وکیل خواهران منصوریان: رای صادره قانونی نبود
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۲۸۲۴۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
۱۰۱۷
مصطفی سلیمانی وکیل خواهران منصوریان در خصوص حضور در فدراسیون ووشو و اعتراض به رای محرومیت شهربانو و سهیلا منصوریان اظهار کرد: رای که صادر شد گفتند یک هفته وقت اعتراض است و ما هم در وقت قانونی اقدام کردیم هرچند آیین نامه‌ای که به آن استناد کردند، در آن نه مرجع تجدید نظر خواهی مشخص شده و نه مشخص شده که چگونه به این اعتراض رسیدگی می شود.

جماران: مصطفی سلیمانی وکیل خواهران منصوریان در خصوص حضور در فدراسیون ووشو و اعتراض به رای محرومیت شهربانو و سهیلا منصوریان اظهار کرد: رای که صادر شد گفتند یک هفته وقت اعتراض است و ما هم در وقت قانونی اقدام کردیم هرچند آیین نامه‌ای که به آن استناد کردند، در آن نه مرجع تجدید نظر خواهی مشخص شده و نه مشخص شده که چگونه به این اعتراض رسیدگی می شود.

ما هیچ وقت منکر نظارت فدراسیون‌ها بخصوص فدراسیون ووشو نسبت به ورزشکاران نیستیم اما اگر قرار است نظارتی باشد باید از راه قانونی و درست پیش برود. این که به هر بهانه‌ای بخواهیم ورزشکار را محروم کنیم و متخلف شناسایی کنیم مسلما نه کسی قبول دارد و نه صورت خوشی دارد.

خود فدراسیون به استناد به آیین نامه‌ای که در سال 1374 نوشته شده که مربوط به تربیت بدنی است و این سازمان هم منحل و با سازمان ملی جوانان ادغام شده است. درواقع وزارت ورزش و جوانان سازمان را تشکیل داده بنابراین رای دارای ایراد است؛ پس فدراسیون اول باید این موضوع را اصلاح کند بعد نسبت به تخلفات شهربانو و سهیلا منصوریان و در کل هر ورزشکار دیگری رسیدگی کند.

او ادامه داد: به نظر من طبق شرایطی که گفتم درواقع فدراسیون به صورت غیر قانونی حکم صادر کرده چون قسمت های مشخصی دارد. آخر به چه جرم و تخلفی از میادین ورزشی محروم کرده‌اند؟ فدراسیون ووشو نسبت به تصمیماتی که می‌گیرد و نسبت به ورزشکاران و جامعه حقوقی کشور باید پاسخگو باشد و ما کوتاه نمی‌آییم. اکنون مبنای تصمیم چیست؟ رایی که صادر می‌شود باید مستند باشد. قانون اساسی، کنوانسیون‌های بین‌المللی، قوانین داخلی و خارجی به این هنجارها بسیار تاکید کرده‌اند. اینکه به هر بهانه‌ای محروم کنید کار درستی نیست و عواقب جبران ناپذیری برای جامعه ورزشی کشور دارد.

سلیمانی با اشاره به گفته‌های فدراسیون که اعلام کرده تخلف شهربانو و سهیلا منصوریان بار حقوقی دارد اظهار کرد: فعالیت در اینستاگرام و گذاشتن پست تخلف دو ملی پوش ووشو است. درواقع مسائل مطرح شده در جلسه با حرف‌هایی که در مصاحبه گفته شده همخوانی ندارد. این که یک شخصی شکایت می‌کند به جرم تشویش اذهان عمومی این مسئله را دادسرا و قانون باید رسیدگی کند و فدراسیون‌ها نمی‌توانند به این مسائل رسیدگی کنند. امیدوارم فدراسیون ووشو نسبت به این موضوع منطقی تر برخورد کند، عدالت را در تصمیماتش رعایت کند و صرفا هدفش محرومیت خواهران منصوریان نباشد چون مطمئنا هم از نظر ورزشی و هم منافع ملی عواقب جبران ناپذیری دارد. در هرحال این ورزشکاران زحمات زیادی کشیده‌اند بنابراین تصمیمات بدون دلیل و غیر قانونی به آن‌ها آسیب می‌زند.

او در پایان صحبت‌های خود با اشاره به اینکه گفته شده اقدامات خواهران منصوریان منافع ملی را به خطر انداخته گفت: منافع ملی را چه کسی باید تشخیص بدهد؟ منافع ملی را چه کسی به خطر انداخته و اصلا با چه منفعتی؟ به نظر من این یک فرار رو به جلو است. این‌ها باید در مقابل مردم پاسخگو باشند که چرا به جای ورزشکاری که دوپینگش مشخص شده شخص دیگری را محروم می‌کنند. حالا خواهران منصوریان یک انتقادی کرده‌اند و از سر دلسوزی بوده است. طبق اظهاراتی که سهیلا منصوریان داشت حریفش سه راند بازنده اعلام شده بنابراین هر کس دیگری هم باشد ناراحت می‌شود. با اعتراض در اینستاگرام چه منفعت ملی‌ به خطر افتاده؟ به نظر من منافع ملی را کسی به خطر می‌اندازد که با تصمیمات غلط، جوانان و ورزشکارانی که سال‌ها زحمت کشیده‌اند را به خاطر برخی مسائل محروم می‌کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_تزریق چربی
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر