استقلال به رحمتی پیشنهاد سرمربیگری داد
۱۰۴۳۵۵۴
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
۴۶۸۷
مالک باشگاه شهرخودرو گفت: یک زمین تمرین خواسته زیادی بود که هنوز مسوولان شهری مشهد به تیم ما نداده‌اند؟

خبرگزاری ایسنا: مالک باشگاه شهرخودرو گفت: یک زمین تمرین خواسته زیادی بود که هنوز مسوولان شهری مشهد به تیم ما نداده‌اند؟

فرهاد حمیداوی، مدیرعامل شهرخودرو امروز (یک‌شنبه) در یک نشست خبری در ابتدای صحبت‌هایش موفقیت پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی را تبریک گفت و اظهار کرد: خوشحالم که یحیی گل‌محمدی، به عنوان یکی از اعضای خانواده شهرخودرو توانست به یک افتخار بزرگ دست یابد.

مالک باشگاه شهرخودرو در پاسخ به این که چه حمایتی از سوی مسوولان شهری و استانی از تیم شما صورت گرفته است؟ گفت: من بارها به دوستان برنامه دادم و نیازها را گفتم، اما اتفاقی نیافتاد. یک زمین تمرین خواسته زیادی بود؟ چند وقت گذشته از روزهایی که گفتیم شهرخودرو برای حضور موفق در رقابت‌ها، نیاز به زمین تمرین دارد؟

او افزود: حتی خواستیم در هر کجای مشهد که خواستند، زمینی را برای آغاز پروژه‌ بفروشند، اما باز هم خبری نشد.

حمیداوی درباره ادامه فعالیتش در مشهد و شهرخودرو گفت: گاهی من هم از کوره در می‌روم و حرفی می‌زنم، اما تا جایی که جان دارم و دوستانم هستند، با افتخار در مشهد به فعالیتم ادامه می‌دهم.

وی درباره طلبکاران از شرکت شهرخودرو و تجمعاتی که داشته‌اند، گفت: بدهی شرکت ریگان خودرو که با آن ۷ سال قرارداد فروش داشتیم، متعهد ریگان خودرو بوده، اگر طلبکاران می‌آیند به ما ربطی ندارد و صرفا شبکه فروشیم. ریگان خودرو باید خودروها را تحویل بدهد.

مالک شهرخودرو اضافه کرد: مهدی رحمتی با ما قراردادی ۳ ساله بسته‌ است. از رحمتی توقع قهرمانی در سال سوم داریم. جواد وطنخواه، تا آخر عمر عضو هیات‌مدیره ماست و به ایشان ارادت دارم. خدایی، دلبری و شهام نیز دیگر اعضای هیات مدیره شهرخودرو هستند.

او افزود: مدیرعاملی را به خاطر این که می‌خواهیم در انتخابات فدراسیون شرکت کنیم من قبول کردم. فقط با همدلی ممکن است که بتوانیم فوتبال سایر استان‌ها را از پیش رو برداریم و به اهداف خود برسیم.

حمیداوی درباره عملکرد پایه‌های شهرخودرو گفت: وقتی کاپیتان تیم ملی نوجوانان و جوانان را می‌گیریم، یعنی نگاهی به پایه‌ها نداریم؟ اگر این پرچم به دست هر کسی بلند شود، فرقی می‌کند؟ بومی و غیربومی چه اهمیتی دارد. من با این تیم ازدواج کرده‌ام و مشهدی هستم. چه کنم که مرا هم بومی خطاب کنید؟ وقتی نوجوان ملی‌پوش می‌آورم یعنی به تیمم بی‌توجهم؟ چرا هیچ‌کس نمی‌گوید که رحمتی جگر داشت که صفاییان و کیا را درون دروازه شهرخودرو در لیگ قهرمانان گذاشت؟ امیرحسن جعفری و امید منصوری را رحمتی در لیگ قهرمانان آسیا بازی داد.

استقلال به رحمتی پیشنهاد سرمربی‌گری داد

حمیداوی درباره جدایی مرادمند گفت: حسین مرادمند پیشنهاد ۱۲ میلیاردی داشت. در فدراسیون بهاروند، چطور قانون می‌گذاریم که نتوانم بازیکن خودم را نگه دارم؟ بازیکنی داشتیم که به تمرینات نیامد، با این که قرارداد داشت و از تیم‌های پایتخت پیشنهاد داشت. از من‌ نخواهید تیم ۱۵۰ میلیاردی ببندم. اگر قرار است باشم، بازیکن می‌فروشم و بازیکن جوان می‌گیرم. فوتبال یک صنعت است و اگر احساسی نگاه کنیم نتیجه نمی‌گیریم.

مدیرعامل شهرخودرو گفت: آن روزها به مایلی‌کهن کسی آفرین نگفت که به جوانان در تیم ملی بازی داد. امروز هم رحمتی کاری در حد و اندازه آن روزهای مایلی کرد و ثمره‌اش را خواهیم‌ دید. وقتی رحمتی بگوید لیستی را نمی‌خواهد، باید بروند. کادر فنی ماست که تصمیم می‌گیرد. مخلص تک‌تک بازیکنانم هستم، اما روبه‌روی تیم‌های دولتی کمر ما شکسته‌ است. با حدادیان و زنوزی هر شب صحبت می‌کنم. نساجی و شهرخودرو و تراکتور تنها تیم‌های خصوصی هستند. من چطور می‌توانم بازیکنم را با ۷ میلیارد پیشنهاد نگه دارم؟ تیمی که تازه وارد لیگ شده و دولتی است، به بازیکنانم ۴ و ۲۰۰ پیشنهاد داده، چطور با قرارداد ۷۰۰ میلیونی بازیکن را حفظ کنم؟

حمیداوی درباره جدایی سرلک گفت: نیم‌فصل سال قبل تیم را برای آسیا بستیم؛ گل محمدی سرلک را می‌خواست. سرلک به این ترتیب با ما قراردادی ۴۰۰ میلیونی بست، روز اول گفت ۳ برابر همین پول را می‌دهم و می‌روم. میلاد سرلک در نهایت با پرداخت ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان از تیم ما تابستان امسال جدا شد.

وی افزود: بازیکن بوده با لباس زرد، با او بستیم برای ۶۰۰ میلیون تومان، تیم دولتی سبزپوش با او قراردادی ۷ میلیاردی بسته‌ است! خب در این وضعیت چه کاری از دست ما برمی‌آید؟ از رحمتی حمایت می‌کنم، در خصوص مجتبی سرآسیایی هم بنای ما بر حمایت بود. ایشان هم مثل برادر من است و هم‌چنان با هم ارتباط داریم.

حمیداوی درباره پنجره بسته شهرخودرو گفت: فهرست آسیایی ما قرار بود کامل ارسال شود. تاریخ حواله بدهی ما هم مشخص است. از طریق خطیر پول حواله شد که باید از او تشکر کنم. از نصیرزاده نیز ممنونم. متاسفانه صرافی ۱۴ روز جواب ما را نداد، حتی فکر می‌کردیم احتمالا دوباره مجبور شویم پول را پرداخت کنیم.

او افزود: مدیرعامل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا کنارم بود، گفت تیمم را امسال ارزان بستم و فقط ۳ تا ۴ بازیکن ۸ میلیون یورویی دارم‌. با چنین تیم‌هایی چطور بجنگیم؟ از مدیریت پرسپولیس گلایه دارم چون هنوز پول رضایت یحیی گل‌محمدی را نگرفته‌ایم.

مالک شهرخودرو درباره مشکلات این باشکاه گفت: یک روزی نگرانی در این استان، حفظ سهمیه لیگ برتری بود، امروز به نقطه‌ای رسیده‌ایم که دغدغه ما نحوه کسب نتایج آسیایی است. قرارداد ما با رحمتی ۳ ساله است و امیدواریم به آینده با رحمتی. تنها کمکی که مدیریت شهری و شورای شهر به ما کردند، ۱.۵ میلیارد در بهمن ۹۸ برای پاداش آسیایی بوده است. ۱۰ بار گفته‌اند کمک می‌کنیم، از مدیر مالی باشگاهم بپرسید چه کرده‌اند؟ ۲ درصد از درآمد شرکت‌های دولتی می‌تواند خرج ورزش شود. شاید مدیران استانی از این قانون بی‌اطلاع هستند. مجسمه‌ای که قول دادند هم نساختند، اصلا مجسمه هم نخواستیم. ما ۴۳ میلیارد بدهی داریم. همه بومی هستند، ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان طلب از تیم دارند و نگذشتند.

وی افزود: روز گذشته استقلال به مهدی رحمتی پیشنهاد داد.

حمیداوی در پاسخ به سوال خبرنگاری که در چه سمتی این پیشنهاد مطرح شده است؟ گفت: پیشنهاد استقلال به رحمتی برای سرمربی‌گری بود.

او درباره ماجرای کوزین گفت: قائم‌مقام باشگاه تمام مباحث مربوط به حضور او در دوحه را فراهم کرد. کوزین چند روز قبل هم تولدم را تبریک گفت و با هم میانه خوبی داریم. بدهی ارزی ما صفر است و ۸۵ درصد از ۴۳ میلیارد را هم پرداخت کرده‌ایم. حدودا ۴۰ میلیارد پرداخت شده و پنجره تیم هم باز است.

وی افزود: من در سال ۲۰۱۵ به رحمتی پیام داده‌ بودم که او را دوست دارم. ما پشت رحمتی هستیم و از او حمایت کاملی می‌کنم. رگمان را می‌زنیم که آسیایی شویم. برای برند ما هم خوب است که آسیایی شویم.

حمیداوی با کنایه به پاشازاده گفت: سرمربی که شاهین بوشهر را انداخته گفته سرمایه‌سوزی، یعنی ما نمی‌دانیم با رحمتی به کجا می‌خواهیم برسیم؟ رحمتی گردن تمام ایران حق دارد. او چندین پنالتی در عرصه ملی گرفته‌ است. ما به حضور او افتخار می‌کنیم و بهترین سال فوتبالی رحمتی اینجا بود و در آرامش کامل بازی کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 30
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1399/07/13
بابا این استقلال چرا اینجوری شده چرا اینقد بی صاحب شد اخه این دلال چیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
وزیر وزیر که میگیم یعنی این.
کاری نداریم برای پرسپولیس کار میکنه عیب نداره نوش جونمون
حرف ما اینه که سر استقلال رو چرا میبرن؟
وزیر ورزش باشی به راحتی میتونی یه تیم با مالکیت دولتی رو نابود کنی به راحتی.
متاسفم فقط همین
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1399/07/13
از فرهاد رسیدن به رحمتی بعد میگن نتیجه نمیگیریم و کاسه کوزه رو سر وزیر میشکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
خودتون بهتر میدونید! دست پیش نگیرید!
کوروش کبیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اگه وزیر مقصر نیست پس کی مقصره.استقلال کاملا داره توسط لنگیا اداره میشه.
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اگه این قدرت رو داریم ک کیسه رو هم اداره کنیم دممنون گرم خودتون ک عرضه ندارین
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1399/07/13
ب عنوان ی استقلالی متاسفم واسه این دلال که رحمتی رو پیشنهاد داده اینجوری باشه همین نامجومطلق عالیه
پاسخ ها
مهدی نظری
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
همش دروغ میگن
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1399/07/13
آخه رحمتی هنوز ده دقیقه کلاس مربیگری ندیده تیم رو چطور میخوان بدن دستش
Romania
14:17 - 1399/07/13
اگه میشه درمورد فینال اسیا هم بازنوری حرف بزن
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1399/07/13
استقلال غلط کرده به رحمتی پیشنهاد داده یعنی باشگاه ما اینقدر بی در و پیکر شده؟
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1399/07/13
باورم نمیشه در عرض یک ماه از استرا به رحمتی برسیم
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1399/07/13
آخه رحمتی ؟!!!
. آقای وزیر مدیرت کو ؟ مربیت کو ؟ اگه نمیتونید اداره کنید اجازه بدید خصوصی شه خب .
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1399/07/13
فقط دلال بازی میکنی اقای حمیداوی.
استانهای دگیه را از پیش رو برداری؟ چه غلطای اضافی.
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1399/07/13
یا امام رضا رحمتی بشه سرمربی یا خدا یا پیغمبر
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1399/07/13
و همچنان وزیر گل نمیزنه
پاسخ ها
امجدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
بهترین گزینه سرمربی گری استقلال مدد جباری هست تقریبا حکم پیشکسوتان را دارد
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1399/07/13
تیم بی هویت بی صاحب که میگن الستقلال السعودیه....
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1399/07/13
بخدا من از رحمتی و مجیدی برای مربیگری سر هستم
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
جون
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1399/07/13
خخخخخ مدیر عامل الهلال گفته امسال تیمم رو ارزون بستم فقط سه چهار تا بازیکن هشت میلیون یورویی دارم. ینی سه تا هشت میلیون یورو ک میشه 24 میلیون و هر یورو هم 32 هزار تومان میشه 768000,000,000 تومان
اره درست خوندین هفتصد و شصت هشت میلیارد تومن که هزینه کل باشگاه های ایران از زمان پارس ها و مادها تا الان نبوده.
پاسخ ها
رقی
United Arab Emirates
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
خیلی خندیدم دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1399/07/13
استقلال باید نابود بشه فرقی نداره با کی !
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1399/07/13
استقلال یه تیم داغونه که نمیتونه خودشو جمع کنه
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1399/07/13
سالهاست با همین روش دارن کشور رو اداره میکنن واین هم وضعیت ایران هممون سر کاربم اونا هم دارن له ریش ماها میخندن
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1399/07/13
رحمتی: تخصص آسیا
خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1399/07/13
به عنوان یه پرسپولیسی میگم یعنی تیم استقلال انقد بدبخت کیسه کش شده که رحمتی با این نتایج قشنگش تو اسیا به رحمتی پیشنهاد داده واقعن خاک تو سر کیسه کشتون کنم
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1399/07/13
درود به شرف حمیداوی آفرین که اینطور پشت سرمایه ملی ایران درآمده وازاوتاپای جان حمایت کرده انشالله رحمتی بتونه موفق باشه میتونه تمام و کمال به اهدافش برسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج