ستاره بارسا: بایرن مثل بولدوزر از روی ما رد شد
۱۰۴۰۹۹۳
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
۱۴۵۶
ستاره بارسلونا با روایتی جالب از باخت سنگین ۸ بر ۲ مقابل بایرن مونیخ و آینده مسی صحبت کرد.

خبرگزاری فارس: ستاره بارسلونا با روایتی جالب از باخت سنگین 8 بر 2 مقابل بایرن مونیخ و آینده مسی صحبت کرد.

امشب از ساعت 22 و 30 دقیقه بارسلونا رسما فصل جدید خود را آغاز می‌کند. این تیم در ورزشگاه نیوکمپ میزبان ویارئال است.

سرخی روبرتو در چند ساعت پیش از دیدار ابتدایی لالیگا به مصاحبه با سایت «ARA» پرداخت.

ستاره بارسلونا در خصوص باخت 8 بر 2 گفت: خیلی سخت است که نتیجه را فراموش کنیم ولی می‌خواهیم دوباره آغاز کنیم. این اتفاق به گذشته مربوط است. نباید همه چیز را فراموش کنیم. ‌باید این اتفاق را به یاد داشته باشیم تا در طول فصل قوی‌تر ظاهر شویم.

سرخیو روبرتو گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی در آن بازی افتاد. از نظر ذهنی اصلاً آماده نبودیم و بایرن مونیخ یکی از مدعیان اروپا بود. این تیم مانند بلدوزر از روی ما رد شد. پس از بازی باید تست دوپینگ می‌دادم و وقتی بازگشتم، کسی رختکن را ترک نکرده بود. هیچ کس هیچ چیزی نمی‌گفت؛ یک سکوت محض. ما واقعاً نابود شده بودیم.

وی ادامه داد: در هتل هم وقتی همه دور هم جمع شدیم، هیچکس حرفی نمی‌زد. نمی‌دانستیم چکار باید بکنیم ولی اکنون زمان شروعی دوباره است. فصل جدید آغاز شده و باید اثبات کنیم از گذشته و از اتفاقی که در لیسبون رخ داد، درس گرفتیم.

سرخیو روبرتو در خصوص خروج سوارس گفت: به عنوان یک دوست، می‌خواستم بماند اما تصمیم گیر نهایی نیستیم. تصمیم از جایی دیگر گرفته می‌شود و باید به آن احترام گذاشت. سوارس در بارسلونا تاریخ‌ساز بود و به یک مهره کلیدی در تیم ما لقب گرفته بود.

وی در خصوص مسی عنوان کرد: چیزی در این خصوص نمی‌دانم. ما همه اتفاقات را در رسانه‌ها می‌خواندیم. باور نمی‌کنم که مسی نمی خواسته با بارسلونا ادامه دهد. یعنی امیدوارم که چنین اتفاقی نیفتاده باشد. با مسی ما قوی‌تر هستیم و من زمانی که فهمیدم او در بارسلونا می ماند جشن گرفتم.

سرخیو روبرتو در خصوص انتقادات مسی به مدیریت در رابطه با سوارس گفت: برای لئو، سوارس به مانند یک برادر است. آنها همیشه با هم بودند. امیدوارم در طول زمان حال مسی هم بهتر شود تا بتوانیم روی او برای برد حساب باز کنیم.

سرخی روبرتو در خصوص آینده مسی عنوان کرد: مسی گفته که تا یک سال دیگر در بارسلونا می‌ماند ولی اگر ما خوب بازی کنیم و بتوانیم قهرمان شویم، ممکن است نظرش تغییر کند.

دفاع راست بارسلونا در خصوص خرید احتمالی ستاره آژاکس که قرار است در این پست بازی کند، اظهار داشت: من در حقیقت خیلی بازی او را ندیده‌ام.

او در خصوص سمدو نیز گفت: سطح بالایی داشت و باشگاه تصمیم گرفت او را بفروشد. رقابت خوبی با هم داشتیم و همیشه سعی می‌کردیم باعث پیشرفت هم شویم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج