اکران «کیارستمی و عصای گمشده» از ۲۲ شهریور
۱۰۳۶۲۷۰
۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
۳۷۷
فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودرضا ثانی و تهیه کنندگی بهروز نشان در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می شود.
خبرگزاری صبا: فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودرضا ثانی و تهیه کنندگی بهروز نشان در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می شود.
 
اکران «کیارستمی و عصای گمشده» از ۲۲ شهریور
 
به نقل از روابط عمومی فیلم، «کیارستمی و عصای گمشده» حاصل تلاش محمودرضا ثانی کارگردان در به تصویر کشیدن حضور عباس کیارستمی در کلاس های درس فیلمسازی او در اسپانیا و کلمبیا است. این فیلم روایت تازه‌ای از نوع نگاه کیارستمی به زندگی و سینما است که ثانی به مدت چهار سال در کارگاه های کیارستمی نوع نگاه یک مولف دیدگاه و جهان بینی او را به تصویر کشیده است.
 
مستند بلند «کیارستمی و عصای گمشده» قرار است از سه شنبه ۲۴ شهریورماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شود.
 
محمودرضا ثانی پیش از ساخت فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده» کتاب «عباس کیارستمی و درس هایی از سینما» را تالیف کرده است. این کتاب به زبان‌های مختلف ترجمه و در ایران و آمریکا چاپ و توزیع شده است.
 
کارگردان فیلم «کیارستمی وعصای گمشده» از شاگردان کیارستمی بوده است و در این فیلم سعی کرده اثری مستقل بر اساس رویکرد و نگاه کیارستمی به زندگی بسازد. به دلیل حساسیت ثانی در چگونگی نمایش استقلال نگاه کیارستمی تدوین این فیلم تجربی ۹۰ دقیقه‌ای سه سال طول کشید و اکنون آماده اکران در سینما است.
 
آیین افتتاحیه فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده» روز سه شنبه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۸ در موزه سینمای ایران برپا می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج