جشنواره «کن» به طور نمادین برگزار می‌شود
۱۰۴۱۶۵۸
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
۴۸۱
بنا به اعلام مسئولان جشنواره «کن» با وجود لغو شدن این فستیوال، یک رویداد سه روزه از این فستیوال با نمایش چهار فیلم به صورت افتخاری برگزار می شود.
خبرگزاری صبا: بنا به اعلام مسئولان جشنواره «کن» با وجود لغو شدن این فستیوال، یک رویداد سه روزه از این فستیوال با نمایش چهار فیلم به صورت افتخاری برگزار می شود.
 
جشنواره «کن» امسال به طور نمادین برگزار می شود
 
به نقل از ورایتی، جشنواره فیلم «کن» ممکن است امسال لغو شده باشد اما گویا مسئولان جشنواره تصمیم دارند یک بخش رسمی افتخاری به مدت سه روز برای فستیوال امسال برگزار کنند.
 
طبق اعلام مسئولان جشنواره این رویداد ویژه با نمایش چهار فیلم بلند از آثار بخش انتخاب رسمی و همینطور نمایش فیلم های کوتاه رقابتی و فیلم های مدرسه سینه فونداسیون بین روزهای ۲۷ تا ۲۹ اکتبر برگزار می شود. این رویداد برای عموم آزاد است.
 
طبق اعلام مسئولان، به فیلم کوتاه برگزیده جشنواره جایزه نخل طلا نیز اهدا می شود و همینطور جوایز سینه فونداسیون نیز به فیلم های برگزیده اعطا خواهد شد.
 
این فستیوال کوچک «کن» قرار است با نمایش فیلم «ضربه بزرگ» امانوئل کورکال کار خود را آغاز کند. دیگر فیلم های بلندی که قرار است در این رویداد به نمایش در بیایند شامل فیلم های «مادرهای حقیقی» ساخته نائومی کاوازه ژاپنی، «آغاز» به کارگردانی دیا کولومبگاشویلی که همین هفته جایزه صدف طلایی سن سباستین را بدست آورد، هستند.
 
فیلم «تکنولوژی فرانسوی» ساخته برونو پادالیدس هم به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره انتخاب شده است.
 
جشنواره «کن» سال آینده قرار است طبق برنامه بین روزهای ۱۱ تا ۲۲ می برگزار شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج