سرنوشت تلخ زن جوان پس از ارتباط غیراخلاقی
۱۰۲۵۸۰۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
۷۲۳۱
چند ماه است که خواب و خوراک ندارم. اضطراب و استرس سراسر وجودم را فرا گرفته است. با هر جمله و کلامی که نزدیک به راز پنهانی زندگی ام باشد، بر خود می‌لرزم و همواره از افشای ماجرایی که زندگی ام را به آتش خواهد کشید، بسیار وحشت دارم و. این‌ها بخشی از اظهارات زن ۳۴ ساله‌ای است که به خاطر ارتباط غیراخلاقی در فضای مجازی به مردابی سقوط کرده که اکنون برای نجات از این مرداب وحشتناک به هر رشته امیدی دست می‌آویزد.

خراسان نوشت: چند ماه است که خواب و خوراک ندارم. اضطراب و استرس سراسر وجودم را فرا گرفته است. با هر جمله و کلامی که نزدیک به راز پنهانی زندگی ام باشد، بر خود می‌لرزم و همواره از افشای ماجرایی که زندگی ام را به آتش خواهد کشید، بسیار وحشت دارم و. این‌ها بخشی از اظهارات زن ۳۴ ساله‌ای است که به خاطر ارتباط غیراخلاقی در فضای مجازی به مردابی سقوط کرده که اکنون برای نجات از این مرداب وحشتناک به هر رشته امیدی دست می‌آویزد.

او که با کورسوی امیدی برای حفظ زندگی اش وارد کلانتری سناباد مشهد شده بود، درباره این ماجرای تاسف بار به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: ۱۴ سال قبل با «کیان» ازدواج کردم و صاحب یک دختر شدم، اما هیچ علاقه‌ای بین من و همسرم وجود نداشت. او مردی متکبر و خودبین بود به طوری که مرا در خانه نمی‌دید، حتی نظراتم را درباره هر موضوعی به تمسخر می‌گرفت تا جایی که آرام آرام اختلافات ما آغاز شد.

کیان بیشتر اوقاتش را با دوستانش می‌گذراند و توجهی به من نداشت. در واقع، مهر و عاطفه‌ای بین من و او وجود نداشت. هیچ وقت نمی‌توانستیم کلمات محبت آمیز به یکدیگر بگوییم. کم کم نه تنها هیچ نقطه مشترک اخلاقی یا عاطفی بین ما به وجود نیامد بلکه این اختلافات به مشاجره و کتک کاری کشید تا حدی که دیگر کتک زدن من برای کیان به یک عادت تبدیل شده بود و او با هر بهانه‌ای مرا زیر مشت و لگد می‌گرفت. به گونه‌ای که احساس تنفر از او در وجودم موج می‌زد.

چهارسال قبل در گیر و دار همین اختلافات بود که با پیام‌های عاشقانه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی رو به رو شدم. آن جوان ناشناس با جملاتی که برایم ارسال می‌کرد مرا به یک ارتباط غیراخلاقی فرا می‌خواند. اگرچه شماره تلفن برایم ناشناس بود، اما همه فکر و ذهنم را درگیر کرده بود. بالاخره مدتی بعد از این ماجرا، تازه فهمیدم که عامل ارسال این پیام‌ها یکی از اطرافیان بسیار نزدیکم است که قصد دارد ارتباط غیراخلاقی با من برقرار کند، چرا که در جریان اختلافات عمیق خانوادگی و ناسازگاری بین من و همسرم قرار داشت. وقتی این ماجرا را فهمیدم، با نشان دادن پیام‌ها به اقوام و بستگانم تلاش کردم تا ذات بی شرمانه او را برای دیگران فاش کنم. او هم که به خاطر این آبروریزی در میان فامیل خجالت زده شده بود، دیگر پیامی برای من ارسال نکرد، اما من همچنان از وضعیت زندگی ام رنج می‌بردم و احساس کمبود محبت می‌کردم تا این که مدتی بعد جوان دیگری از طریق تلگرام پیام محبت آمیزی برایم ارسال کرد.

من هم با یک اشتباه بچگانه و درحالی که فکر می‌کردم همسرم با زنان دیگری ارتباط دارد،به آن پیام عاشقانه پاسخ دادم.بدین ترتیب ارتباط مجازی من و«نادر»شروع شد به طوری که دیگر با جملات محبت آمیز او زندگی می‌کردم و شیفته شخصیت مهربان او شده بودم. آن قدر در فضای مجازی غرق بودم که همسر و خانواده ام را به فراموشی سپردم. ارتباط تلفنی ما به جایی رسید که تصمیم به دیدار یکدیگر گرفتیم. به همین دلیل نزدیک باشگاه ورزشی دخترم با هم قرار گذاشتیم و من او را در آن جا ملاقات کردم. نادر در همان دیدار اول با تعریف و تمجید از زیبایی‌های ظاهری و نوع آرایشم، از من خواست تصاویری را با تلفن همراهم برایش ارسال کنم تا خاطره خوبی از این دیدار برایش باقی بماند. من هم که هیچ گاه به عاقبت وحشتناک این ارتباط غیراخلاقی و شرم آور نمی‌اندیشیدم، خیلی زود تحت تاثیر کلمات عاشقانه اش قرار گرفتم و تعدادی از عکس هایم را برایش ارسال کردم، اما از همان روز به بعد ارتباط نادر با من بسیار کم شد به طوری که دیگر بیشتر اوقات به تلفن هایم پاسخ نمی‌داد. هنوز علت و انگیزه این رفتار او را نفهمیده بودم که به طور کلی ارتباطش را با من قطع کرد و تلفنش خاموش شد.

چند روز بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که یکی از بستگانم چند تا از آن عکس‌ها را از طریق تلگرام برایم فرستاد و تهدیدم کرد چیزی که عوض دارد گله ندارد! تازه فهمیدم نادر توسط همان فامیل نزدیکم اجیر شده است که قصد ارتباط غیراخلاقی با مرا داشت و ...

حالا او مرا تهدید می‌کند که اگر به خواسته‌های شرم آورش پاسخ ندهم، تصاویرم را نه تنها به شوهرم نشان می‌دهد بلکه آن‌ها را برای همه فامیل ارسال می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:40
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1399/05/22
بازم مشهد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
اشکال نداره
فقط برگزاری کنسرت مهم بود که خدا را شکر دیگر کنسرتی برگزار نمیشود
عاقبت
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
صرف نظراز داستان تكراري كمبود عاطفي خانم محترم اشتباه را با يك اشتباه بزرگتر كه حل نمي كنن
.كي بايد اينو متوجه بشيم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
به نظر من هر کسی از زندگیش ناراضی هست باید طلاق بگیره دراین صورت تمام مشکلات حل میشه وکسی که تاحدی به کسی نداره بره باهرکسی دوست داره زندگی کنه هیچ ابروریزی هم نمیشه
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1399/05/22
باید هر ۳نفرتون رو مجازات کنند
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1399/05/22
سلام این خانم با مشورت خانواد علت بد اخلاقی اقا برسئ می کردند اگر نتیجه نداشته مشاور خانواد بررسی مکرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
باشه دکتر چشم!!!فقط قربون سوادت
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1399/05/22
باز مشهد ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
حسین اسمی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
اقاراست میگی نمیدونم چرابیشتراین اتافاقها درمشهدانجام میشه۰۰۰۰
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1399/05/22
جالبه *هیچ کس حاضر به رفع علت حادثه نیست *یکی میکه زنه یکی میگه مرده *به نظر من اگر قرار مردم زندگی ها مفهوم واقعی و قرانی زندگی رو درک کنند باید هر کس در زندگی جایگاه و ارزش خودش داشته باشه اگر مرد زلیل بشه یک مشکل اگر زن تحقیر بشه هزار مشکل
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1399/05/22
خوب اشتباه کرده این زن ولی عامل واقعی این اشتباه شوهرناسازگاروبداخلاقش بوده است این مهم است
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1399/05/22
آره بازم مشهد نه این که توشهرهای دیگه وشهری که شماهاتوش زندگی میکنین اتفاقی نمیفته فقط مشهد دیده میشه فابل توحه کسایی که میگن بازم مشهد؟؟؟بدونن که مشهد یک کلان شهره واتفاقاتش دوبرار روستاهای کوچیک شماهاست واسه همون به چشم میاد
پاسخ ها
******* shanjani ******
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
..زن ِ ۳۴ ساله در این ماجرا مقصر نیست..فقط شبکه های اجتماعی مقصر اصلی هستند..!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
خجخج ناراحت نشو منم خوندم مشهد تعجب کردم ما تهران هستیم هزار تا اتفاق میفته گردن ما که نیست
محمو
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
نخیر اتفاقا این چنین اتفاقات و جنایات در ایران نصفش در مشهد اتفاق می یفته
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1399/05/22
کرم از خود خانومه بوده
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1399/05/22
اگر تن به کار غیر اخلاقی ندادی و همین عکس هاست هرچند این عکسها هم کار بسیار بدی انجام دادی تن به هیچ کاری نده روراست باش بی باک آن زندگی کن و کسانی که میخواهند تو را رسوا کنند خودشان رسوا خواهند شد
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1399/05/22
بهش بگو نادر بگو اگه عکسهمه ندی به پلیس فتا شکایت میکنم نترس همه را بر میگردونه وپلیس فتا میدونن که زنها اکثرا توسط این شیاطین گول میخورند وپدر را در میاورند
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1399/05/22
هر اتفاقی ممکنه در هر نقطه از کره زمین اتفاق صورت بگیره ، بهتره از متهم کردن شهرهای محل اتفاق خود داری کنیم چه بسا در همان شهر هزاران برابر اتفاقهای خیلی خوب افتاده باشد.
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1399/05/22
به خواسته های شرم آورش تن نده
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1399/05/22
نادان که باشی سوء استفاده کننده زیاده
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1399/05/22
متاسفانه زنها خیلی زود فریب می خورن ودراین میان تنها کسی که ضرر میکنه خودشون هستند مردها اصلا ضرری متوجهشون نیست
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1399/05/22
زنها ساده لوحانه زرنگ هستند
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1399/05/22
اینا که مهم نیست. مهم کنسرته که برگزار نمیشه. امام رضا با این چیزا مشکل ندارن.
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1399/05/22
این رسانه خراسان در باب حوادث خیلی فعاله .البته مشهد هم خیلی بزرگه .ومردم هم از اهالی مشهد بیش از واقعیات هر شهر انتظار خوب بودن دارن. اینها همه دلیل نشه به دیانت و غیره ربطش بدن .
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1399/05/22
همین عکس ها میشه بهانه ای برای جدا شدن. و راحت شدن از زندگی قبلی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج