علائم هشدار دهنده پایان یک رابطه!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۳۱۴۴
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۵
۷۴۲۹۴
با تمام وجود معتقدم همه ما به نوعی می فهمیم چه وقت رابطه مان رو به پایان است اما بیشتر وقت ها این حادثه آنقدر برایمان سخت و سنگین است که به روی خودمان نمی آوریم.

مجله اینترنتی برترین ها

مجله موفقیت:
با تمام وجود معتقدم همه ما به نوعی می فهمیم چه وقت رابطه مان رو به پایان است اما بیشتر وقت ها این حادثه آنقدر برایمان سخت و سنگین است که به روی خودمان نمی آوریم.

ما این را از درونمان احساس می کنیم و ناخودآگاه شروع به دست و پا زدن می کنیم که البته در خیلی از موارد، بیشتر باعث غرق شدنمان می شود. خیلی مسخره است ولی مردم در رابطه هایی که دیگر فایده ای ندارد، باقی می مانند؛ فقط به خاطر اینکه تنها نشوند و مجبور نباشند تفریحات و در کل، روزهای خاص را به تنهایی سپری کنند. آنها با خودشان فکر می کنند که «رابطه خوبی نیست، اما از هیچی بهتر است.»

خوب است بدانید که شما موجودی هستید که در نادیده گرفتن علائم هشداردهنده و گول زدن خودتان درباره اینکه همه چیز خوب است، استعداد شگرفی دارید. اما من مطمئنم باهوش تر از آن هستید که این نشانه ها را نادیده بگیرید.

1- حرف زیادی برای گفتن ندارید

افسانه حرف زدن با نگاه را فراموش کنید. حرف زدن حکم قلب رابطه را دارد؛ وقتی قلب از کار بیفتد، اعضای دیگر هم دیر یا زود از کار می افتند و این اولین نشانه رو به پایان بودن رابطه تان است؛ وقتی رابطه ای را شروع می کنید. آنقدر حرف دارید که وقت کم می آورید؛ در حالی که در رابطه ای که عمرش رو به پایان است، همه چیز برعکس شده و فاصله میان دیدارها و تلفن هایتان بیشتر می شود.

زمان صحبت کردنتان کمتر می شود و ناامیدانه دنبال سوژه ای برای صحبت می گردید، پشت سر هم سکوت می کنید و بعد می گویید: «خب ... دیگه چه خبر؟!». در این وضعیت هر کسی کنارتان باشد، می فهمد اوضاع زیاد خوب نیست.2- روی اعصاب هم راه می روید

مرتب به هم غر می زنید، دعوا کار همیشگی تان است و بیشتر کارها و رفتارهایتان برای همدیگر اعصاب خردکن است؛ آن هم نه از نوع اعصاب خردی های معمولی، بلکه به معنی واقعی کلمه از دست هم «دیوانه» می شوید. خب، مسئله این نیست که شریک شما عوض شده است و دیگر مثل قبل برایتان جذاب نیست، بلکه مسئله اینجاست که بدن شما با بالا بردن فشار خون، تپش قلب و ... درست شبیه علائمی که موقع عاشق شدن حس می کردید، سعی دارد به شما چیزهایی را بفهماند. مکانیسم بسیار عجیبی است؛ خیلی از چیزهایی که در ابتدای عاشق شدن در مورد او می پرستیدید، به بزرگترین ناراحتی تان تبدیل می شود و با کمال تعجب می بینید که دیگر تحملشان را ندارید.

3- پنهان کار می شوید

زندگی تان روز به روز از هم فاصله می گیرد. جالب اینکه روند خاتمه یافتن یک رابطه درست برعکس روند آغاز آن است؛ یعنی اگر در آغاز شما هر روز بیشتر محرم راز همدیگر بودید، در پایان راه هر روز از جریانات زندگی هم بی خبرتر می شوید و روزی فرا می رسد که حرف های دل و اتفاقات مهم زندگی او را همه می دانند؛ جز شما! و این واقعا تلخ ترین قسمت ماجراست.

4- برای با هم نبودن بهانه می آورید

قبلا تا نزدیک صبح با هم حرف می زدید. اما الان می گوید: «وقت خواب است و خیلی خسته ام. شبت بخیر!» سخت است ولی به این فکر کنیدکه چرا رابطه تان به اینجا کشید. اگر شما کسی هستید که برخلاف گذشته موقع صحبت با او خوابتان می برد، یا یادتان می رود به پیام ها و تماس هایش جواب بدهید. با یکی دیگر از پیام های ناخودآگاهتان روبرو هستید. ضمیر ناخودآگاه شما خیلی باهوش تر از خودتان است، او را دست کم نگیرید.

5- نسبت به رابطه خود بی توجه می شوید

دیگر صدای پیامک گوشی همراهتان شما را از جا نمی پراند. صحبت های صمیمانه طرف مقابل با یک غریبه شما را حساس نمی کند و با او بودن برایتان ذوقی ندارد. تقریبا نسبت به هر چیزی که به رابطه تان مربوط است، بی علاقه می شوید.

صحبت ها و دیدارها را به فردا و پس فردا موکول می کنید و مسائلی که در رابطه تان پیش می آید، دیگر آنقدرها برایتان مهم نیست. تعجبی ندارد، چون در خیال شما ادامه ای برای این رابطه وجود ندارد و دلیلی برای صرف انرژی روی آن ندارید.

6- طرف مقابل را با دیگران مقایسه می کنید

همه زوج های دیگر را خوشبخت تر از خودتان می بینید و با حسرت به تماشای آنها می نشینید که این دست خودتان نیست، هر جوانی را که می بینید فورا طرف مقابل را با او مقایسه می کنید؛ البته مقایسه غیرمنصفانه ای است اما خودتان متوجه نیستید.

دیدن نقاط مثبت طرف مقابل سخت می شود و بدی هایش برجسته تر از همیشه. بعضی وقت ها وجدان آگاهتان به شما تلنگری می زند و کورسوی امیدی از خوبی هایش نشانتان می دهد اما این اوقات خوش، زیاد دوام ندارد.

7- از دیدن دوست و آشنایان هم اکراه دارید

از دیدن آنها احساس گناه می کنید. شاید آنها از چیزی خبر ندارند و می دانید که آنان به آینده این رابطه امیدوارند یا شاید از وضعیت نه چندان مطلوب شما بو برده اند و شاید مجبورتان می کنند با پدیده ای که نمی خواهید، روبرو شوید یا شاید از اینکه کم کم از آنها هم جدا می شوید احساس اندوه می کنید. در هر صورت احساس خوبی ندارید.

شاید خودتان را قانع می کنید که کمی تلاش بیشتر یا یک مشاوره می تواند مشکل را برطرف کند. اگر قانع نشده اید، بهترین کار آن است که ببینید آیا فقط شما هستید که متوجه این نشانه ها شده اید یا هر دوی شما درمانده به نظر می رسید. اگر احساس می کنید بیشتر این نشانه های خطر در مورد شما مصداق دارد، کمی فکر کنید و به حرف دلتان گوش بسپارید.

اگر به نظرتان طرف مقابلتان ناراضی است، در یک مکان عمومی و در سلامت کامل، با او بنشینید و بگویید: «من متوجه شده ام که این روزها خیلی با هم دعوا می کنیم و زیاد با هم وقت نمی گذرانیم. موافقی بنشینیم مشکل را حل کنیم یا دیگر راهی برایمان نمانده است؟»

اگر رابطه شما بیشتر برایتان آزاردهنده است تا خشنودکننده، یک کاغذ و خودکار بردارید و مشخص کنید چه چیزهایی می خواهید برای به دست آوردن آنها از چه چیزهایی حاضرید بگذرید. اگر به این نتیجه رسیدی که چیزی وجود ندارد که طرف مقابل بتواند به شما بدهد یا چیزی وجود ندارد که طرف مقابل بتواند به شما بدهد یا چیزی ندارید که بخواهید از آن بگذرید، این می تواند پیامی برایتان داشته باشد.

اگر در رابطه ای هستید که قبلا خوب بوده اما به خاطر انتقال با یک تغییر خاص یا خیانت یکی از طرفین خراب شده است، نمی توانید به عقب برگردید اما می توانید بررسی کنید که آیا طرف مقابلتان ارزش ماندن دارد و آیا شما چیزی دارید که بخواهید فدا کنید.

اگر اینطور است، این کار را انجام دهید و اگر نه، وقتش است بالغتان را وارد صحنه کنید و بدون خون و خونریزی، رابطه را تمام کنید. مهارت پایان دادن به رابطه هم به اندازه دیگر مهارت های مربوط به رابطه اهمیت دارد. اینکه ناگهان و بدون کلمه ای حرف ناپدید شوید، اصلا منصفانه نیست. دنیا خیلی کوچک است، پس اصلا فکرش را هم نکنید.
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1393/02/09
بسیاری از آقایان و خانمها نه به فکر تحکیم پایه های یک رابطه سالم که به فکر تنوع طلبی و یافتن موارد بهتری برای ایجاد رابطه هستند که جانشین مخاطب فعلیشان کنند.نتیجه هم کاملا آشکارست.رابطه های سست و کثیفی که هر دو نفر در پی فریب دادن یکدیگر و ادامه هرزگی هایشان هستند...از خدای مهربون میخوام که اینجور آدما قسمت همدیگه بشن نه نصیب آدمای پاک و خوش قلب و سالم...
پاسخ ها
ناشناس س س
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۰
آمـــــــــین
حدیث
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۰
شک نکنید ک این اتفاق می افته...
سوره نور: زنان پاکدامن از آن مردان پاک دامن و مردان ناپاک ازآن زنان ناپاک...
دیگه در موارد نادر خود شخص بوده ک با وجود دونستن بدی کسی اونو تو زندگیش میاره وگرنه من همیشه دیدم ک هرکی بد بوده ی آدم بد نصیبش شده... و عکس قضیه
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1393/03/10
بابام به مامانم خیانت کرده
خودم 2بار فیلمشو با یه زن پیدا کردمو دیدم
خیلی سخته ببینی و نتونی به مامانت چیری بگی
چه جوری میتونم به بقیه مردا اعتماد کنم وقتی بابام اینجوریه و آرزوی مرگشو دارم !!!
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1395/10/04
من و طرف مقابلم 4 سال بود ک باهم بودیم...واقعن بهم علاقه داشتیم...اما این وسط خانواده اون به شدت مخالف بودن ...اقواممونم حسود بودن نمیخواستن مابهم برسیم....همه باهم تلاش کردن که نشه... ماخیلی خاطره های خوبی باهم داشتیم....کل این شهر و خاطره دارم باهاش...هرطرفونگاه میکنم اونومیبینم....اما الان ی ماهه که متوجه علایمی که گفتید شدم....ازم فاصله مگیره...و هراز چندگاهی میگه ماکه نمیتونیم تا آخرعمرمون فقط عذاب بکشیم و نشه... حرفای خنده دار میزنه....قشنگ معلومه که میخاد کم کم فاصله بگیریم تا تموم بشه...... غم همه دنیا تو دلمه اما کسی و ندارم باهاش درد ودل کنم.... نمیدونم چجوری تو چشم همه اونایی که بهشون گفتم میرسیم بهم نگاه کنم.....ماشکست خوردیم.... و همون چشمای منتظر برای بهم خوردن رابطمون پیروز شدن....... برام دعا کنین ....
United Arab Emirates
18:05 - 1396/12/22
منو دوستم ٢ سالو ٣ ماهه باهميم ، اولش اون عاشق من شد و با پيگيري زياد تونست منم عاشق خودش كنه ، ما از همون اوايل باهم دعوا زياد ميكرديم ولي طاقت دوري همو نداشتيم زود آشتي ميكرديم خيلي دوسم داشت حس ميكردم خوشبختم أما الان بعد ٢ سال اخلاقش عوض شده بهم زياد زنگ نميزنه وقتي ام من زنگ ميزنم يكي در ميون جواب ميده بهش گفتم اينطوري نميتونم ادامه بدم راحت گفت باشه در حالي كه قبلا طاقت دوريمو نداشت نميدونم دليل اين تغيير رفتارشو بفهمم خيلي ناراحتم آخه خيلي دوسش دارم :((((((
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1397/01/15
دراین دنیای امروزی ی جوری که روی هیچ کس نمیشه حساب کرد مثلا با یک نفر دوست میشی بعد مدتی میبینی از پشت بهت نارو میزنند چشم مردم خیلی هیز شده بیشترین دوستان بر احساس هوای نفسه از اعماق قلب نیست همه دوستها لحظه اتفاق می افت خدایا به همه ما کمک کن تا در مسیر درست تو روابطم عمل کن
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1397/02/13
هر طرف رو که نگاه میکنم جز بدبیاری چیزی نمیبینم.تا حالا 3 تا رابطه ناموفق رو تجربه کردم که هر کدوم تاثیرات زیادی روی روحیم گذاشته.3 بار عاشقی و در پایان هیچ.دیگه ذوقم کور شده هیچ انگیزه و اشتیاقی برای ازدواج ندارم.هیچکسی نمیتونه حال دلمو خوب کنه.
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1399/02/21
عشق چیزی خیلی بدیه زمانی که میفههمی طرف مقابلت که عاشقشی قصد اذیت کردن تو رو داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر