گفتگوی وزیر خارجه اسرائیل با ۵ وزیر عربی
۱۰۲۸۳۰۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
۸۴۷
رسانه های رژیم صهیونیستی از گفتگوی تلفنی وزیر خارجه این رژیم با ۵ تن از وزیران خارجه کشورهای عربی خبر دادند.

خبرگزاری مهر: رسانه های رژیم صهیونیستی از گفتگوی تلفنی وزیر خارجه این رژیم با ۵ تن از وزیران خارجه کشورهای عربی خبر دادند.

روزنامه یدیعوت آحارونت چاپ رژیم صهیونیستی فاش کرد که «گابی اشکنازی» وزیر خارجه این رژیم پس از اعلام توافق تل آویو با امارات با ۵ تن از وزیران خارجه کشورهای عربی گفتگو کرده است.

«عبدالله بن زاید» وزیر خارجه امارات و «یوسف بن علوی» وزیر خارجه عمان از جمله این ۵ وزیر بودند و به نام ۳ وزیر دیگر اشاره‌ای نشده است.

خبرگزاری رسمی امارات روز گذشته اعلام کرد که «یوسی کوهن» رئیس موساد (دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی) با «طحنون بن زاید» مشاور امنیت ملی امارات در ابوظبی دیدار کرده است.

در گزارش یدیعوت آحارونت آمده است: طی ۲۰ سال اخیر وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس فعالیت داشته به طوری که از سال ۲۰۱۴، این وزارتخانه با برخی مقامات رسمی، غیررسمی و همچنین برخی شرکت‌ها ارتباط داشته است که این روابط پس از سفر هیئتهایی از تل‌آویو به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، شدت یافته است.

امارات و رژیم صهیونیستی چند روز پیش توافقی را امضا کردند که به موجب آن عادی سازی روابط میان آنها که تا سالهای پیش به صورت پنهانی بود، علنی می‌شود. این اقدام ابوظبی با موجی از واکنش‌های منفی مواجه شده است به طوری که فعالان عرب خواهان بسته شدن سفارت امارات در کشورهای عربی شده‌اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج