بوکسور کوله‌بر: خوشحالم به تیم ملی دعوت شدم
۱۰۴۴۳۹۳
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۸
۱۱۹۸
بوکسور سبک وزن کشورمان گفت: خوشحالم به اردوی تیم ملی دعوت شدم و امیدوارم نظر کادرفنی تیم ملی را جلب کنم.

خبرگزاری میزان: مهدی خسروی در گفت‌وگویی، در خصوص حضور در اردو‌های تیم ملی بوکس اظهار داشت: خداراشکر شرایط بسیار خوب است و خوشحالم به اردوی تیم ملی دعوت شدم. در این مدت فقط تمرین کردم و تمام هدفم جلب توجه کادرفنی تیم ملی بوکس بود.

وی افزود: تمرینات انفرادی به مراتب کیفیت پایین‌تری نسبت به اردو‌های تیم ملی دارد اما خدا را شاهد می‌گیرم یک لحظه هم دست از تلاش برنداشتم و شبانه روز تمرین کردم تا بتوانم ملی‌پوش شوم.

بوکسور سبک وزن ایران ادامه داد: در وزن من بوکسور‌های باتجربه و خوبی مثل امید احمدی‌صفا حضور دارند که تمرین در کنار آنها و حس رقابتی که وجود دارد، برای من ایجاد انگیزه می‌کند و امیدوارم در تیم ملی روز به روز پیشرفت کنم.

بوکسوری که چندی قبل به علت کوله‌بری مشهور شده بود، تصریح کرد: از مدت‌ها قبل تصمیم گرفتم تمام تمرکزم روی بوکس باشد تا بتوانم با توانایی فنی و قدرت مشتهایم خودم را به جامعه معرفی کنم. باید از زحمات رئیس و دبیر فدراسیون و همچنین کادرفنی تیم ملی و مربی خودم تشکر کنم که همیشه به من روحیه داده‌اند.

خسروی در پایان‌خاطرنشان کرد: برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک در پاریس نا‌امید نیستم، اما در سال‌های آینده بازی‌های آسیایی، رقابت‌های قهرمانی آسیا و خیلی از مسابقات دیگر را هم پیش‌رو داریم و مطمئن هستم با تمرین و پشتکار می‌توانم به اهداف خودم در بوکس برسم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج