سیمئونه: مقابل لایپزیگ فقط باید پیروز شویم
۱۰۲۶۱۵۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۷
۳۵۹
سرمربی اتلتیکومادرید اعلام کرد که تیمش برابر لایپزیگ محکوم به پیروزی است.

خبرگزاری ایسنا:  اتلتیکومادرید پنجشنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لایپزیگ می‌رود. دیگو پابلو سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی گفت: رقابت های خیلی زیبایی است و ما هیجان زده هستیم. پیروزی مهم است و در چنین دیداری باید این کار را انجام دهیم.

سرمربی اتلتیکومادرید ترجیح داد درباره انتقادات یولین ناگلزمن صحبت نکند. او اظهار کرد: درباره این موضوع حرفی نمی‌زنم. برابر تیمی بازی خواهیم کرد که خیلی خوب است و از سرمربی برخوردار است که خوب کار می کند. نتایجی که کسب کردند مشابه ماست.

سرمربی آرژانتینی درباره این که آیا فوتبال یک قهرمانی در لیگ قهرمانان به اتلتیکو بدهکار است؟ گفت: این حرف برایم معنایی ندارد. تنها به آماده کردن تیم برای بازی فکر می کنم چون دیدار سختی خواهد بود و حریف از سرمربی بزرگی برخوردار است.

اتلتیکو در مرحله گذشته (پیش از بحران کرونا) توانست لیورپول‌، مدافع عنوان قهرمانی را حذف کند. سیمئونه در رابطه با تاثیر این بازی روی تیم گفت: پیروزی مقابل لیورپول قابل اعتنا نیست چون اشتیاق با گذشت زمان از بین میرود. از آن دیدار خیلی گذشته است.

آنخل کورئا و سیمه ورسالیکو به علت ابتلا به کرونا نتوانستند روخی بلانکو را در سفر به لیسبون همراهی کنند. سرمربی آرژانتینی درباره نبود دو بازیکن خود اظهار کرد: امیدوار هستیم که در ادامه رقابتها از این دو بازیکن استفاده کنیم البته اگر به مراحل بالاتر صعود کردیم. قلب آنها با تیم است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج