کمبود آرد در اردبیل تکذیب شد
۱۰۵۲۶۲۷
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
۱۲۶۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: کمبود آرد در اردبیل شایعه است و نانوایی‌ها موظف به پخت نان در طول شبانه‌روز هستند.

ایسنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: کمبود آرد در اردبیل شایعه است و نانوایی‌ها موظف به پخت نان در طول شبانه‌روز هستند.

رامین صادقی 8 آبان که به همراه بازرسان تعزیرات و معاون دادستان اردبیل از چند کارخانه آرد در اردبیل، نیر و نمین بازدید می‌کرد، اظهار کرد: تمام کارخانه‌های تولید آرد با رعایت استانداردها و موازین اعلام شده فعالیت می‌کنند و هیچگونه تعطیلی در این واحدها رخ نداده است.

وی به گلایه‌های مردم در روزهای اخیر به دلیل کمبود پخت نان در شهر اردبیل اشاره و خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر نانوایی‌های متعددی مورد بازرسی قرار گرفتند و تعدادی از نانوایان متخلف که اقدام به عرضه خارج از شبکه آرد و احتکار در این موضوع کرده بودند، شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: تمام نانوایی‌های دولتی و آزادپز موظفند به هر میزان که نیاز دارند آرد خود را به روز تهیه کنند و هیچ مشکلی در تامین آرد مورد نیاز آنها وجود ندارد.

صادقی کیفیت آرد تولیدی را در این استان به تناسب گندم ذخیره‌سازی شده مناسب ارزیابی کرد و گفت: آرد تولیدی با کیفیت و رعایت تمام اصول استاندارد و در کیسه‌های آبی و زردرنگ تهیه و در اختیار نانوایی‌های دولتی و آزادپز قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: مرغوبیت گندم و آرد تولید شده مورد تائید بازرسان و معاون دادستان قرار گرفت و تاکید بر این بوده تا بهترین و کیفی‌ترین محصول روانه بازار مصرف شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: تمام اصول بهداشتی و همچنین سبوس‌گیری آرد در کارخانه‌ها انجام می‌شود و با همراهی اداره کل غله سعی بر تامین گندم مورد نیاز کارخانه‌های آرد را دارد تا منطبق بر سهمیه آنها از سیلوها بارگیری گندم انجام و سپس پلمپ این مجموعه‌ها به انجام برسد.

صادقی تصریح کرد: ما به مردم اطمینان می‌دهیم کمبودی در توزیع و تامین آرد وجود ندارد و به میزان کافی آرد در بین واحدهای نانوایی توزیع و کمبودی در عرضه نان هم وجود نخواهد داشت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1399/08/09
پس مرض دارن تعطیل کردن که اگر دارن دستگاه نظارت کجاست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج