افزایش قیمت نان به هر دلیلی، ممنوع است
۱۰۴۲۸۵۱
۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
۱۵۳۲
امروز جمعه 11 مهر، جلسه کمیته فنی آرد و نان شهرستان تبریز به منظور بررسی علل افزایش معنادار میزان شکایات شهروندان در سامانه 124 با موضوع کیفیت و قیمت نان های پرمصرف از یک سو و ثبات برگزار شد.

خبرگزاری فارس: امروز جمعه 11 مهر، جلسه کمیته فنی آرد و نان شهرستان تبریز به منظور بررسی علل افزایش معنادار میزان شکایات شهروندان در سامانه 124 با موضوع کیفیت و قیمت نان های پرمصرف از یک سو و ثبات برگزار شد.

با توجه به عدم افزایش قیمت گندم آرد یارانه ای و نیمه یارانه ای و همچنین مطلوب بودن نحوه تخصیص آرد و حمل و نقل آن ، واحدهای نانوایی همچنان موظف به رعایت نرخ مصوب شورای آرد و نان استان هستند.

بنابر موارد فوق مصوب شد:

با واحدهای صنفی نانوایی گرانفروش و کم فروش برخورد جدی و به هنگام صورت گرفته و در صورت تکرار تخلف ، سهمیه آرد واحد یادشده قطع شود.

افزایش قیمت نان بدلیل استفاده از افزودنی ها نظیر روغن و یا کنجد ممنوع است.

از توان همه نیروهای بازرسی اعم از سازمانی، اتحادیه ها و بسیج برای نظارت بیشتر بر نحوه فعالیت واحدهای نانوایی استفاده خواهد شد.

طبق اعلام ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، واحدهای نانوایی موظف به رعایت موازین بهداشتی از جمله استفاده از دستکش، ماسک و محلول های بهداشتی بوده و حتی الامکان از دریافت وجه نقد خودداری کنند.

این نشست با حضور رئیس و معاونان سازمان صمت، معاون فرماندار تبریز، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی، نماینده اتاق اصناف و همچنین رئیس اتحادیه نانوایان تبریز برگزار شد.

در شهر تبریز بیش از 2 هزار واحد نانوایی یارانه ای و نیمه یارانه ای فعال است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج