یک روز با پرسپولیس؛ به خاطر یک مشت دلار
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۴۷۴۲۶
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
۱۳۵۵
در این گزارش سعی شده تا اتفاقاتی که پیرامون باشگاه پرسپولیس در روز چهارشنبه رخ داد را همانطور که دیدیم، روایت کنیم.

ورزش سه: در این گزارش سعی شده تا اتفاقاتی که پیرامون باشگاه پرسپولیس در روز چهارشنبه رخ داد را همانطور که دیدیم، روایت کنیم.

جمعیتی 200 نفره خودشان را به روش‌های مختلف از میدان بهارستان و مجلس شورای اسلامی پس از اینکه به آنها اطلاع داده شده بود، نماینده‌ای به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در خانه ملت حضور ندارد، به کوچه منتهی به ساختمان پرسپولیس رسانده بودند و می‌خواستند نگرانی‌هایشان بابت عدم پرداخت طلب برانکو و جدایی بازیکنان را به گوش مدیران باشگاه و به خصوص رسول‌پناه برسانند.

شجاع و رسن نمی‌توانند جایی بروند

پس از این بود که رسول‌پناه برای توضیح از دفترش پایین آمد و روی یک صندلی در شرایطی هواداران او را دوره کرده بودند، توضیحاتی در مورد شرایط بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده ارائه کرد و تاکید داشت، به این دو بازیکن گفته که قرارداد دارند و به هیچ وجه به آنها اجازه خروج داده نمی‌شود. او در میان حرف‌هایش از هواداران خواست تا چند نفر را برای نشان دادن مستندات مالی باشگاه به دفتر او بفرستند.

بازگشت نمایندگان و آغاز دودستگی

چند نماینده از میان هواداران انتخاب شدند و پس از نزدیک به یک ساعت بازگشتند و هر کدامشان در قسمتی از کوچه مشغول به توضیح دادن در مورد محتوای جلسه شدند. با اینکه ازدحام جمعیت و پریدن توی حرف‌های کسی که در حال صحبت بود، فهمیدن اینکه دقیقا در جلسه چه چیزی گذشته را سخت می‌کرد، ولی با این حال می‌توان به چند نکته مهم از حرف‌های آنها اشاره کرد؛ اینکه رسول‌پناه تقریبا دلیل این روزهای باشگاه و اختلافاتی که ایجاد شده را متوجه سرمربی تیم کرده است؛ اینکه شجاع خلیل‌زاده و یک بازیکن دیگر که مدیربرنامه‌هایشان با مدیربرنامه‌های سرمربی تیم یکی است، خواهان افزایش دستمزد خود شده‌اند و همین موضوع سبب شده تا سایر بازیکنان تیم که خودشان را در جبهه مقابل این طیف می‌بینند و نقش مهمی در موفقیت تیم داشته‌اند، از شرایط ناراضی باشند و آنها هم درخواست افزایش حقوق را حق طبیعی خودشان بدانند؛ به نظر می‌رسید حتی در جلسه حرف‌هایی در مورد این طیف زده شده و به هواداران گفته شده که آنها در شرایط فعلی به جدایی هم فکر می‌کنند. نکته جالب توجه حضور محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه در این جلسه بوده است؛ دو بازیکنی که از سوی گل‎‌محمدی در لیست خروجی تیم قرار گرفته‌اند و آن چند هواداری که به اتاق مدیرعامل رفته بودند، تاکید داشتند که انصاری و ربیع‌خواه بازیکنان اخلاق مدار هستند و حرف‌های مدیرعامل تیم را تایید کرده‌اند.

یک روز با پرسپولیس؛ به خاطر یک مشت دلار

تجمع هواداران و طرفداران پرسپولیس مقابل باشگاه

دودستگی پس از انتشار محتوای جلسه

پس از اینکه محتوای جلسه برگزار شده با مدیرعامل توسط چند هواداری که به دفتر رسول‌پناه رفته بودند، به سایر افرادی که مقابل ساختمان پرسپولیس حضور داشتند، منتقل شد، تازه بحث و جدل میان آنها شروع شد و البته که پایان خوبی نداشت. در واقع آنها باید انتخاب می‌کردند که می‌خواهند خودشان را حامی کدام جبهه قرار بدهند؛ طرف یحیی‌گل‌محمدی و بازیکنی را بگیرند که خواهان افزایش مبلغ قراردادش است یا حامی تیم باشند و سایر بازیکنان را حمایت کنند؛ با اضافه کردن این نکته که مدیرعامل، خواه ناخواه در دسته دوم قرار می‌گیرد و حمایت نکردن از یحیی توسط هواداران همان چیزی است که مدیرعامل تیم تلاش می‌کند به آن برسد !

دودستگی منجر به بحث غیرمحترمانه هواداران !

نیروی انتظامی که تا این لحظه فقط شرایط را مشاهده می‌کرد، از اینجا وارد عمل شد و کم کم هواداران را مجبور به ترک محل کرد؛ حالا ساعت تقریبا 3 بعدازظهر شده بود و در همین لحظات به راحتی می‌شد درگیری میان یکی از هوادارانی که به دفتر مدیرعامل رفته بود و از رسول پناه و مواضعش حمایت می‌کرد را با یک هوادارِ خانم که حرف‌های او را قبول نمی‌کرد، مشاهده کرد؛ این درگیری لفظی که محترمانه هم خاتمه پیدا نکرد، درنهایت با ورود نیروی انتظامی تمام شد و کم کم با برخوردی که ماموران نیروی انتظامی داشتند، دیگر هواداری نمانده بود. هر چند آنهایی که خیلی سرسخت بودند، و بیشتر از انگشتان یک دست نمی‌شدند، کوچه‌های اطراف ساختمان باشگاه را بالا پایین کرده بودند تا اینکه سرانجام نزدیکی‌های ساعت 7 بعدازظهر رسول پناه از دفترش خارج شد.

یک روز با پرسپولیس؛ به خاطر یک مشت دلار

به بازیکنان پاداش دادم، پول برانکو تمام شد

رسول‌پناه علاقه‌ای برای صحبت با من و دو خبرنگار دیگری که آنجا بودند، نداشت؛ با این حال علیرغم خستگی که از ظاهرش به وضوح مشخص بود، نزدیک به 20 دقیقه ماند و به چند هوادار و ما سه خبرنگاری که آنجا بودیم، در مورد شرایط و راهکارهایش توضیح داد. قسمت‌های مهم حرف‌های او را در ادامه می‌خوانید:« بشار و شجاع خلیل‌زاده اگر بخواهند هم نمی‌توانند بروند؛ به بشار حتی گفتم 200 هزار جدا از قراردادت می‌دهم ولی باز جواب منفی داد. مهدی ترابی رفت ولی فسخ یکطرفه کرد و از انتقال او 400 هزار دلار به باشگاه می‌‎رسد. من نتوانستم پول برانکو را بدهم، چون نزدیک به 12 میلیارد به بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا پاداش دادم. قراردادهای بازیکنان در سال گذشته خوب منعقد نشده و من حالا باید 300 هزار دلار بابت قراردادی که سه ساله با رادو امضا شده بدهم. من پولی ندارم که با مبالغ بالا قرارداد ببندم و هر خواسته‌ای که بازیکنان دارند، به آن تن بدهم. این شرایط را باید سرمربی تیم سامان بدهد و ما به زودی جلسه‌ای با او برگزار می‌کنیم. انتظار داریم او شرایط را درست کند.»

به خدا فرصت بدهند، فرار می‌کنم

رسول پناه حتی پای خود را فراتر گذاشت و با اشاره به سختی کار در بخشی از حرف‌های خودمانی خود گفت:« هر کسی مدیرعامل این باشگاه شود سر هفته ببینید چه داستان هایی ایجاد می شود. انصاری فرد 2 شب قبل از اینکه برود سکته کرد و از دماغ او خون می‌آمد. من او را به دکتر بردم. فشار کار خیلی بالاست. به خدا اگر صبح به من فرصت بدهند که استعفا بدهم، حاضرم حقوق یکسال مدیرعامل بعدی را بدهم و فرار کردم. من در این مدت خدمت کرده ام و یک ریال هم تعهده ایجاد نکرده ام. زندگی من به مشکل خورده است و نمی‌توانم به خانواده‌ام برسم. شما خودتان شاهد بوده‌اید که خیلی از روزها تا ساعت 2 شب در دفترم کار کرده‌ام. همه در ویلاهای خودشان کیف می‌کنند و فردا می‌آیند اینجا حیا کن رها کن برای من راه می‌اندازند.»

بحران و ابهام در باشگاه قهرمان آسیا

پرسپولیس دست به کار بزرگی زده و برای دومین مرتبه طی سه سال اخیر به فینال آسیا راه یافته؛ حالا اینکه یحیی گل‌محمدی و چند بازیکن این موفقیت را به خودشان و حضورشان در تیم نسبت بدهند یا رسول‌پناه دلیل موفقیت تاریخی سرخپوشان را عملکرد خوب خودش ارزیابی کند که به موقع نفرات مورد نظر را برای تیم جذب کرده و در خلال مسابقات به تیم پاداش داده، برای یک هوادار عاشق پرسپولیس تفاوتی نمی‌کند. در واقع هواداران پرسپولیس تنها به موفقیت تیمشان فکر می‌کنند و قهرمان شدن در آسیا،و در این مسیر گاهی بازیچه برخی‌ها برای پیش بردن اهدافی خاص هم می‌شوند. این‌ها خلاصه تمام اتفاقاتی بود که باشگاه پرسپولیس در چهارشنبه‌ای که گذشت از سر گذراند؛ اتفاقاتی که آینده‌ای کاملا مبهم پیش روی فینالیست آسیا قرار داده است.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:6
United Arab Emirates
10:01 - 1399/07/24
گلمحمدی دیگه شورش رو در اورده
پاسخ ها
hadi
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
سرمربی چیکار کنه که بازیکناش یکی یکی دارن میرن اونم وا مونده نمی تونه خودش بره بازی کنه.ما هم هرروز اخبار تیم را دنبال میکنیم بلکه شاید نتیجه ای حاصل بشه از نوع خوبش تا بتونیم فینال آسیا را فتح کنیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
آره مخصوصا با قهرمانی لیگ و صعود به فینال آسیا کیسه تنان کلافه شدند
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1399/07/24
نامردتراز گل محمدی وجود نداره
کسی که مهدوی کیا رو خون جگرکرد سید جلال و ذخیره کرد
رادوشوویچ و محل نمی ذاره
نون به نرخ روز خور واقعیه
من پرسپولیسی تیر هستم
پاسخ ها
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
گل محمدی تاتیم یه ذره رو فرم میشه ویه موفقیتی بدست میاره شروع میکنه به منم منم ونازکردن اینم دیگه شورشو درآورده این تفکری که آقای برانکو وارداین تیم کرده اگر فقط درست مدریت بشه همیشه قهرمان است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
عارفی_3
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
زمردی_فوتر اصلی
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو