مربی سپاهان: داوری روی بازیکنان ما تاثیر گذاشت
۱۰۲۶۶۱۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
۶۴۵
مربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه تیمش در نیم فصل دوم در همه بازی‌ها از لحاظ آماری تیم برتر میدان بوده اعتقاد دارد اشتباهات داوری در دو بازی برابر استقلال روی بازیکنان سپاهان تاثیر منفی گذاشت.

خبرگزاری ایسنا: مربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه تیمش در نیم فصل دوم در همه بازی‌ها از لحاظ آماری تیم برتر میدان بوده اعتقاد دارد اشتباهات داوری در دو بازی برابر استقلال روی بازیکنان سپاهان تاثیر منفی گذاشت.

قاسم زاغی‌نژاد، مربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شهر خودرو اظهار کرد:‌ خوشبختانه با تیمی بازی داریم که استانداردهای لازم را در خطوط مختلف برای کارهای تاکتیکی دارد و تیم بسیار با کیفیتی است و با برنامه بازی می‌کند. حساب ویژه‌ای روی این بازی باز کرده‌ایم. انتظار داریم هر دو تیم بتوانند کیفیت‌شان را ارئه دهند و یک بازی خوب و قابل قبول انجام دهیم.

او ادامه داد:‌ اگر بازی‌های اخیر ما را آنالیز کنید متوجه می‌شوید که ما در همه بازی‌ها تیم غالب زمین بودیم. البته در بازی آخر با استقلال کیفیت لازم را نداشتیم که آن هم دلیل دارد. من در نشست خبری بازی با استقلال هم گفتم که "سیاست‌های باشگاه سپاهان در مقوله فوتبال پاک بر هیچ‌کس پوشیده نیست. باشگاه سپاهان واقعا به فوتبال پاک اعتقاد دارد." من در آن نشست گفتم که "امیدواریم اتفاقات در مقوله‌های مختلف صورت نگیرد که منجر به گرفتن حق کسی نشود. این اعتقاد را داریم که هر آنچه در زمین رخ می‌دهد نتیجه را مشخص کند." شاهد بودید که متاسفانه پنالتی‌ای که به ضرر ما گرفته شد و اتفاقات بعدش منجر به این شد که بازی را واگذار کنیم.

وی افزود: در بازی با نساجی هم به لحاظ آماری تیم برتر زمین بودیم. مالکیت توپ ۷۰ به ۳۰ به نفع ما بود و پنج بار به تیر دروازه زدیم و ۲۱ بار به سمت دروازه حریف حمله کردیم. متاسفانه آن بازی با آن نتیجه غم‌انگیز تمام شد. دوباره به تهران رفتیم تا با استقلال بازی کنیم. تاثیر بازی با استقلال در لیگ، روی بازیکنان ما در بازی جام حذفی تاثیر زیادی داشت. متاسفانه باز هم شاهد اشتباه داور بودیم که باعث شد بازیکنان به لحاظ روانی کیفیت‌شان را نشان ندهند. در نیمه دوم هم بازی کاملا در اختیار ما بود. اگر بازی‌های ما را در نیم فصل دوم رصد کنید می‌بینید که در هیچ مسابقه‌ای حریف به ما غالب نبوده. در فوتبال ۵۰ درصد قصه بحث‌های روانی است. متاسفانه این اتفاقات داوری روی بازیکنان ما تاثیرگذار بود. اتفاقات فوتبال باعث شد نتایج ضعیف بگیریم. هوادارا حق دارد و به این چیزها توجهی ندارد. باید قبول کنیم هواداری که با شادی تیم شاد می‌شود با ناراحتی تیم هم ناراحت می‌شود. این حق را به آن‌ها می‌دهیم.

زاغی‌نژاد درباره جدایی کومان و قربانی هم بیان کرد:‌ در مورد جدا شدن این‌ها مسئولان باید تصمیم‌گیری می‌کردند و این در شرح وظایف من نبوده است.

مربی سپاهان درباره محرومان و مصدومان تیمش هم توضیح داد:‌ شهباززاده به تازگی از مصدومیت رهایی پیدا کرده است در تیم ما قرار ندارد. ایرانپوریان به دلیل مصدومیت در شرایط عادی نیست ولی بقیه بازیکنان را در اختیار داریم. امیدواریم با توجه به کارهایی که در دو روز گذشته انجام شده که بیشتر بحث روانی بوده، بتوانیم نتیجه قابل قبولی در این دو بازی به دست بیاوریم و سهمیه را بگیریم. ما سپاهانی هستیم و با تمام وجود و قلب‌مان این‌جا هستیم و برای نتیجه گرفتن سپاهان تا آخرین لحظه می‌جنگیم و به عشق سپاهان قلب‌مان می‌تپد. امیدواریم که در دو بازی آینده شانس با ما یار باشد نتیجه قابل قبولی بگیریم.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1399/05/24
هند کی‌روش استندلی هم تو محوطه کاره داور نبود
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1399/05/24
مگه کیسه کشا گردن. میگیرن با پارتی بازی داورا حق بقیه تمیا رو دارن میخورن طلبکارم هستن
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1399/05/24
بازی دور رفت با استقلال وشهر خودرو رویادتون رفته داور چه قضاوتی داشت
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1399/05/24
دوست گرامی با فرافکنی نمیشود کاررا به جلو برد دردیداررفت استقلال وسپاهان پنالتی صددرصد استقلال نادیده انگاشته میشود اما شما هیچ صحبتی نمیکنید وچشمتان را میبندید چرا واقعیت را به هواداران نمیگویید چرا نمیگویید تحت فشارچه جریانی حاضرنشدین بازی کنید !
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1399/05/24
اصلا چیزی به اسم شانس درفوتبال وجود ندارد مربیانی که ازشانس صحبت میکنند ازفوتبال روزبه دورهستن شما ثابت کردین با بازی دادن به مصلح بازیکنی که ازنظرروحی روانی اصلا آمادگی بازی نداشت هنوز نیازبه کسب تجربه دارید شانس درفوتبال کلمه جالبی نیستش
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1399/05/24
کم حرف مفت بزنید!!! تو زمین جلو استقلال هیچ کاری از دستتون برنیامده گیر دادین به داور.
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1399/05/24
داوریها کلا به نفع پرسپولیس گرفته اند
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1399/05/24
اگر قرار باشه با اشتباه داوری بازیکن
میلیاردی دچار کم روحیه گی شود و
انگیزه لازم را از دست بدهد پس این
مربی و کمک و روانشناس و غیره
که تعداد شون در سپاهان هم کم نیست
چه وظیفه ای دارند.بجز بهانه گیری و مقصر
دانستن داور و حریف و چمن خراب و توپ
غیر استاندارد و.......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج