عابدینی: در تهران نیستم و انفرادی تمرین می‌کنم
۱۰۵۲۴۱۸
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
۶۵۴
کاپیتان تیم ملی شمشیربازی ایران گفت:با توجه به رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی تاکنون به بیماری کرونا مبتلا نشده‌ام و در سلامت کامل تمریناتم را انجام می‌دهم.

خبرگزاری میزان: کاپیتان تیم ملی شمشیربازی ایران گفت:با توجه به رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی تاکنون به بیماری کرونا مبتلا نشده‌ام و در سلامت کامل تمریناتم را انجام می‌دهم.

مجتبی عابدینی درباره وضعیت سلامتی‌اش در شرایطی که روزانه اخباری در خصوص ابتلای ورزشکاران نام‌آشنای جهان به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند و تعداد بالای قربانیان این بیماری در ایران، اظهار داشت: خدا را شاکرم با توجه به رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی تاکنون به بیماری کرونا مبتلا نشده‌ام و در سلامت کامل تمریناتم را انجام می‌دهم.

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی ایران در اسلحه سابر درباره وضعیت تمریناتش، گفت: من در تهران و کنار دیگر سابریست‌ها نیستم و تمریناتم را به تنهایی و به صورت انفرادی انجام می‌دهم. البته هرجا احساس کنم خطری، سلامتی‌ام را تهدید می‌کند و اوضاع بد است، تمرین را متوقف می‌کنم. تمریناتم را زیرنظر سرمربی تیم ملی انجام می‌دهم و از راهنمایی‎هایش استفاده می‌کنم.

این سابریست در پاسخ به این سوال که آیا وقفه در جریان تمرینات و اردو‌ها در روند آماده سازی تیم ملی اسلحه سابر ایران برای حضور قدرتمند در المپیک توکیو خللی ایجاد کرده است یا خیر، تصریح کرد: این تعظیلی‌ها نه تنها برای ما بلکه برای تمام تیم‌های مدعی در شمشیربازی جهان مشکلات عدیده‌ای را به وجود آورده است. در حال حاضر ایران با توجه به قطعی شدن سهمیه المپیکی‌اش وضعیت بهتری دارد و از کشور‌های صاحب‌نامی همچون فرانسه و روسیه که تاکنون موفق به کسب سهمیه نشده‌اند، یک قدم جلوتر است.

دارنده مدال نقره و برنز رقابت‌های جهانی، گفت: با این شرایط و قطعی بودن حضورمان در المپیک، تمریناتمان را بسیار جدی‌تر آغاز کرده‌ایم و نمی‌توان گفت کرونا تنها شمشیربازی ایران را از برنامه‌هایش عقب انداخته است و مسابقات در سراسر جهان تعطیل است و مختص کشور ما نیست.

عابدینی در پایان با اشاره به هشت ماهی که سابریست‌های ایرانی به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا در مسابقات بین‌المللی شرکت نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: از بهمن سال گذشته که برای آخرین بار برای شرکت در مسابقات به لوکزامبورگ اعزام شدیم، در تورنمنت دیگری حاضر نبوده‌ایم و هنوز منتظر تصمیم فدراسیون جهانی شمشیربازی برای شروع دوباره رقابت‌های شمشیربازی هستیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج