واکنش‌ها به پیشنهاد عبدی برای استعفای روحانی
۱۰۴۱۲۰۰
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۳
۱۵۶۰
عباس عبدی روزنامه نگار و فعال اصلاح‌طلب در یادداشتی با هدف گشودن راهی برای حل مشکلات خواهان کناره‌گیری دکتر روحانی از ریاست جمهوری شد.

روزنامه خراسان: عباس عبدی روزنامه نگار و فعال اصلاح‌طلب در یادداشتی با هدف گشودن راهی برای حل مشکلات خواهان کناره‌گیری دکتر روحانی از ریاست جمهوری شد.

این پیشنهاد واکنش هایی در پی داشت . عباس عبدی در بخشی از این یادداشت نوشته بود:« اگر برای حل مشکلات و گرانی، آدرس کاخ سفید داده می‌شود، در این صورت کسی که قادر به گفت وگو با آن نیست باید کنار برود و راه را باز کند تا دیگران اقدام کنند. حداقل به خاطر کشور و مردم چنین کنید ... حالا که اصولگرایان، قدرت استیضاح را ندارند، روحانی شخصا دست به کار شود. کناره گیری نه به معنای اعتراض، بلکه به معنای گشودن راه‌ برای حل ماجرا...»

در این باره عبدا... رمضان زاده سخنگوی دولت اصلاحات در توئیتی،نوشت :به نظرم پیشنهاد خوبی است برای رهایی از سردرگمی و مشخص شدن مسئولیت ها!

همچنین محمد علی ابطحی در واکنش به این پیشنهاد با بیان این که مشکلات ریشه خارجی دارد، شعار استعفای روحانی را بیشتر ایذایی و برای جناح مقابل دانست و نوشت:

«استعفای رئیس جمهور دست خودش نیست. ‌آقای خاتمی، می خواست و نتوانست ‌آقای روحانی که خودش هم نمی خواهد.»

اما از سوی دیگر محمد ایمانی فعال رسانه‌ای اصولگرا در واکنش به پیشنهاد عباس عبدی نوشت: برای نیروهای انقلابی هم مثل مردم، تحمل بی کفایتی های دولت روحانی سخت است، اما این بی کفایتی، نانی است که اصلاح طلبان سر سفره مردم گذاشته اند. آن ها با دادن آدرس اعتماد به آمریکا، در حق مردم خیانت کردند و نمی توانند دوباره نسخه تجویز کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:22
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1399/07/07
ملت ازخوشی دیگه فرق نمک وشکرتشخیص نمیدن حالا اصلاح وطلب واصولگرا و......همه دیگه بی معنیه مگه نه اینکه همه باجهت بادتغییرجهت میدن وهیچکدام خیری نداشتند
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1399/07/07
ما مرد سیاست در این مملکت نداریم ، اینها که سکان ریاست جمهوری در دهه های اخیر بدست گرفتند محافظه کار و فقط خواهان عنوان و ثبت در تاریخ به هر شکل بودند.
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1399/07/07
مقصر کسانی هستن که آهن بجای چوب لای چرخ رییس جمهور می کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج