آمادگی سپاه برای کمک به برگزاری کنکور
۱۰۲۵۹۱۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
۹۳۷
سردار رمضان شریف از اعلام آمادگی این نهاد برای واگذاری مکانهای آموزشی و ورزشی خود در سراسر کشور برای کمک به وزارت علوم در برگزاری مطلوب کنکور سراسری خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: سردار رمضان شریف از اعلام آمادگی این نهاد برای واگذاری مکانهای آموزشی و ورزشی خود در سراسر کشور برای کمک به وزارت علوم در برگزاری مطلوب کنکور سراسری خبر داد.

در پی بیانیه مشترک وزرای علوم و بهداشت مبنی بر برگزاری آزمون سراسری دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در روزهای ۲۹ ، ۳۰ و ۳۱ مرداد و اول شهریور ماه سال ۱۳۹۹، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اعلام آمادگی سپاه برای کمک به تامین فضای مورد نیاز جهت برگزاری آزمون کنکور سراسری کشور گفت: بر اساس تدبیر سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه مقرر گردید در صورت درخواست وزارت علوم و استانداران محترم سراسر کشور و متناسب با نیازهای اعلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانشگاه ها و مراکز عمده آموزشی و ورزشی خود که از استانداردهای لازم برای اجرای پروتکل های آزمون و نیز دستورالعمل های بهداشتی مورد تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا برخوردار هستند در اختیار مجریان آزمون قرار دهد.

سردار شریف برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها آن هم در عصر کرونا را از رخدادهای بزرگ و ماندگار کشور قلمداد و تصریح کرد: بی‌شک تحقق مطلوب این رخداد مبارک آن هم در شرایطی که آحاد ملت و از جمله داوطلبان کنکور سراسری در حال مبارزه نفس گیر با شیوع بیماری کرونا هستند نیازمند یک رویکرد ، همراهی و مشارکت ملی است تا به فضل الهی نسل جوان دانشجوی آینده جامعه به عنوان سرمایه های راهبردی کشور در کمال امنیت ، آرامش ، سلامت و با مراقبت و رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور موفق در آزمون کنکور، خود را مهیای ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی برای پیشرفت و سربلندی ایران عزیز کنند.

وی تصریح کرد: سپاه و بسیج در برگزاری کنکور سراسری از هرگونه کمک به مجریان و دست اندرکاران آن دریغ نخواهد کرد.

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1399/05/22
همسایه ها یاری کنید تا ما کنکور داری کنیم!...
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1399/05/22
حالا ببین یه کنکور داریما!
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1399/05/22
میشه سپاه کمک کنه از شر حسن راحت بشیم
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1399/05/22
ممنون گرم که همه جا هوای مردم رو دارید
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1399/05/22
خداقوت سردارعزیز فرمایش شماموجب دلگرمی و آرامش خاطرخانواده هاودآنش آموزان می شودولی لطفا به بعضی ازنماینده ها وافرادمخالف دولت که فقط مخالفت می کنندوبه نوع ونتیجه آنهم کاری ندارندبگوییدازکنکورسوءاستفاده نکنند. خداوندناظراعمال ماست وفرداجواب می خواهدآنهم سرپل صراط.
Romania
17:09 - 1399/05/22
مگه سربازیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
بی ادب نشو
امنیتت را مدیون سپاه هستی
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1399/05/22
خدا قوت باهم برای هم باشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج