جنایت هنگام معامله خودروی ۴میلیاردی
۱۰۳۶۵۲۸
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
۳۹۲۲
درگیری دو مرد هنگام معامله خودروی چهار میلیاردی با قتل مرد خریدار پایان گرفت.

روزنامه جام جم: درگیری دو مرد هنگام معامله خودروی چهار میلیاردی با قتل مرد خریدار پایان گرفت.

شامگاه جمعه قتل مردی در یك آپارتمان در محله كیانمهر كرج به پلیس گزارش شد. تیمی از ماموران اداره جنایی كرج در محل قتل حاضر شده و با جسد مردی 32 ساله رو‌به‌رو شدند كه با ضربه چاقو به قتل رسیده بود. یكی از همسایه‌ها كه با پلیس تماس گرفته بود، در تحقیقات گفت: امشب متوجه شدم فردی به در آپارتمان می‌كوبد. دختربچه همسایه در خانه ما بود كه به سمت در رفت و بعد از باز كردن در آپارتمان جیغ كشید. سریع خود را به مقابل در رسانده و با جسد مرد همسایه رو‌به‌رو شدم كه غرق در خون روی زمین افتاده بود.

رئیس‌پلیس آگاهی استان البرز در این باره به جام‌جم گفت: تحقیقات پلیسی نشان داد، مقتول روز حادثه مهمان داشته و دختربچه‌اش برای بازی به خانه همسایه می‌رود. او در خانه با مهمان خود درگیر شده و از ناحیه گردن زخمی می‌شود. او خود را به‌سختی به مقابل در خانه همسایه می‌رساند تا از آنها كمك بگیرد اما بر اثر شدت خونریزی جان خود را از دست می‌دهد.

سرهنگ محمد نادربیگی ادامه داد: كارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی مهمان مقتول آغاز كرده و با ردیابی‌های تخصصی هویت او را شناسایی كردند. متهم به قتل كه پنج سال قبل نیز به اتهام زورگیری دستگیر شده بود، در پلیس آگاهی البرز سابقه داشت. او بعد از قتل ناپدید شده و به خانه نرفته بود.

وی افزود: كارآگاهان بعد از ردیابی‌های پلیسی، مخفیگاه او را در منطقه باغستان شناسایی كرده و ظهر یكشنبه او را دستگیر كردند. متهم در تحقیقات پلیسی با اعتراف به قتل عنوان کرد كه دلال خودروهای گرانقیمت است و شب جنایت برای خرید خودروی چهار میلیاردی مقتول به خانه‌اش رفته بوده و در آنجا به خاطر اختلاف مالی با هم درگیر شده و با چاقو ضربه‌ای به گردن مقتول زده و از محل فرار كرده بود.

رئیس‌پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان كرد: متهم با دستور بازپرس جنایی كرج در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او در اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1399/06/24
خدالعنتش کنه نباید چنین آدمهای بیماری توجامعه بگردندچون ممکن است جنایات زیادی مرتکب شوند.
پاسخ ها
( افتاب،مهتاب )
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
این قاتلان فقط گروه سازش را دارند
دو باره آزاد دو بار قتل
این داستان ادامه دارد
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1399/06/24
طمع کردی ای مقتول
همیشه معامله های تویی ساختمان همین دردسر ها را به وجود میاره
بنکاه برای چی دخترک را یتیم کردی
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1399/06/24
صدرصد میخواسته بدون اینکه پول بده قولنامه را امضا کنه
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1399/06/24
خب چرا میبرن زندان ازاد میکنن تا اینجوری بشه..چرا داخل زندان مگه اموزش قتل میدن چرا انجا باشون برخورد نمیشه که دیگه فکر خلاف از سرشون بیرون بره
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1399/06/24
این معلوم زور گیری بوده ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج