پیرلو: رونالدو در سمت چپ بازی خواهد کرد
۱۰۵۱۲۱۱
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
۱۱۲۰
آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس بعد از تساوی ۱-۱ این تیم مقابل هلاس ورونا از برنامه‌های خود در مورد کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

ورزش سه: آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس بعد از تساوی 1-1 این تیم مقابل هلاس ورونا از برنامه های خود در مورد کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

یوونتوس در خانه خود مقابل هلاس ورونا با نتیجه 1-1 متوقف شد تا یک نتیجه ضعیف دیگر برای این تیم بدست بیاید. با توجه به مصدومیت لئوناردو بونوچی در این بازی، آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس در پایان بازی از برنامه هایش برای کریستیانو رونالدو در زمان بازگشت او خبر داد و گفت قصد دارد از رونالدو در سمت چپ خط حمله یووه استفاده کند.

پیرلو: رونالدو در سمت چپ بازی خواهد کرد

یوونتوس بعد از پیروزی در بازی اول فصل مقابل سامپدوریا سه تساوی در مقابل رم، کروتونه و هلاس ورونا بدست آورده و در مقابل ناپولی هم به دلیل عدم حضور رقیب در میدان یک پیروزی به نامش ثبت شده است. رونالدو که در زمان حضور در تیم ملی پرتغال با پاسخ مثبت تست کرونا روبرو شده از آن زمان به بعد در ترکیب یووه حاضر نشده.

پیرلو در پایان بازی یوونتوس مقابل هلاس ورونا گفت: " ما قصد داریم از رونالدو به همراه دیبالا و آلوارو موراتا به عنوان سه مهاجم استفاده کنیم و رونالدو را به عنوان مهاجم چپ کلاسیک به کار بگیریم".

سرمربی یووه درباره مصدومیت بونوچی هم گفت: " او جریان بازی ما با دیناموکیف هم کمی مشکل داشت. باید وضعیت او را بررسی کنیم".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج