هشدار دیزنی به مخاطبانش!
۱۰۴۸۶۲۹
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۹
۱۲۳۲
کمپانی دیزنی اخطاری جدی قبل از پخش انیمیشن‌های کلاسیک خود مانند «دامبو»،«کتاب جنگل»،«پیتر پن»،«علاالدین»،«گربه‌های اشرافی» و «لیدی و ترمپ» در شبکه دیزنی پلاس آنلاین به مخاطب می دهد .
دنیای تصویر آنلاین: کمپانی دیزنی اخطاری جدی قبل از پخش انیمیشن‌های کلاسیک خود مانند «دامبو»،«کتاب جنگل»،«پیتر پن»،«علاالدین»،«گربه‌های اشرافی» و «لیدی و ترمپ» در شبکه دیزنی پلاس آنلاین به مخاطب می دهد.
 
هشدار دیزنی به مخاطبانش!
 
این اخطار نسبت به شخصیت‌ها و کلیشه‌های نژآدپرستانه هشدار می‌دهد. کارتون‌های محبوب برای کودکان و بزرگسالان با پیامی در شبکه دیزنی پلاس پخش می‌شود که شخصیت‌های این کارتون‌ها را خود کمپانی نکوهش می‌کند.
 
کاربران شبکه دیزنی پلاس پیش از پخش انیمیشن‌های کلاسیک یاد شده با چنین هشداری روبه رو می‌شوند:« این برنامه شامل تصاویر منفی و یا بدرفتاری با مردم یا فرهنگها است.»
 
« این کلیشه ها در آن زمان اشتباه بودند و اکنون نیز اشتباه هستند. به جای حذف این محتوا ، ما می خواهیم تأثیر مضر آن را بپذیریم ، از آن بیاموزیم و برای ایجاد آینده ای فراگیرتر ،جرقه یک گفتمان را روشن کنیم.»
 
« دیزنی متعهد به خلق داستانهایی با مضامین الهام بخش است که انعکاس دهنده تنوع غنی تجربه انسانی در سراسر جهان است.»
 
سال گذشته ، دیزنی ابتدای برخی از فیلم های خود پیام کوتاه تری را برای سلب مسئولیت ارائه کرده بود که «این برنامه همانطور که ساخته شده، ارائه می شود. اما ممکن است شامل تصاویر فرهنگی منسوخ شده باشد.»
 
در گذشته چندین فیلم دیزنی به دلیل نحوه نمایش کلیشه‎هایی از مردم کشورهای مختلف مورد انتقاد قرار گرفته بودند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج