود را در میدان دید دشمنان تابلودار اسلام و انقلاب گشوده‌اند! که هرچند اقدامی ناپسند بود ولی فقط از ناپختگی ایشان حکایت می‌کرد. اما، آنچه تاسف‌آور و سؤال‌برانگیز است اینکه بسیاری از اظهارات ایشان واقعیت نداشت و برخی دیگر نیز وارونه مطرح شده بود و تاسف‌آورتر آنکه جناب فتاح نمی‌توانست از غیر واقعی بودن آنچه مطرح کرده بود بی‌خبر باشد! و دقیقاً همین نکته است که اظهارات ایشان در برنامه نگاه یک را غیرقابل توجیه می‌کند!

* بعد از مصاحبه یادشده آقای فتاح، مراکز و مسئولانی که مخاطب ایشان بودند، با صدور بیانیه‌ها و جوابیه‌های مستند به ادعاهای ایشان پاسخ گفتند ولی جناب فتاح تاکنون هیچ پاسخی برای ادعاهای خود نداشته‌اند! اگرچه واقعیت امور بدون پاسخ ایشان نیز به آسانی قابل کشف و درک است. به عنوان نمونه -‌و فقط یک نمونه- آقای فتاح می‌گوید «یک جای خوب ما در کوهک در اختیار نیروی دریایی ارتش است».

و نیروی دریایی با صدور بیانیه‌ای توضیح می‌دهد که «‌پادگان کوهک، ستاد نیروی دریایی ارتش بوده است که این مکان، از پیش از انقلاب اسلامی در اختیار این نیرو بوده و بعد از انقلاب نیز به عنوان ستاد فرماندهی از آن بهره‌برداری می‌کند و بر اساس مصوبات ابلاغی مقرر شده اراضی پادگان کوهک بالمناصفه بین نیروی دریایی ارتش و بنیاد مستضعفان تقسیم شود و در مسیر اجرای این مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان حَکم عمل خواهد کرد.

بر این اساس تمامی عواید حاصل از اعیان اراضی پادگان کوهک (ساخت و سازهای انجام شده در محدوده پادگان) متعلق به نیروی دریایی ارتش خواهد بود و بنیاد موظف به پرداخت ارزش آن به نیروی دریایی است‌». واقعیت آن است که بنیاد موظف است ارزش «ساخت و سازهای انجام شده در محدوده پادگان» را به ارتش بپردازد ولی برادر عزیزمان آقای فتاح، نیروی دریایی ارتش را به تصاحب غیرقانونی متهم کرده است!

آیا جناب آقای فتاح از این واقعیت خبر نداشته است؟! اگر پاسخ مثبت است پرسش بعدی این است که چه کسانی به ایشان اطلاعات غلط داده‌اند؟!

*در اظهارات آقای فتاح و اعتراض‌های ایشان دقت کنید. هیچ جا سخن از فساد اقتصادی و یا سوءاستفاده شخصی در میان نیست. موضوع درباره چند مرکز و نهاد وابسته به نظام است چرا فلان زمین بنیاد در اختیار نیروی دریایی ارتش است؟! که معلوم شد متعلق به خود ارتش بوده است. و یا چرا کاخ مرمر در اختیار مجمع تشخیص مصلحت نظام است؟!

و حال آنکه سال ۹۷ تخلیه شده و بیش از ۲ سال است که مجمع به محل سابق مجلس شورای اسلامی منتقل شده است. تصمیم گرفتیم کاخ مرمر را به موزه تبدیل کنیم. این تصمیم از جانب بنیاد نبوده است و اساساً موزه در حوزه اختیارات سازمان میراث فرهنگی است! چرا سپاه ولی امر(ع) فلان زمین بنیاد را در اختیار دارد؟! این ادعا در حالی است که به گفته اعلام شده سردار جباری فرمانده سپاه ولی امر(ع)، «‌واگذاری ملک و مکان‌های مورد نیاز برای اجرای مأموریت‌های این نهاد و نیز سازمان‌های دیگر هم راستا، بر اساس مصوبات شورای عالی امنیت ملی و شورای امنیت کشور صورت می‌پذیرد و ملک مذکور هم در سال ۸۱ طی فرآیندی قانونی در راستای اجرای مأموریت‌های این نهاد در اختیار یگان حفاظت سپاه قرار گرفته است... پس از انتصاب آقای فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان، در همان روز اخذ حکم مسئولیت توسط ایشان، آمادگی خود را برای واگذاری ملک جماران (که در واقع یک زمین و سوله مخروبه با کاربری پارکینگ است)، به ایشان اعلام کردم » و توضیح می‌دهد که «‌به‌رغم پیشقدم بودن سپاه ولی امر برای واگذاری این مکان (ملک جماران) به بنیاد مستضعفان، تنها پس از چند روز از توافق وگفت‌وگوی صورت گرفته، جناب آقای فتاح با ارسال نامه‌ای آزادسازی مکان مذکور را مطالبه کردند، در حالی که از حدود دو ماه پیش در تعامل با بنیاد، توافقات قطعی برای حل و فصل موضوع استرداد این محل با معاونین ذیربط در بنیاد مستضعفان صورت پذیرفته و عدم آگاهی ریاست بنیاد از عزم جدی ما برای واگذاری ملک مذکور و توافقات حاصله بین دو مجموعه تعجب‌برانگیز است‌»! اظهارات جناب فتاح درخصوص ملک واگذار شده به آقای حداد عادل نیز مخدوش است و با واقعیت فاصله دارد و....!

* باید از برادر عزیزمان جناب فتاح پرسید که آیا به بازتاب اظهارات خود در رسانه‌های دشمنان تابلودار نظام توجه فرموده‌اید؟ چرا برای شما که فرزند انقلاب و از مسئولان شیفته خدمت هستید، اینهمه کف و سوت می‌زنند؟! آیا غیر از این است که جنابعالی با اظهارات غیرواقعی خود بسیاری از پایگاه‌های نظام نظیر سپاه و ارتش را که دشمن بارها از آنها زخم‌های کاری برداشته و سیلی‌های سخت خورده است، زیر سؤال برده و با ادعاهای غیر واقعی خود به سوءاستفاده! متهم کرده‌اید؟! حتماً سخن حکیمانه و توصیه عالمانه حضرت امام(ره) را به خاطر دارید که هرگاه دشمن زبان و قلم به تمجید از شما گشود، بدانید که به خطا رفته و در زمین دشمن به کار گرفته شده‌اید. (نقل به مضمون) برادر عزیز برفرض که ادعای جنابعالی صحت داشته باشد -که ندارد- آیا اگر فلان ملک بنیاد در اختیار فلان بخش ارتش و سپاه قرار گرفته باشد سوءاستفاده شخصی شده است؟ و یا گناهی بزرگ و خطایی نابخشودنی رخ داده است؟ که در صفحه تلویزیون ظاهر می‌شوید و آنها را چنان به باد انتقاد می‌گیرید که گویی ارتش و سپاه دشمن هستند؟!

* و در خاتمه این سخن نیز گفتنی است که هنری کیسینجر افعی مار خورده آمریکایی در وصف حضرت امام رضوان الله تعالی علیه می‌گفت «او در برخورد با دشمنانش هم صادق بود» و از حضرت آقا به خاطر دارم که می‌فرمودند؛ حتی وقتی درباره دشمنان هم سخنی می‌گوئید یا مطلبی می‌نویسید توجه داشته باشید که باید درمحضر خدا پاسخگو باشید. با شناختی که از آقای فتاح دارم اظهارات ایشان برایم باور کردنی نیست و این احتمال وجود دارد که ماجرای یاد شده از سوی برخی مشاوران ناهمخوان و یا کم‌دان رقم خورده باشد! و اگر از جانب خود ایشان باشد که...!

برچسب ها:
انتشار یافته: 45
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1399/05/22
وقتی شریعتمدار دلسوز می شود !
پاسخ ها
مهدی منتقد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
آقای شریعتمداری برای شناخت افراد نبایستی صرفا به ظاهر اکتفا کرد.
عبدالرحمن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
او فقط دلسوز خودشه!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
پس اینجوریاس هر کس هرکاری دلش بخاد بکنه فقط پنهانی باشه نکنه شبکه های معاند بفهمن سوژه دستشون ندید.!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
من منتظر بودم. بلاخره کیهان زبان باز کرد
آیا می شود حتی تو یک ماجرا کیهان مداخله نکند نخود هر آش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
فتاح که دیگه از خودشونه تحمل حرف حقیقت هم ندارند
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1399/05/22
اظهارات فتاح نباید هم برای امثال شریعتمداری باورکردنی نباشد. ...
Korea, Republic of
08:49 - 1399/05/22
این شریعتمداری درهمه موردها و مسایل دخالت میکند دراین که گفته های فتاح حقیقت داره اصلا شک نیست و این گفته های جناب فتاح قطره ای از دریای چپاول بیت المال هست ولی شریعتمداری چون از عقده حقارت رنج میبره باید حرف بزند و انتقادات این آقا اصلا ارزش نداره چراکه فاقد تخصص و کارایی میباشد
پاسخ ها
آرمان عظیمی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
لایک دوست گرامی.
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1399/05/22
به عنوان یک حزب اللهی اولین بار از سخنان جناب شریعتمداری خوشم نیامد، یعنی چی که نگو ، کار درست میشه . هیچی نگیم دشمن سو استفاده می کند نشد حرف که
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
اولین بار؟!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1399/05/22
هر دو نفرتون دروغ گو هستین . سر بیت المال دعوا می کنید . انگار ارث رسیده به شما ، چکاره اید ؟ تمام اموال در اختیار گرفته بنیاد ، اموال مردم مظلوم ایران است. بایددر پیشگاه خدا جواب بدهید. در پیشگاه ملت که جوابگو نیستید ، هیچ ،،،، طلب کار هستید و دعوا هم میکنید.
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1399/05/22
عجب متنی نوشته. واسه اینکه معاند سواستفاده نکنه، باید چشم را برروی خیانت ها و دزدی ها بست!!
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1399/05/22
چرا کیهان همیشه از اگاهی مردم و زلالی آب هراس دارد من نمیدونم
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1399/05/22
درود بر کیهان که با کسی تعارف ندارد و این ترسی است که به دل مخالفان کیهان افتاده است.
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1399/05/22
آقای شریعتمداری از همه گفتی از حداد عادل هیچی نگفتی برادر !!!
منظور فتاح از مصاحبه دقیقا حداد عادل بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
چرا از خودت نمی گویی که هر روز بر علیه دولت حرف می زنی شما هم باید در برابر خدا پاسخگو باشید نمی دانم چرا از حرفهای فتاح اینقدر هراس دارید چیزی که حقیقت دارد باید گفت هرکس دروغ بگویید پیش شما عزیز است هر کس هر حرف منطقی و درست بزند واز حق مردم دفاع کند شما از آن هراس دارید و ناراحت میشوید هر کس ملکی تصاحب کرده باید بر گرداند این حق مردم است و از بیت المال است در بر ابر خدا باید جواب پس دهید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
درود خدا بر فتاح و فتاح ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
شریعتمداری یک سئوال از شما دارم به مردم بگویید تمامی املاک ازقبیل زمین ویلا خانه خودرو کارخانه شرکت مغازه پاساژ همه چیز کسانی که از ایران فرار کردند دست چه کسانی است و املاک آنها را چه کسانی تصرف کردند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
شریعمتداری شما و دوستان شما که هر روز علیه دولت و روحانی چه در روزنامه و چه در صدا وسیما سخن می گویید و حرف می زنید گویا دولت دشمن است که شما این حرفها را می زنید حرفهای فتاحی درست و منطقی بود حرف حساب که ناراحتی ندارد
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1399/05/22
من نمیدونم گفتن حقایق چه ربطی به دشمن دارد یعنی ایشان (شریعتمداری) میگن که دروغ بگین چون دشمن داریم ...
پاسخ ها
ک ح
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
شریعتمداری تو چکاره مملکت هستی الکی در تمام کارهای مملکت دخالت میکنی آقای فتاح مهندس عزیز کاملا راست میفرمایند شما خودت را نخود هر آشی کردید دخالت نکنید و حرف های الکی وبی معنی نزنید
ق ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
آموزش وپرورش ما مشکل که داره به اسم دانش و بینش گروه ی سو استفاده ازاین موارد به اسم مدرسه دولتی و غیر انتفاعی نموده درآنجا .... ؟؟؟ حتی زمین مدارس برای بیت والمال _ پس وای به حال ما ها
ایرج
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
این شریعتمداری کی پس بازنشسته میشه
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1399/05/22
فقط اون جمله( نظام مظلومش) منو کشته
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1399/05/22
بله شما خوبید فتاح اخ بد ایش
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1399/05/22
آقازاده را فرستادن آن طرف دیوار به دیار کفر خودشان قصد آمدن به این طرف دیوار و بازگرداندن ملک مردم مستضعف را ندارند.
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1399/05/22
البته همه شماها همین هستید. حق و باطل رو به هم آغشته میکنید و فقط خودتون و جناح و باند براتون مهمه نه رضای خدا. ولا تکتم الحق بالباطل و انتم لا تعلمون
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1399/05/22
توراخدا تورا دوازده امام شریعتمدار حرف نزن
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1399/05/22
اقا کیهان حالا که ایشون رانتخواری یکعده ائی مخصوصا حداد عادل را عنوان کردن چرا عصبانی هستی حقیقت تلخه
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1399/05/22
رادیو روشن شد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
اینم خوب ایستگاه ملت و پیدا کرده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
حاجی رو میزت عسل بود عسل میزنی کامپیوترت به نظر آمریکایی میومد شما دیگه چرا.
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1399/05/22
میگم شما کسینجر را از کجا میشناسید، نکند نسبتی دارید ما نمی دونیم!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1399/05/22
بله ایشان درست میگن! مردم نامحرم هستند. نباید از امور مطلع شوند!!! ....
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1399/05/22
کیهان حرف نزندبهتراست.تاحالاسکوت کرده تاتکلیف مقامات پشت قضیه مشخص شود‌.حالاقلم بدست شده.دورویی هم حدی دارد.
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1399/05/22
با وجدان کار کنیم زمانی نمانده
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1399/05/22
یکی ازاین شریعتمداری بپرسه چراحدادعادل سکوت اختیارکرده وهیچی نمی گه ...
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1399/05/22
آقای شریعتمداری شما به سخن امام ره اشاره میکنید که در مورد دشمن هم باید انصاف را رعایت کرد ولی خود به آن عامل نیستید. چرا اشاره نمکنید چه لزومی داشت ملک تخلیه شده خاتمی را که هیچ ربطی به بنیاد هم نداشت را اشاره نکردید.
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1399/05/22
حسین شریعتمداری توکه برای احمدی نژاد یقه پاره می کردی وازاووکارهایش دفاع می کردی،فتاح‌ هم دنباله همان احمدی نژاد است.
..
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1399/05/22
اقای شریعت نداری کیهان از افرادی چون فتاح. میرسلیم. وهر افشاگری امثال ایشان واهمه دارد .چرا؟؟؟؟ خدا عالم است.شما پات لب گوره پدر جان مهلت بده. مملکت قوه قضائیه دارد. از چی هراس داری بفکر اخرتت باش..
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1399/05/22
اقای شریعتمداری از بگم بگم ها دفاع میکردی .حالا چی شده بفگر نگو نگو افتادی میترسی منافعت بخطر بیفته.نکن بفکر .حق الناس. هم باش شما اخرای عمرته
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1399/05/23
کاملا درسته آقای شریعتمداری نمیدونه باخودش چند چنده.یک روز اینور روزدیگر اونور.نان به نرخ روز خور.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج