زیدان: کورتوا باز هم ما را نجات داد
۱۰۴۳۷۲۹
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
۱۱۶۶
سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پس از بازی مقابل لوانته به تمجید از کورتوا و وینیسیوس پرداخت و به بررسی بازی مقابل حریف پرداخت.

خبرگزاری فارس: در چارچوب هفته پنجم لالیگا رئال مادرید در یک بازی نزدیک مقابل لوانته به برد 2 بر صفر رسید.

زیدان در نشست خبری پس از بازی مقابل لوانته گفت: ما امروز واقعا زجر کشیدیم. موقعیت‌هایی در بازی وجود داشت که می توانست بازی را برای بکشد و از بین ببرد. نیمه دوم حتی بازی سخت‌تر و پیچید‌ه‌تر هم شد. ما در خط تهاجمی و دفاعی گیج بودیم.

وی ادامه داد: ما همچنان در بازی ثبات کامل نداریم و تیم ما باید به مانند نیمه اول در نیمه دوم بازی می‌کرد.

زیدان گفت: حقیقت این است که ما بازی را شروع کردیم ولی هر چه جلوتر رفتیم بازی سخت‌تر شد. بعضی اوقات شما به انرژی نیاز دارید. تیم من همیشه برد می‌خواهد و باید به چیزهای کم قانع نشویم.

سرمربی رئال مادرید به تمجید از ستاره جوان خود پرداخت و گفت: وینیسوس سخت تلاش می‌کند و هر روز بهتر می‌شود. گل او هم به زیبایی به ثمر رسید.

زیدان در خصوص مشکل بزرگ تیمش در کم زدن گل ( بررسی کامل مشکل تیم زیدان را در اینجا بخوانید) گفت: من نگران این موضوع نیستم زیرا فصل تازه آغاز شده است. ما می‌توانیم در این زمینه پیشرفت کنیم.

سرمربی رئال مادرید همچنین از عملکرد دروازه‌بان خود نیز گفت: تیبو کورتوا باز هم ما را نجات داد. ما در تلاش هستیم تا کار او را آسان‌تر کنیم تا کمتر اذیت شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج