کوروش تهامی و زنان/ زنان عاشق هدیه و گل
۱۰۴۸۱
۲۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۴
۱۳۲۴۷
10 نکته درباره زنان از زبان کوروش تهامی
وقتی دوستان پردیس از من خواستند 10 نکته درباره زنان بگویم، فکر کردم بیان این 10 نکته و تعمیم آن به همه زنان کار سختی است. شاید زنان نقاط مشترکی داشته باشند، اما قطعا تفاوت‌های بسیاری هم دارند و هر زنی ویژگی‌های خاص خودش را دارد.
برترین مجله اینترنتی ایران


وقتی دوستان پردیس از من خواستند 10 نکته درباره زنان بگویم، فکر کردم بیان این 10 نکته و تعمیم آن به همه زنان کار سختی است. شاید زنان نقاط مشترکی داشته باشند، اما قطعا تفاوت‌های بسیاری هم دارند و هر زنی ویژگی‌های خاص خودش را دارد. بنابراین تصمیم گرفتم 10 نکته راجع به نزدیک‌ترین زن زندگی‌ام یعنی همسرم بگویم. درباره او که به نظرم بهترین همسر دنیاست و البته شاید خیلی از این نکات بین او و بعضی زنان دیگر مشترک باشد و بتوان به آنها هم تعمیم داد:  1.  حضور عشق در زندگی. یکی از مهم‌ترین خواسته‌های او جاری بودن عشق در زندگی مشترک‌مان است. عشق به معنای تفاهم، درک و دوست داشتن متقابل و...
  2.  صداقت. او علاوه بر این‌که خودش صادق است، یکی از انتظاراتش از من و دیگران هم، صداقت داشتن است. صداقت به معنی راستگو بودن، شفافیت داشتن و پنهان‌کاری نکردن.
  3.  احترام به خواسته‌های همدیگر. رعایت اصول انسانی که شامل خیلی چیزها در اشکال مختلف می‌تواند باشد. البته فکر می‌کنم این از انتظارات مشترک بین زن و مرد است.
  4.  فضای امنی برای زندگی داشتن. این‌که همه تلاش‌مان را برای داشتن زندگی امن بکنیم؛ به این معنی که هر وقت از همه‌جا ماندیم و فشارها و مشکلات بیرون از خانه بر دوش‌مان سنگینی کرد، خانه جایی امن و آرام باشد که به آن پناه بیاوریم و در آن احساس راحتی و آرامش بکنیم. خانه باید محل حل مشکلات روحی و جسمی‌مان باشد.
  5.  همسرم دوست دارد به حرف‌هایش گوش بدهم و فکر می‌کنم همه زن‌ها دوست دارند همسر، خانواده و دوستان صمیمانه به صحبت‌هایشان گوش فرا بدهند.
  6.   او دوست دارد بتواند به من به عنوان همسر در زندگی اتکا کند. به نظر او شوهر باید در تمام مراحل زندگی در ناملایمات و سختی‌ها قابل اتکا و همراه باشد.
  7.  یکی از مهم‌ترین مسائل برای او به یاد داشتن روزهای مهم زندگی مثل تولد، سالگرد ازدواج و مناسبت‌های کوچک و بزرگ خصوصی است که بین خودمان داریم.
  8.  او عاشق هدیه و گل است و دریافت آنها را به خصوص از طرف من نشانه دوست داشتن و ابراز علاقه می‌داند.
  9.  او دوست دارد درباره مسائل مهم زندگی با هم مشورت کنیم و تصمیمات مهم را به تنهایی نگیریم.
  10.  سفر. همسرم عاشق سفر است و فکر می‌کنم اکثر زن‌ها سفر و گشت و گردش را دوست دارند. البته سفر از تفریحات مورد علاقه خود من هم هست. مخصوصا چون من کار سنگینی دارم و گاهی مدت‌ها شبانه‌روز درگیر کار هستم، بعد سعی می‌کنم برای جبران یک برنامه سفر بگذارم. البته همسر صبور و مهربانم هیچ‌وقت بابت کار من گله و شکایتی نمی‌کند.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:37 - 1390/08/01
فکر کنم همه ی آدمها این 10 مورد رو دوست داشته باشند نه فقط خانمها ولی به هر حال چه خوب که نکته ی 5 رو میدونه خوشم اومد البته اگر واقعا عمل کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج