چشم امید هواداران سپاهان به نویدکیا
۱۰۴۰۷۸۹
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۲
۴۴۷
نویدکیا شاید مربی کم تجربه‌ای باشد، اما او در دوران بازی جز بهترین و فنی‌ترین فوتبالیست‌های شاغل در لیگ ایران بود و از هوش و محبوبیت بالایی برخوردار است.

خبرگزاری میزان: سپاهان با محرم نویدکیا سرمربی جدید خود از لیگ قهرمانان آسیا این فصل حذف شد. این درحالی بود که توتونی مربی سپاهان در کنفرانس‌های خبری قبل از بازی‌های این تیم، از عدم هماهنگی به عنوان دلیل اصلی ناکامی زردپوشان نام می‌برد. البته در دیدار آخر، این مشکل به مرور زمان حل شد و از سوی سپاهان، شاهد بازی خوبی بودیم.

این تیم در هفته آخر مسابقات مرحله گروهی موفق شد السد با هدایت ژاوی را شکست دهد و به پیروزی بزرگی دست پیدا کند تا هواداران سپاهان به تیم محبوب‌شان برای حضور در لیگ بیستم امیدوار شوند. البته زردپوشان اصفهانی قبل از بازی با السد موفق شده بودند العین امارات را هم متوقف کنند هرچند این نتایج، تاثیری بر صعودشان نداشت و آنها در همان مرحله گروهی حذف شدند.

نویدکیا شاید مربی کم تجربه‌ای باشد، اما او در دوران بازی خود، جز بهترین و فنی‌ترین فوتبالیست‌های لیگ بود و از هوش و محبوبیت بالایی برخوردار است. این فاکتورها نشان می‌دهد محرم علی‌رغم کار مشکلی که در سپاهان دارد، می‌تواند دست به کار‌های بزرگی بزند و نور امید را در دل هواداران سپاهان برای کسب موفقیت‌های بزرگ در لیگ بیستم روشن کند.

طرفداران سپاهان بی‌تاب کسب قهرمانی دیگری هستند تا اتفاقات چند فصل اخیر و ناکامی‌های بزرگی که گریبانگیرشان شده بود را به دست فراموشی بسپارند. حال باید دید نویدکیای کم‌تجربه اما باهوش می‌تواند این انتظارات مهم را برآورده کند یا باید منتظر یک فصل پر از اتفاقات جدید باشیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج