توخل: با شایستگی به پیروزی دست یافتیم
۱۰۵۰۸۵۳
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
۶۷۰
سرمربی پاری سن ژرمن تیمش را شایسته پیروزی برابر دیژون دانست. او اما هنوز شکست برابر منچستر یونایتد را فراموش نکرده است.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی پاری سن ژرمن تیمش را شایسته پیروزی برابر دیژون دانست. او اما هنوز شکست برابر منچستر یونایتد را فراموش نکرده است.

به نقل از لوپاریزین، پاری سن ژرمن در هفته پنجم رقابت‌های لیگ فرانسه توانست با چهار گل دیژون را شکست دهد تا موقتا به صدر جدول رده‌بندی برسد.

توماس توخل در نشست خبری بعد از بازی گفت: خوشحالم که این پیروزی قاطع را به دست آوردیم. ما با شایستگی توانستیم در این دیدار به پیروزی دست پیدا کنیم.

او ادامه داد: باوجود آنکه ما به پیروزی رسیدیم اما هنوز شکست برابر منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا را هضم نکرده‌ام. در آن دیدار مستحق شکست نبودیم البته به خوبی هم خود را آماده بازی نکرده بودیم. دیدار حساسی را واگذار کردیم اما این شکست به منزله پایان دنیا برای ما نیست و نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

توخل درباره استفاده از مارکینوش در خط میانی گفت: مارکینوش قلب و روح تیم است. او هم می‌تواند در میانه میدان بازی کند و هم در خط دفاعی و در هر دو پست بسیار خوب است.

مویس کین، مهاجم جدید پاری سن ژرمن در دیدار برابر دیژون درخشید و دو گل به ثمر رساند.

توخل درباره این بازیکن گفت: کین در اورتون شرایط خوبی نداشت اما مهاجم بسیار خوبی است. او به زمان نیاز دارد و می تواند کمک زیادی به تیم کند.

سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن در پایان درباره آسیب دیدگی دراکسلر هم گفت:متاسفانه دراکسلر هم به جمع مصدومان ما اضافه شد و در لیگ قهرمانان اروپا که سخت‌ترین رقابت است او را هم در اختیار نخواهیم داشت با این حال به تیمم اطمینان دارم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج