قدردانی خاخام اسرائیلی از امارات
۱۰۳۱۲۹۹
۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
۷۵۹
یک خاخام ارشد اسرائیلی از دولت امارات به خاطر نجات جان ۱۱ یهودی از یمن و رساندن آنها به بستگانشان در ابوظبی قدردانی کرد.این در حالی است که امارات مرتکب جنایات وحشتناکی علیه غیرنظامیان و کودکان یمنی شده است.

خبرگزاری ایسنا: یک خاخام ارشد اسرائیلی از دولت امارات به خاطر نجات جان ۱۱ یهودی از یمن و رساندن آنها به بستگانشان در ابوظبی قدردانی کرد.این در حالی است که امارات مرتکب جنایات وحشتناکی علیه غیرنظامیان و کودکان یمنی شده است.

روزنامه القدس العربی نوشت، در حالی که امارات در قتل و آوارگی مردم یمن سهیم است، بریل لازار، خاخام ارشد روس در رژیم صهیونیستی گفت، حاکم فعلی امارات محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی درخواستش را برای نجات خانواده های یهودی در یمن که تحت محاصره است، پذیرفت.

طبق گزارشی که روزنامه "اسرائیل الیوم" منتشر کرد، این خاخام یهودی گفت، «این "کار شرافتمندانه" برای نجات جان ها، ثروت و دارایی امارات را بیشتر خواهد کرد. کسانی که در صدر این کشور هستند برکت یافته و به ملت این کشور برکت می بخشند. آنها برکت را در همه کارها و در هر گام خود می بینند».

به نوشته این روزنامه، خبرگزاری رسمی امارات دو هفته پیش از نجات یکی از خانواده های یهودی خبر داد که به ابوظبی آورده شده بودند و با بستگان خود که چند سال پیش از یمن فرار کرده بودند، دیدار کردند.

این خاخام اسرائیلی گفت، آنها از ۱۵ سال پیش قبل از اینکه "دوستان جدید عرب" آنها را به هم برسانند، همدیگر را ندیده بودند.

این گزارش در حالی منتشر می شود که امارات روابط خود را با رژیم صهیونیستی رسمی کرده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج