تئاتر شهر میزبان کدام هنرمندان است؟
۱۰۲۶۸۶۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
۴۴۰
برنامه این هفته تالارهای نمایشی در حالی اعلام شد که دو نمایش جدید در تالارهای چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می روند.

خبرگزاری ایسنا: برنامه این هفته تالارهای نمایشی در حالی اعلام شد که دو نمایش جدید در تالارهای چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می روند.

به نقل از واحد ارتباطات، آموزش وپژوهش مجموعه تئاترشهر، تالارهای چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر طی هفته جاری میزبان دو نمایش جدید به کارگردانی آرش دادگر و مسعود طیبی هستند.

تئاتر شهر میزبان کدام هنرمندان است؟

«اودیسه 2020» عنوان تازه ترین نمایشی است که از روز دوشنبه 27 مرداد ماه به نویسندگی امین طباطبایی و کارگردانی آرش دادگر در تالار چهارسو به صحنه می رود.

در نمایش «اودیسه 2020» که از تاریخ یاد شده ساعت 19:30 با مدت زمان 80دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان به صحنه می رود. امین طباطبایی - آرش دادگر و ندا حبیبی به عنوان بازیگر حضور دارند.

به گفته آرش دادگر نمایش «اودیسه 2020» یک روایت نمایشی متفاوت درباره جنگ تروا وسازنده اسب چوبی است که «اولیس» شخصیت نمایش پس از 10 سال آوارگی به خانه باز می گردد.

در تالار سایه نیز نمایش جدید دیگری به نام «فقط چهل روزه بودم» به نویسندگی مسعود هاشمی نژاد و کارگردانی مسعود طیبی از روز جمعه 24 مرداد ماه اجرای خود را آغاز کرد.

«فقط چهل روزه بودم» داستان زندگی زنی است که چهل روز با روح همسر نویسنده اش که در اثر کرونا فوت کرده، زندگی می کند و حالا نقطه اوج داستان در چهلمین شب رخ می دهد

در این نمایش که ساعت 19 به مدت زمان 45 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان روی صحنه می رود، ایمان‌میرهاشمی، آرزو صفی‌یاری به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «جوادیه (بیست متری)» به نویسندگی کهبد تارج ، کارگردانی رضا بهرامی و بازی آرش فلاحت پیشه، آیه کیانپور، امیرعدل پرور، هومن بنایی که از روز 16 مرداد ماه اجرای خود را در تالار قشقایی تئاتر شهر آغاز کرده، ساعت 19:30 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان به اجرای خود ادامه می دهد.

این اثر نمایشی قصه چهار نفر از بچه محله های جوادیه تهران است که در دهه شصت هر کدام زندگی خود را داشته اند و در حال حاضر که انها مرده اند به محله خود می ایند و روایت خاطرات محله وزندگی خود را در گذشته می کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج