ابربدهکاران، ۳۰هزار میلیارد تومان پرداخت کردند
۱۰۲۶۰۱۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
۱۵۳۰
سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد: با پیگیری سازمان امور مالیاتی و اقدام نمایندگان دادستان در حوزه‌های مالیاتی تهران، بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات از بدهکاران عمده با همکاری نمایندگان دادستان وصول شد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد: با پیگیری سازمان امور مالیاتی و اقدام نمایندگان دادستان در حوزه‌های مالیاتی تهران، بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات از بدهکاران عمده با همکاری نمایندگان دادستان وصول شد.

 غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه قوه قضاییه در راستای وصول بدهی از بدهکاران مالیاتی و بانکی چه اقداماتی انجام داده است، اظهار کرد: وضعیت فعلی کشور و وضعیت اقتصادی ما ایجاب می‌کند که ما یقه بدهکاران بزرگ بانکی و یقه بدهکاران عمده مالیاتی را بگیریم و حقوق متعلق به مردم و جامعه را استیفا کنیم. البته این کار با همکاری بانک مرکزی در مورد بدهکاران بانکی و با همکاری سازمان امور مالیاتی در وصول مطالبات از بدهکاران مالیاتی انجام می‌شود.

وصول ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات از بدهکاران عمده

سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد: در تهران و با پیگیری سازمان امور مالیاتی و اقدام نمایندگان دادستان در حوزه‌های مالیاتی، بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات از بدهکاران عمده با همکاری نمایندگان دادستان وصول شد.

وی تصریح کرد: آنچه که ما اعلام می‌کنیم ناظر به بدهکاران خرد نیست و آن را سازمان امور مالیاتی اقدام می‌کند و به عنوان دستگاه قضایی به هیچ عنوان به سمت کسبه جزء نرفتیم و سراغ بدهکاران بزرگ مالیاتی رفتیم.

وصول ۶ هزار میلیارد تومان در استان‌ها از بدهکاران عمده

اسماعیلی بیان کرد: با نیابت‌هایی که برای برخی از بدهکاران به سایر استان‌ها داده شده بود، حدود شش هزار میلیارد تومان هم در سایر استان‌ها وصولی داشتیم و جمعا بیش از ۲۹ هزار میلیارد تومان از بدهکاران عمده مالیاتی وصول و به سازمان امور مالیاتی تقدیم شده است.

وصول هزار میلیارد تومان مالیات توسط بازرسی کل کشور

سخنگوی دستگاه قضایی در ادامه اظهار داشت: علاوه بر این‌ها از ناحیه سازمان بازرسی کل کشور رقم درشتی از مالیات‌ها بالغ بر هزار میلیارد تومان وصول شده و از ناحیه اجرای ثبت سازمان ثبت اسناد و املاک نیز ارقام درشتی وصول شده که به همین مثال‌ها بسنده می‌کنم.

تسویه ۳۷۰ میلیارد تومان بدهی گروه فرزان به بانک مسکن و بانک رفاه

اسماعیلی تصریح کرد: اخیرا و در هفته گذشته در مورد یکی از بدهکاران عمده بانکی مربوط به گروه فرزان راد ۱۴۰ میلیارد تومان بدهی این گروه به بانک مسکن با پیگیری واحدهای قضایی تسویه شد و ۲۳۰ میلیارد تومان بدهی این واحد به بانک رفاه در حال تسویه است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/05/22
میره توجیب یکی دیگه مثل سکه های سلطان سکه.وسلطان خودرو
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1399/05/22
پرداخت شد پس چیکارش کردین این همه پولو رفت تو جیب مبارکتون
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1399/05/22
ابر بدهکاران مقامات هستند اینها اغازاده هستند
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1399/05/22
نوبت مغازه داران کی می رسه
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1399/05/22
جالبه ارزش دارایی های خریداری شده چهار برابر شده ، انوقت با پرداخت ۲۵/. سرمایه اولیه تسویه میکنند . شاید هم ۱۲۵/. سرمایه اولیه ! اگر ۳ سا‌ل گذشته .
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1399/05/23
تماشگر ملت فقیر اصل سرمایه وسودسه برابر برای دولت خدمگذار واین درآمد مدیون اختلاسگران هستیم بهتر از فروش ذخایر نفتی است قبول داری
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1399/05/23
بابا 1 میلیارد هم به ما وام بدید
متحول میشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج