رابطه عجیب راموس و نتایج درام رئال مادرید
۱۰۴۹۷۵۱
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸
۱۲۷۹
گزارش مارکا
در سه سال اخیر و در لیگ قهرمانان، رئال مادرید هفت بازی از هشت دیداری که سرخیو راموس را در اختیار نداشته واگذار کرده است.

ورزش سه: در سه سال اخیر و در لیگ قهرمانان، رئال مادرید هفت بازی از هشت دیداری که سرخیو راموس را در اختیار نداشته واگذار کرده است.

سرخیو راموس غایب بزرگ رئال در بازی امشب برابر شاختار دونستک بود و باشگاه مادریدی برابر تیمی جوان که بسیاری از ستاره هایش را در اختیار نداشت، 2-3 شکست خورد.

رابطه عجیبی بین نبود سرخیو راموس در میدان و شکست های رئال در لیگ قهرمانان وجود دارد.

آوریل 2018 رئال مادرید بدون راموس در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در برنابئو برابر یوونتوس قرار گرفت و 1-3 بازنده شد ولی به نیمه نهایی رفت.

فصل 19-2018 رئال بدون سرخیو راموس در دو بازی رفت و برگشت مقابل زسکا مسکو شکست خورد. راموس در بازی برگشت مقابل آژاکس در یک هشتم نهایی نیز غیبت داشت و رئال 1-4 در خانه شکست خورد.

فصل گذشته سرخیو راموس در بازی رفت دور گروهی مقابل پی اس جی به دلیل محرومیت غایب بود و رئال 3-0 شکست خورد. کاپیتان رئال در بازی برگشت یک هشتم نهایی برابر سیتی هم محروم بود و رئال این بار 2-1 باخت و حذف شد.

شکست از شاختار هفتمین دیدار از هشت دیداری بوده که رئال سرخیو راموس را در لیگ قهرمانان در اختیار نداشته و شکست خورده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج