یک پیشنهاد؛ در پرونده ویلموتس وکیل نگیرید!
۱۰۴۰۸۳۳
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۲
۵۸۳
حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که در فرآیند ارسال درخواست تجدیدنظر به CAS، اگر احتمال موفقیت کم است، نباید از وکیل کمک گرفته شود.

روزنامه ایران ورزشی: حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که در فرآیند ارسال درخواست تجدیدنظر به CAS، اگر احتمال موفقیت کم است، نباید از وکیل کمک گرفته شود.

او می‌گوید: «اگر گرفتن وکیل برای ما منفعتی دارد و باعث می‌شود که نتیجه حکم فیفا درباره ویلموتس تغییر کند، باید این کار را انجام دهیم، اما اگر نفعی برای ما ندارد بهتر است وکیل نگیریم چرا که وکیلی که بخواهد روی این پرونده کار کند، حق‌الوکاله زیادی دریافت خواهد کرد.

در واقع اگر احتمال بالایی وجود دارد که در دادگاه تجدیدنظر موفق می‌شویم، باید برای گرفتن وکیل اقدام شود اما در غیر این صورت ضرورتی به انجام این کار نیست.» غضنفرآبادی تأکید می‌کند: «حتماً باید با کسانی که این قرارداد را منعقد کردند و هر فرد دیگری که به اموال و سرمایه‌های مملکت صدمه می‌زند، برخورد قضایی شود چرا که این افراد فاقد صلاحیت هستند و حتی باید جریمه شوند.

البته بنده نمی‌گویم که این افراد قرارداد ویلموتس را تعمداً ضعیف بسته‌اند، اما معتقدم که این افراد در انعقاد قرارداد بی‌دقتی و بی‌کفایتی داشته‌اند و باید پاسخگو باشند.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج