قتل داماد با ضربه پدرزن چپ‌دست
۱۰۳۶۹۱۷
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
۳۴۳۱
مرد میانسال كه دامادش را با ضربه چوب در كرج به قتل رسانده بود، خود را تسلیم ماموران پلیس كرد. متهم در تحقیقات مدعی شد، ضربه دست چپش قوی است و اگر با دست راست دامادش را می‌زد، او زنده بود.

روزنامه جام جم: مرد میانسال كه دامادش را با ضربه چوب در كرج به قتل رسانده بود، خود را تسلیم ماموران پلیس كرد. متهم در تحقیقات مدعی شد، ضربه دست چپش قوی است و اگر با دست راست دامادش را می‌زد، او زنده بود.

شامگاه پنجشنبه مرد جوانی كه از ناحیه سر مصدوم شده بود به بیمارستانی در كرج منتقل شد. پزشكان تلاش برای نجات جان او را آغاز كردند، اما تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند و چند ساعت بعد مرد جوان جان باخت. با توجه به مشكوك بودن مرگ این مرد، موضوع به پلیس گزارش شد و تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی در محل قتل حاضر شدند. همسر مقتول كه در بیمارستان حضور داشت در تحقیقات اولیه پدرش را به عنوان قاتل معرفی كرد و گفت: پدر و همسرم بر سر خرید ملكی اختلاف داشتند. شامگاه پنجشنبه پدرم برای حل این مشكل به مقابل خانه ما آمد و با همسرم درگیر شد. پدرم عصبانی بود و با چوب ضربه‌ای به سر شوهرم زد كه باعث مرگ او شد.

تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت ادامه داشت تا این‌كه او صبح جمعه با مراجعه به پلیس كرج خود را تسلیم كرد. متهم به قتل وقتی مقابل بازپرس جنایی نشست، با اعتراف به قتل دامادش گفت: به دامادم اعتماد كامل داشتم. چند ماه قبل خانه‌ام در اسلامشهر را فروختم و مبلغ آن را به همراه حاصل دسترنج 30 ساله‌ا‌م، به دامادم دادم تا برایم در كرج آپارتمان بخرد. دامادم هم سه واحد آپارتمان به نام خودش خرید و قرار شد بعد از كارهای محضری آنها را به نام من سند بزند. همان‌موقع بنگاهدارها به من گفتند سند آپارتمان‌ها را مستقیم به نام خودت بزن، اما من قبول نكردم و ‌گفتم به دامادم اعتماد دارم.

مرد میانسال ادامه داد: چند روز قبل از او خواستم به محضر برویم تا خانه‌ها را به نام من سند بزند. اما قبول نكرد و مدعی شد سه واحد آپارتمان متعلق به خودش است. این موضوع مرا عصبانی كرد و حس كردم دامادی كه خیلی به او اعتماد داشتم، از من كلاهبرداری كرده است. شب حادثه چوبی از خانه برداشتم و به مقابل خانه‌اش رفتم. می‌خواستم او را بترسانم تا همراهم به محضر بیاید و سند آپارتمان‌ها را به نامم کند. با هم درگیر شدیم و از بخت بد من، چوب در دست چپم بود. دست چپم خیلی قوی است. با آن یك ضربه به سر دامادم و زدم و بعد هم محل را ترك كردم. چند سال قبل هم با چوب به سر پسرم ضربه زده بودم كه چند روز بیهوش شد و بعد حالش خوب شد. فكر كردم دامادم هم چند روز بیهوش می‌شود. روز بعد وقتی فهمیدم او كشته شده، تصمیم گرفتم خودم را تسلیم كنم.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس‌پلیس آگاهی استان البرز گفت: متاسفانه در این پرونده عدم كنترل خشم از سوی متهم، باعث ارتكاب جنایت شد. بارها هشدار داده‌ایم در صورت بروز مشكلات حقوقی و خانوادگی برای حل آن به دستگاه قضایی، پلیس و مشاور مراجعه كنید و از اقدامات خودسرانه اجتناب كنید.
وی افزود: تحقیقات از متهم ادامه دارد تا به‌زودی صحنه جنایت را بازسازی كند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:25
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1399/06/25
آره بهبود پایتخت از مالزی برگشته بایک دست مردم می کشه اون ازپسرش واینهم داماد بخت برگشته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
آره اگر میرفت شکایت سه سوته میگفتندسند به نام داماده تمام
( افتاب،مهتاب )
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
دقت کردی اصلا قتل مد شده
حال قانون کجاست که قاتلان آزاد میشوند
هیچ کس نمی‌داند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
میتونست شکایت کنه به جرم خیانت در امانت شواهد کافی هم برا اینکارش داشت
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1399/06/25
داماد دیگر چشمش به مال پدر همسرش نیست این درسی است یرای دیگر دامادها مواظب باشید یک شبه مال پدر همسر را نمی شود بالا کشیید این قتل اولین نیست واخرین هم نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
جناب مومنی یکیشون مرده و دیگری داره کار خودشو توجیه میکنه مطمئن باش قضیه اینجور که پدر زن میگه نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
گل گفتی , داماد ها خیلی پررو شدن حقشونه
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1399/06/25
این هم از شهرستان کرج
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1399/06/25
بهترین کار رو انجام داده درس عبرتی بشه برای کسانی دیگه مال مردم رو بالا نکشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج