مهدی رسول‌پناه باید ۱۰ بار دیگر عذرخواهی کند
۱۰۵۰۳۵۵
۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
۲۰۸۳
حمید مطهری:
حمید مطهری گفت: مدیریت یک باشگاه تهمت نمی‌زند، علیه مربی و بازیکن خودش درکوچه و خیابان حرف نمی‌زند.

خبرورزشی: حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس معتقد است مدیریت یک باشگاه باید ترکیبی پویا از رفتار، گفتار، خِرد و توانایی را برای جلو بردن مجموعه خود داشته باشد اما متأسفانه درباشگاه پرسپولیس هیچ یک از این ویژگی‌ها دیده نمی‌شود.

دستیار یحیی گل‌محمدی گفت: یک مدیرموفق خودش را درکانون توجه و حواشی قرارنمی دهد و تلاش می‌ند قدردان زیرمجموعه خود باشد. تیم یا گروهی که با کارسخت، فداکاری و ازخودگذشتگی به فینال لیگ قهرمانان رسیده باید مورد تقدیرقراربگیرد نه آن که به بدترین شیوه ممکن در کوچه و خیابان مورد نقد و اتهام قرار بگیرد.

مربی پرسپولیس ضمن اشاره به فایل صوتی و تصویری منتشرشده از مهدی رسول‌پناه گفت: قبل از هر چیز باید به مردم مازندران اشاره کنم. من افتخار مربیگری درنساجی را داشتم و در همان مدت دوستان خوبی در قائمشهر و این استان پیدا کردم. مردم مازندران شریف، زحمتکش، بی‌ادعا و به شدت فوتبالی هستند. سرپرست باشگاه پرسپولیس مرتکب اشتباه بزرگی شد و باید ۱۰ بار دیگر هم عذرخواهی کند. از آن گذشته ایشان باید بداند پدر یک خانواده مشکلات خانواده‌اش در کوچه و خیابان جار نمی‌زند. مدیر موفق و با تجربه باید حفاظت گفتار و مدیریت رفتار داشته باشد که متأسفانه فاقد آن نشان داده است. این ادبیات در شأن مدیریت باشگاه بزرگ پرسپولیس نیست.

مطهری خاطرنشان کرد: من نمی‌خواستم به این مسئله ورود کنم یا حرفی بزنم اما مشکلات و حواشی سایه بزرگی روی تیم انداخته و مربیان و بازیکنان پرسپولیس نمی‌توانند روی کارخود تمرکز کنند و آرامش تیم کاملا به هم خورده است. مدیریت یک باشگاه تهمت نمی‌زند، علیه مربی و بازیکن خودش درکوچه و خیابان حرف نمی‌زند و پشت سرآنها غیبت نمی کند. یک مدیر موفق سخت کار می‌کند تا تیم موفق باشد اما متأسفانه عکس آن را درپرسپولیس شاهد هستیم.

دستیار یحیی گل‌محمدی در خصوص جدایی شجاع خلیل‌زاده می‌گوید: من با شجاع خلیل‌زاده در هواپیما که بودیم صحبت کردم. او یک پرسپولیسی متعصب است و بارها با مصدومیت و درد برای این تیم بازی کرده است. او فقط کمی احترام می‌خواست که این احترام را از سوی باشگاه ندید و به همین خاطر هم به لیگ ستارگان قطر رفت. ما باید مسئولیت کارها و اشتباهات خود را بپذیریم. باید بدانیم مدیریت در باشگاهی مثل پرسپولیس لحظه‌ای است و به ثانیه ها وابسته است. یک اشتباه این چنینی می‌تواند همه معادلات را برهم بزند یا بازیکنان را فراری بدهد.بنابراین شجاع سم نبود، رفتارهای سمی شما باعث رفتن او شد و این نشان از عدم تدبیر و خرد مدیر باشگاه بود.

مطهری در پایان تأکید می کند: هواداران پرسپولیس که با پیروزی تاریخی مقابل النصر خوشحال و شادمان شدند حالا نگران وضعیت تیم محبوب خود هستند. این نگرانی هم از نظر من کاملا به جاست و امیدوارم هرچه زودتربا تدبیر، درایت و تصمیمی درست و اصولی مرتفع شود چرا که اینجا اولویت با پرسپولیس و هوادارانش است. خواسته آنها مهم‌تر از هرچیزی است. درود به شرف بازیکنان با غیرت و هوادارن متعصب.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:18
United Arab Emirates
01:06 - 1399/08/03
البته باهمکاری بابا مسعود ومدیرتات قرار است راز افشانی کند وگندکثیف پولیس را برملا نماید
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1399/08/03
درود ب شرفتون کادر فنی و سرمربی با عشقمون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
البته دلال
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1399/08/03
البته جناب مطهری درست نیست بعد از فهمیدن استعفا سرپرست این حرفها رو بزنی
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1399/08/03
همه حرفهایش واقعیت بود واقعیت تلخه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج