داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۵۳۸۲۱
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
۱۴۷۶۳
همسر فعلی ناصر محمدخانی برای اولین‌بار به سوالاتی درباره چگونگی آشنا شدنش با ناصرخان، ماجراهای لاله و شهلا میزان مهریه‌اش و ... پاسخ می‌دهد.
روزنامه خراسان - مجید حسین‌زاده: «حتما می‌دانید که من تا حالا با هیچ روزنامه، مجله، تلویزیون‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی که درخواست گفتگو داشتند و خیلی هم بودند، صحبت نکردم از خبرنگار‌هایی که دوست نزدیک ناصرخان بودند و قول گرفتند که اگر تصمیم داشتم صحبت کنم، آن‌ها و رسانه‌شان اولین نفر و جایی باشند که صحبت می‌کنم، بگیرید تا بقیه، اما وقتی زندگی‌سلام را دیدم و سوالات شما را به ناصرخان نشان دادم، تصمیم گرفتیم که جواب سوالات‌تان را بدهیم»، سپیده فکوری، ۳۸ ساله، نقاش و همسر تازه «ناصر محمدخانی» فوتبالیست پیش کسوت تیم ملی و پرسپولیس است که با بیان این مقدمه، حاضر شد تا برای اولین بار جزئیات شنیده نشده‌ای از تصمیم‌اش برای زندگی با این چهره شناخته شده باشگاه پرسپولیس را با ما در میان بگذارد.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
ناصر محمدخانی، فوتبالیست ارزنده‌ای بود که بعد از پایان فوتبالش و به دلیل ماجرای قتل همسرش توسط همسر موقتش شهلا دوباره مورد توجه قرار گرفت و بعد از مدتی دوباره به خاطر ماجرای درگیری با خانواده همسر موقت بعدی اش حاشیه ساز شد، اما حالا زندگی تازه‌ای را با همسر فعلی اش شروع کرده است. شایان ذکر است که محمد خانی از مرحوم سحرخیزان دو پسر به نام‌های علی و عرفان و از همسر فعلی‌اش هم یک پسر به نام والارضا دارد.
 
 امروزبه سراغ پاسخ‌های همسر فعلی «ناصر محمدخانی» رفتیم  تا کمی با مسائل زندگی با آدم‌های شناخته شده و مورد حساسیت بخشی از جامعه بیشتر آشنا شویم و البته بدیهی است که روایاتی در این گفتگو  آمده دیدگاه‌های خانم فکوری است و ممکن است دیدگاه‌های دیگری در باره بخشی ازموضوعاتی که در این گفتگو مطرح شده، وجود داشته باشد. او در ابتدای صحبت‌هایش به این نکته اشاره می‌کند که دوست دارد به همه سوالات‌مان، صادقانه جواب بدهد، چون آدم رک و راستی است.
 
من خیلی آدم مشکل‌پسندی بودم
 
به عنوان اولین سوال می‌پرسم که چطور با ناصرخان آشنا شدید که می‌گوید: «چند سال پیش من به ناصر زنگ زدم که خبر فوت یکی از فامیل‌های نزدیک‌مان را که با ناصرخان هم دوست بود به او بدهم. آن موقع وقتی تلفن را قطع کردم به برادرم گفتم که ناصرخان چقدر صدای قشنگی دارد و صدایش مثل دوبلورهاست. وقتی هم برای اولین بار در مراسم ختم همان فامیل نزدیک‌مان، او را دیدم به خانواده‌ام گفتم که چقدر شبیه شاهزاده‌هاست.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
زمانی هم که ناصرخان از من خواستگاری کرد، تعجب نکردم و یک جور‌هایی می‌دانستم که این اتفاق خواهد افتاد. در کل من خیلی آدم مشکل‌پسندی بودم و دوست داشتم که همسرم همه چیز را با هم داشته باشد یعنی خیلی خوش‌تیپ باشد، حرف زدن بلد باشد، تحصیلات داشته باشد، برای انسانیت ارزش قائل باشد و ... که وقتی با خانواده ناصر آشنا شدم، متوجه شدم که انتخابم درست بوده است. درباره واکنش خانواده‌ام به خواستگاری ناصرخان از من، باید بگویم خانواده‌ام ناصرخان را می‌شناختند و خیلی هم او را دوست داشتند بنابراین از این نظر مشکلی نبود.»
 
علی آقا پروین گفتند که مراسم عروسی را لغو کنید
 
برگزاری مراسم عروسی‌تان در سال ۹۶ با حرف و حدیث‌های زیادی همراه شد، در این باره توضیح می‌دهید: «ما مهر ۹۵ با یکدیگر آشنا شدیم و اسفند همان سال عقد کردیم و آذر ۹۶ رفتیم خانه خودمان و جشن عروسی مختصری گرفتیم. هرچند شبکه‌های اجتماعی و بعضی سایت‌ها زدند که جشن عروسی مفصلی برگزار کردیم، اما واقعا این‌طور نبود و فقط برای آشنایی خانواده‌ها بود.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
همان زمان علی‌آقا پروین به ناصرخان گفته بود که، چون آن موقع زلزله آمده بود، هزینه‌های مراسم را خرج زلزله‌زده‌ها کنید و کل مراسم را لغو کنید، اما من گفتم که کاش علی آقا زودتر این نکته را گفته بودند و، چون مهمان‌هایم را دعوت کرده بودم، امکان لغو کردنش وجود نداشت و به همین دلیل هم علی‌آقا در مراسم‌مان شرکت نکردند و به نظرم ناراحت شده بودند که امیدوارم این‌طور نباشد.»
 
قبل از ازدواج با ناصرخان، اصلا فوتبال نگاه نمی‌کردم
 
شاید این‌طور به نظر برسد کسی که با فوتبالیست‌ها ازدواج می‌کند، خودش هم باید یک طرفدار دو آتشه باشد. فکوری در این باره می‌گوید: «من قبل از ازدواج با ناصرخان اصلا فوتبال نگاه نمی‌کردم، چون فوتبال یک ورزش به شدت استرسی است و حرص‌و‌جوش دارد. البته خانواده‌ام فوتبالی بودند و در زمان‌های دربی با این‌که بازی را نگاه نمی‌کردم و فقط صدایش را می‌شنیدم، اما چون عاشق رنگ قرمز بودم، همیشه دوست داشتم که پرسپولیس برنده باشد.
 
اما بعد از ازدواج کلا شرایطم فرق کرد. الان پرسپولیسی دو آتشه هستم و اصلا مگر می‌شود که زن ناصر محمدخانی باشی و پرسپولیسی نباشی. یادم هست در مراسم «فرشاد آقای گل» که رفته بودم و اوایل ازدواج‌مان بود، من اصلا آقای علیپور و حسین ماهینی و ... را نمی‌شناختم و دوستان ناصرخان به او می‌گفتند که این چه زنی است که گرفتی، هیچ بازیکنی را نمی‌شناسد و آبروی‌مان را برد!»
 
مهریه‌ام تنها یک سکه است
 
از او می‌پرسم بعضی‌ها می‌گویند که شما به خاطر پول با ناصرخان ازدواج کردید. در ابتدای گفتگو هم گفتید که می‌خواهم صادقانه به سوالات پاسخ بدهم بنابراین می‌شود بگویید که مهریه‌تان چند سکه است و ناصرخان تا امروز چه چیز‌هایی را به نام شما زده از ملک گرفته تا خودرو، که پاسخ می‌دهد: «من مهریه‌ام یک سکه است به یگانگی خداوند. ناصرخان قبل از عقد با این تعداد موافق نبود و قبول نمی‌کرد.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
حتی تا چند لحظه قبل از خوانده شدن عقد می‌گفت که نمی‌شود و باید مهریه‌ات را ببری بالا، اما من به او گفتم که من به مهریه اعتقاد ندارم. بعضی مردم فکر می‌کنند من به خاطر پول با ناصرخان ازدواج کردم. من هر چیزی هم که دارم، به نام مادرم است، چون از آن دسته آدم‌هایی نیستم که حوصله محضر رفتن، سند زدن و ... داشته باشم. پدرم هم هر وقت خواسته چیزی به نامم کند، گفتم که به نام مادرم بزند. درباره ناصرخان هم همین‌طور است، هر وقت خواسته چیزی به نامم بزند، به او گفتم که من نمی‌خواهم مدیون بچه‌های لاله باشم. به او گفتم که تو هر چه داری، مال سه تا بچه‌ات است. ناصر خودش و وجودش برای من، مهریه است.»
 
از نظر من ناصر در قتل لاله هیچ نقشی نداشت
 
تصمیم به ازدواج با مردی که یک زنش به قتل رسیده، همسر دیگرش قاتل بوده، خانواده زن سومش او را دزدیدند و ... اصلا کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. فکوری، اما نظر دیگری در این باره دارد: «من می‌دانستم که ناصر حتی یک درصد هم در ماجرا‌های پیش آمده برای ازدواج‌های قبلی‌اش مقصر نیست. یکی از فامیل‌های خیلی نزدیکم که قاضی دادگستری بود، همان زمان برایم توضیح داد که ناصر مقصر نبوده و در قتل خدابیامرز لاله هیچ نقشی نداشته است.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
تنها تقصیر ناصر این بود که ازدواج موقت کرده بود. افرادی امثال شهلا دنبال آدم‌های با آبرو هستند تا زندگی‌شان را به هم بریزند و خراب کنند. من مطمئن هستم اگر ناصرخان لاله را آن‌قدر دوست نمی‌داشت، لاله هیچ‌وقت کشته نمی‌شد. اگر او به خواسته‌های خانم جاهد تن می‌داد، هیچ وقت لاله کشته نمی‌شد. البته و به خاطر بزرگ بودن اسم ناصرخان، در این ماجرا بعضی رسانه‌ها شیطنت کردند وگرنه مثل این قتل‌ها، روزی چندین مورد در کشور اتفاق می‌افتد و هیچ فردی خبردار هم نمی‌شود، اما به خاطر اسم و رسم ناصر، بعضی مجلات به ماجرا برای فروش بیشتر دامن زدند.
 
تا جایی که من ناصر را می‌شناسم، او نمی‌تواند یک مورچه را زیر پایش له کند، حتی وقتی می‌خواهم یک مگس را بکشم می‌گوید که لطفا پنجره را باز کن تا برود بیرون. همه آن‌هایی که در این سال‌ها به ناصر تهمت زدند یا آن‌هایی که فیلم زندگی ناصر را به دروغ ثبت کردند، مدیون ناصر و خانواده مرحوم سحرخیزان هستند.
 
از نظر من، ناصر عاشق لاله بود و شهلا پرستو بود. اولا که همه می‌دانند ناصر ازدواج موقت کرده بود، ثانیاً که شهلا به اصرار وارد زندگی ناصر شده بود و هدف‌هایی داشت. وقتی قاضی از شهلا پرسید که چرا از شوهر دومت جدا شدی، گفت او به من دروغ گفته بود و زن و بچه داشت و قاضی هم پرسیده بود مگر ناصرخان، زن و بچه نداشت؟ به نظر من همه چیز در این ماجرا‌ها واضح است.» 
 
اسم شهلا که می‌آید، ناصرخان یک هفته بی‌خواب می‌شود
 
تا به حال با ناصرخان درباره گذشته‌اش صحبت کردید؟ کنجکاو شدید تا بیشتر در این باره بدانید؟ واکنش ناصر چه بوده است؟ فکوری پاسخ می‌دهد: «راستش را بخواهید وقتی اسم شهلا می‌آید، ناصرخان یک هفته در خانه فقط راه می‌رود و نمی‌خوابد، چون واقعا هم به او و هم به پسرهایش خیلی آسیب‌زده است.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
من واقعا دوست نداشتم که از ناصرخان در این باره سوالی کنم. هر وقت، فرد دیگری هم در این باره از او سوالی می‌کند، تا یک هفته می‌رود تو خودش. من عکس‌هایی از آن موقع را دیدم که عرفان و علی می‌رفتند روی قبر مادرشان می‌خوابیدند، بوسش می‌کردند و .... من وقتی آن عکس‌ها را دیدم، یک هفته از لحاظ روحی داغون شده بودم. این را هم شنیدم که مرحوم سحرخیزان از شهلا خواهش کرده بود که او را به خاطر بچه‌هایش نکشد، اما ....»
 
من به ناصر مطمئن هستم و اعتماد کامل دارم
 
به او می‌گویم من را ببخشید، اما راستش هنوز نمی‌توانم این ماجرا را هضم کنم که شما چطور به خواستگاری ناصرخان جواب مثبت دادید؟! همسر ناصرمحمدخانی این‌طور پاسخ می‌دهد: «زن‌های شناسنامه‌ای ناصر فقط دو نفر بودند، یکی من و یکی مرحوم لاله. اگر فرد دیگری وارد زندگی ناصرخان شده، دلیل اش این بوده که او دوست نداشته با فردی آشنا باشد که محرمش نباشد و در صحبت‌هایش به گناه آلود شود.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
حتی وقتی دختر و پسر‌های امروزی تصمیم به ازدواج می‌گیرند، بعد از آشنایی اولیه، عقد می‌کنند و صیغه محرمیت می‌خوانند، بعدش اگر به درد هم خوردند، می‌روند زیر یک سقف برای زندگی‌مشترک. در این مورد آخر، ناصر همه مسیر را رفت، اما وقتی دید که طرف مقابلش خیلی مشکل دارد، چرا باید با او ازدواج می‌کرد؟ الان در همین تهران، کم داریم دختر و پسر‌هایی که با یکدیگر دوست هستند؟ ناصر از این شخصیت‌ها نبود که با یکی صحبت کند، رستوران برود و .... ناصر ازدواج موقت داشته تا ببیند اگر طرف مقابلش اهل زندگی است، ازدواج کند، اما دیده که مشکل‌دار است. آیا بایدبا او ازدواج می‌کرد تا خودش را بدبخت کند؟ از همه این‌ها گذشته، من به ناصر مطمئن هستم و اعتماد کامل دارم. من ناصر را می‌شناسم و می‌دانم دیگر از این ماجرا‌ها برایش پیش نمی‌آید.»
 
این روز‌ها ناصرخان جایی مشغول کار نیست
 
از خانم فکوری درباره شرایط اقتصادی این روز‌های ناصرخان و برنامه روزانه‌شان می‌پرسم که می‌گوید: «الان ناصر جایی مشغول کار نیست و همه روز را در کنار یکدیگر و والارضا سپری می‌کنیم. او مغازه‌هایش را اجاره داده و الان سر کار نمی‌رود. یک روز در میان سه نفری به پیاده‌روی می‌رویم، یک روز در میان هم والا را می‌بریم استخر که ناصرخان به او شنا یاد می‌دهد. گاهی هم می‌نشینم پای تابلو برای نقاشی کشیدن. به تازگی هم نقاشی کشیدن ناصرخان خیلی بهتر شده است. خودروی ناصرخان اکنون اپتیما و من هم مزدا ۳ دارم. ناصر خیلی سرعتی رانندگی می‌کند و من از این موضوع ناراحت می‌شوم البته رانندگی‌اش بی‌نظیر است.
 
از شوخی با ناصر در شبکه‌های اجتماعی ناراحت نمی‌شوم
 
از او می‌پرسم بعد از ازدواج ناصرخان با شما، هر از چندگاهی به خصوص در شبکه‌های اجتماعی درباره چندین بار ازدواجش، شوخی‌هایی می‌شود. از دیدن آن‌ها ناراحت می‌شوید؟ می‌گوید: «اصلا با شوخی‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی با ناصرخان می‌شود، ناراحت نمی‌شوم. آن حرف‌ها اصلا برای من مهم نیست، چون می‌دانم که ناصرخان فقط دو تا زن داشته، یکی من و یکی مرحوم لاله. فردی که با شناخت کامل وارد زندگی‌مشترک شود، هیچ نگرانی نخواهد داشت و من ناصر را کاملا می‌شناسم.»
 
چند روز ناصرخان را نبینم به کما می‌روم
 
به خانم فکوری می‌گویم که بعد از پنج سال زندگی‌مشترک با ناصرخان از این تصمیم‌تان راضی هستیدمی گوید: «خدا من را خیلی دوست داشت که ناصرخان را سر راه من برای ازدواج قرار داد. او این‌قدر مهربان، خوب، باشخصیت و ... است که من به همه فامیل و آشنا‌ها گفتم که امیدوارم زودتر از ناصرخان بمیرم، چون حتی نیم ساعت بدون او نمی‌توانم به زندگی ادامه بدهم. چند وقت قبل در یک آرایشگاه زنانه این‌ها را گفتم که همه گفتند هیچ زنی در این دوره و زمانه این جوری نمی‌گوید! خیلی به او وابسته هستم.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
هرچند وقت یک بار، ناصرخان چند روزی برای دیدن پسرش عرفان به قطر یا انگلیس می‌رود و واقعا من به کما می‌روم یعنی نه غذایی درست می‌کنم، نه بیرون می‌روم، نه می‌خندم، نه در یخچال را باز می‌کنم برای خوردن چیزی و .... یک جوری زندگی می‌کنم که انگار لحظه‌ها را می‌شمارم برای رسیدن ناصر. نیم ساعت هم نمی‌توانم دوری‌اش را تحمل کنم.»
 
هیچ مشکلی با بچه‌های ناصرخان ندارم
 
ازدواج با فردی که دو پسر دارد، از دیگر مسائلی است که نمی‌توان بدون توجه از کنارش گذشت. فکوری می‌گوید: «ناصرخان دو پسر به نام‌های علی و عرفان از مرحوم لاله دارد. علی ایران است و برای خودش خانه دارد و جدا از ما زندگی می‌کند. عرفان هم که برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی به انگلیس رفته است.
 
بچه‌های ناصر فوق‌العاده خوب هستند و همان‌طور که من به آن‌ها علاقه دارم و احترام‌شان را نگه می‌دارم، آن‌ها هم به من و والارضا احترام می‌گذارند. چون ناصر را دوست دارم، عاشق بچه‌هایش هم هستم. الان هم که پسران ناصر، برادران پسرم والا هستند.»
 
مادر مرحوم لاله با ناصر و من هیچ مشکلی ندارد
 
«مادربزرگ علی و عرفان در قطر است و به هرکدام از نوه‌هایش یک ویلا در آن جا داده است. مادر لاله فوق تیلیاردر است، هم در خانه شیرازش راننده و آشپز و ... دارد و هم در خانه قطرش»، فکوری با این مقدمه ادامه می‌دهد: «رابطه مادر مرحوم سحرخیزان با ناصرخان هم خیلی خوب است. ناصرخان برای تمدید اقامتش هر شش ماه باید به قطر برود و آن‌ها اصلا مشکلی با ناصرخان ندارند. ۳۰ سال است که دامادشان است و از نزدیک او را می‌شناسند. خانم سحرخیزان با من هم مشکلی ندارد.»
 
عشق‌مان دو طرفه است
 
«ناصر محمدخانی» هم بعد از درخواست ما، راضی می‌شود که چند جمله کوتاه درباره همسر فعلی‌اش به ما بگوید. البته قبلش می‌گوید که من به خاطر کرونا چند وقتی است که به زیارت نیامدم و دلم خیلی هوای حضرت را کرده است، اسم بچه‌ام را هم به خاطر امام رضا (ع) گذاشتم والارضا. درباره عشق همسرش و زندگی این روزهایش هم می‌گوید: «کم و بیش صحبت‌های سپیده جان را شنیدم و فقط می‌توانم بگویم که دل به دل راه دارد و این عشق و علاقه دو طرفه است.
 
داستان یک ازدواج؛ سپیده و‌‌‌ ناصر، زیر سایه شهلا
 
به قول مهران‌مدیری در برنامه دورهمی که می‌پرسید آیا احساس خوشبختی می‌کنید، باید بگویم که خیلی احساس خوشبختی می‌کنم. بیشتر روز هم با هم هستیم، می‌ر ویم پیاده‌روی با بچه‌مان و .... این انتخابم آگاهانه بود و با قبلی‌ها خیلی فرق می‌کرد. هم ایشون شناخت داشت و هم من. او یکی از بهترین کدبانوهاست، اهل زندگی، خانواده‌اش اصیل است، تحصیل کرده، خانه‌دار، استاد من در نقاشی و .... خیلی خوشبختم، همین.»
انتشار یافته: 167
در انتظار بررسی:19
Iran (Islamic Republic of)
09:49 - 1399/08/12
حالم بهم خورد عوق
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
اصلا ربطی به شما نداره عزیز
خودم
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
مجبوره اینقدر ازش الکی تعریف کنه . وگرنه همه میدونن ازدواج با همچین مردی حماقت محضه
مهشیدخان از شیرازخان
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
اره مخصوصا دماغ و چک و پوز ناصرخان خیلی شبیه شاهزاده هاس!!!!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
دقیقا واااییبی این دیگه کیه ؟؟؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
راست میگه بنده خدا دلیلی ندارد به خاطر پول ازدواج کرده باشه، خیلی سن هاشون به هم میخوره و مشخصه از رو عشق پاک با هم آشنا شدن،یاد جنگ دو تا شیر میفتم رو شکار و وقتی همدیگرو لت و پار کردن کرکس میاد لاشه شکار رو می‌بره و تا آخرین استخون لاشه نوش جان میکنه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
:/دوستان حالا به قیافه هاشون‌چیکار دارین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
مهشید خدانکشتت مردم از خنده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
دوتا زن بخاطر این قیافه بمیرند خیلی زور داره
هما از پارس آباد
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
ناصر خان من شما رو خیلی دوست دارم همیشه از بچگی عشق دوران کودکیم بودین.
Iran (Islamic Republic of)
09:53 - 1399/08/12
خدا شانس بده خیلیا تو گرفتن یه دونه اش موندن خیلیا هم 4 تا 4 تا میگیرن
پاسخ ها
bano
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
پول داره
شاغلام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
منم ۵تازن دارم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
این پول داره توام پول داشته باش بیشتر از این میتدنی زن بگیری
Iran (Islamic Republic of)
10:01 - 1399/08/12
شبیه شاهزاده ها ؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
شهروند
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
اونوقت کجاش شبیه شاهزاده هاس؟ ...
حمید مشهدی
Germany
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شاید منظورش صورت نبوده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شاهزاده هاى ايرانى همينجوريند ديگه:)))
بدون نام
Germany
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
منظورش این بوده که از نظر مالی شبیه شاهزاده هاس وگرنه رفتار و قیافش که ...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
پولش
سلام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
من فکر کردم گوشی من کیفیت نداره بد نشون میده نگو گوشی همتون خرابه تشخیص نمی دید شاهزاده رو؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
لابد این خانم خودشم احساس پرنسس بودن داره! تازه میگه من مشکل پسند بودم!راسته میگن مشکل پسند،آشغال پسند،دو تا زنو به کشتن داده یه جوری ازش حرف میزنه که آدم به خودش و چشماش شک میکنه که لابد من بد میبینم و لابد این اونی نیست که دو تا زنو به خاطر هوس خودش به کشتن داد
Iran (Islamic Republic of)
10:03 - 1399/08/12
:))))))))))
کاملا صادقانه و روراست بودن:))))))))
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
به ما ربطی ندارد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
وقتی مصاحبه میکنن خیلی هم ربط داره
Iran (Islamic Republic of)
10:04 - 1399/08/12
چقدر چیپ بود طرز حرف زدنش
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
مثل کامنت شما
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
1042
تو خوبی
Iran (Islamic Republic of)
10:05 - 1399/08/12
این محمدخانی مهره ی مار داره؟
تا حالا هر زنی گرفته، زنه اول عاشق شده بوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
پول داره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
نه بابا واسه پولشه مهره مار چیه همون علی داییشم پول نداست زنش زنش نمیشد که حالا دایی پز بده مهریه زنش آب بوده
Iran (Islamic Republic of)
10:09 - 1399/08/12
ناصرخان شاهزاده و کشتن مگس .خدایی چقدر هم زشته قیافه این همه آرایش ننهدبزرگ منم میکرد از این بهتر میشد .خدایی همه خانومها فقط آرایش بلدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
كاش شما و ننه بزرگتون هم بلد بودين تا بدونيم واقعا ميشه نكاهتون كرد يا نه؟
Iran (Islamic Republic of)
10:15 - 1399/08/12
پیرمرد پرحاشیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
با این سن بچه یک ساله زنگوله پایه تابوت.
Iran (Islamic Republic of)
10:25 - 1399/08/12
خیلی
خوش.تیپ.است.شبیهجهان
گیری.خودمان
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
:))))
رویا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
سپیده خانم تو ا هیچی خبر نداری ،پشت سر شهلا حرف نزن اون نگاه شهلا هزارتا حرف برای گفتن داشت
شهلا هم مثل شما عاشق بود
خیلی به خودتمغرور نشو
Iran (Islamic Republic of)
10:25 - 1399/08/12
ناصر کجاش شبیه شاهزاده هاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
زن بیچاره کشته شدبه خاطرهوس ناصرخان ازکجامعلوم یکی دیگه توی بساطش نداره توبه گرگ مرگه
Iran (Islamic Republic of)
10:26 - 1399/08/12
چطوریه با این قیافه همه عاشقش میشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
پول داره قربونت قیافه کجا بود ؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
پول عزیزم مرده رو زنده میکنه
E
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
البته یادت نره عاشق پولش میشن نه خودش
Iran (Islamic Republic of)
10:26 - 1399/08/12
ناصر در عرصه فوتبال و ازدواج یکه تاز بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
ميگه ناصرخان خوشتيپ و اهل انسانيت ! والا خوشتيپيش رو كه داريم ميبينيم اهل انسانيتشم از كشتن دو تا زن مشخصه
رویا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
کلا یه خصلت هایی را ب ناصرخان نصبت داده که خود خصلت ها شاخ در اوردن
Iran (Islamic Republic of)
10:26 - 1399/08/12
عجیبه شانس داره همه دوستش دارند قیافه هم نداره
Iran (Islamic Republic of)
10:33 - 1399/08/12
چقدر داستان داشت محمد خانی اگه قیافه داشت کلی قتل دیگه میشد
Iran (Islamic Republic of)
10:36 - 1399/08/12
شبیه شاهزاده ها!!!!!!!!!!!!!
خخخخخخخخخ
...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
من هر وقت حالم میگیره میام نظرات میخونم یکمی میخندم دلم وا میشه خخخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
سرگرمی منم همینه:)
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
منم همینطور
Iran (Islamic Republic of)
10:39 - 1399/08/12
میخوام بالا بیارم !
آدم انقدر سبک و چیپ آخه!
Iran (Islamic Republic of)
10:42 - 1399/08/12
به خاطرپول زنش شده.وگرنه کجاشبیه شاهزادس.تازه باعث قتل زن اولشم شده.حالم ازاین زنهای پول پرست بهم میخوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
این زن سومشه . زن دومش شهلا باعث قتل زن اولش لاله بوده . این یکی جدیده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
این زن چهارمشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
این زنه چهارمه دو تا صیغه ای و ذو تا عقدی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
درسته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
دیگه شما هم زیادش نکنید زن سومشه هنوز به چهارمی نرسیده
Iran (Islamic Republic of)
10:44 - 1399/08/12
خیلی حال بهم زن بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
همون بهتر که تا حالا مصاحبه نکرده بودی
Iran (Islamic Republic of)
11:00 - 1399/08/12
چندسال اختلاف سنی دارین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
یه نیم قرنی فک کنم
Iran (Islamic Republic of)
11:07 - 1399/08/12
من هر وقت فیلم خشم و هیاهو رو میبینم یاد شهلا جاهد میفتم
Iran (Islamic Republic of)
11:12 - 1399/08/12
این چرا اینقدر ناصر خان ناصر خان میکنه ولا ناصر نه خان هست نه شاهزاده ی پیرمرد ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
اونم یه پیرمرد پر حاشیه
Iran (Islamic Republic of)
11:14 - 1399/08/12
جالبه همه زنها بد بودند و ناصر خان خوب بوده خانم عزیز شما با مردی ازدواج کردی که دوتا زن رو به کشتن داده ....
اینکه باهاش ازداج کردی به خودت مربوطه ولی دفاع بیجا نفرما ...
بازم دعا می کنم ده سال دیگه هم نظرت همین باشه الان گفتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
موافقم
م م
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
من‌دلم برای اون زنا که مردند میسوزه
Iran (Islamic Republic of)
11:15 - 1399/08/12
این خانوم نیازمند درمان روانپزشکی اونم بصورت اورژانس هست
شاهزاده؟!!!!!!!!!!
این شب میاد به خواب آدم :)))))
پاسخ ها
اقتصاد ونزوئلای
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
دمت گرم‌
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
میگه مهریم یه سکه اس تو فقط با پولای این آقا اندازه ۱۴۰۰تا سکه عمل زیبایی انجام دادی فوق تلیاردرخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
11:24 - 1399/08/12
بدبخت اون دو تا زن که قربانی شدن...
Iran (Islamic Republic of)
11:25 - 1399/08/12
آخه این کجاش خوش تیپ و خوش قیافه اس
خخخ مشکل پسند کی بودی تو
فکر می کنم تنها زنی که واقعا دوستش داشت شهلا بود و به خاطر همین احساس هم ناصر تونست همه جوره از ین زن سواستفاده کنه
پاسخ ها
من
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
برا همینه وقتی اسمش میاد یه هفته خابش میپره که البته من فکر نمیکنم وجدان داشته باشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
شهلا عاشق عاشق بود ،
اون نگاهش .....
Iran (Islamic Republic of)
11:48 - 1399/08/12
بایدازش میپرسیدن الان هم اجازه داره بایه زن دیگه صیغه بشن که خدای نکرده گناه نکنه.مسخره......
پاسخ ها
با نام
Germany
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
همش دروغ بود ناصر محمدخانی انقدر پول داشت تا داداگاه را بخرد تا شهلا بیچاره بالای دار برود مثل روز روشن بود
Iran (Islamic Republic of)
12:03 - 1399/08/12
عشق پیری سر بجنبد سر به رسوایی کشد
پاسخ ها
م م
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
درسته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی کشد
Iran (Islamic Republic of)
12:07 - 1399/08/12
انشالله خوشبخت بشه .ما هیچی نمی دونیم که تو جریان های قبلی مقصره یا نه ؟خودش میدونه امیدوارم الان خوشبخت بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
بله واقعا ما از چیزی خبر د رستی نداریم بیاین قضاوت نکنیم و ارزوی خوشبختی کنیم براشون
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
12:11 - 1399/08/12
بیخود نیست میگن هرچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند. انقدر حرفای این خانوم تصنعی بود که هیچ کس باورش نشده قشنگ مشخصه حرف دلش این نیست. امان از پول که از یه پیرمرد شاهزاده میسازه!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
خخخخخخخ دمت گرم ک چقد خندیدم .با این ک حالم بد بود امروز
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
من شدیدا سرماخوردم وهیچ حال درستی ندارم فکر کنم کرونا گرفتم
ولی خداییش
با تعریف و تمجیدای این خانوم از ناصرخان مثل اینکه کرونا را شکست دادم

هوررررااااااااااااا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
خخخخخخخخ.خدانکشتت
Iran (Islamic Republic of)
12:12 - 1399/08/12
خیلی ناراحت کننده بود حرفای این خانوم همه ماجرا رو میدونن و لازم نیست شما با زبون بازی ماجرا رو طور دیگه ای وانمود کنین وقتی یکی اعدام شده و نمیتونه از خودش دفاع کنه مقصر دونستنش خیلی راحته در ضمن مزدا ۳ داشتن خودش یعنی پولداری حالا مهریه شما ۱ سکه باشه فرقی نمیکنه
Iran (Islamic Republic of)
12:16 - 1399/08/12
حالا انشاله این یکی به اتفاق بدی منجر نشه.
Iran (Islamic Republic of)
12:25 - 1399/08/12
به نظرم همه حرفهاشون ساختگی و دروغ بود
Iran (Islamic Republic of)
12:38 - 1399/08/12
دوتا زن بیچاره را روانه قبرستون کرد راحت داره زندگی میکنه .
Iran (Islamic Republic of)
12:38 - 1399/08/12
تن هر چی شاهزاده بود تو گور لرزید خیر نبینی الهی
پاسخ ها
طنین
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
دلت شاد، باعث خنده ام شدی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
تو هم خیر ببینی الهی ک چقد خندیدم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
خیلی عالی گفتی، ای جاااان
من
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
راست میگه بابا .شاهزاده ها حرمسرا داشتن فقط
Iran (Islamic Republic of)
12:41 - 1399/08/12
اگه لاله را خیلی دوست داشت دنبال زن دوم نمیرفت
Iran (Islamic Republic of)
12:44 - 1399/08/12
انشا الله تا آخر عمرشون با هم خوشبخت باشند. حالم از خوندن این متن خوب شد. مرسی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
مهدی نکنه تو خود سپیده ای؟
Iran (Islamic Republic of)
12:50 - 1399/08/12
باعث مرگ اون دوتا زن شد
الانم ....
Iran (Islamic Republic of)
12:52 - 1399/08/12
بیچاره این دختره! یا تو باغ نیست ، یا خودشو زده به کوچه علی چپ ، یا مجبورش کردن اینارو بگه ،
آخه این که قیافش میخوره .... زن صیغه هم که داشته ، اونوقت میگه دو روز نبینمش کما میرم !! خخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
13:07 - 1399/08/12
دو نفر رو بدبخت کرد خودش هم حالا داره دو روز یه بار می ره پیاده روی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
یه روز در میون
Germany
13:08 - 1399/08/12
بعد از سالیانی که از جریان شهلا و لاله میگذره هنوز هیچکس از از اصل ماجرا خبر نداره و نمیدونه دقیقا چه اتفاقی افتاده به جز همین آقای ناصرخان که مسلما خودش رو بی تقصیر نشون میده اونوقت این خانم واسه ی شهلا حکم صادر می کنه و شهلا رو مقصر صد در صدی حساب میکنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
دقیقا برا همینه تا اسمشو میشنوه ی هفته بی خواب میشه
Iran (Islamic Republic of)
13:25 - 1399/08/12
چیکار میکنه انقد زنا شیفتش میشن؟
همه رو هم ماشاالله به کشتن میده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
پول
Iran (Islamic Republic of)
13:44 - 1399/08/12
زن سوم چهارمی خوشتیپ ندیده قاتل دوزن بی گناه چقدربعضی ها پرروهستند وتو که چقدربی شوهری کشیدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
دخترا الان اکثرا دوست دارن زن پیرمرد بشن که پول داشته باشه
Iran (Islamic Republic of)
13:49 - 1399/08/12
بیچاره لاله سحرخیزان
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
بیچاره شهلا

پزشکی قانونی تجاوز به لاله را تایید کرده بوده
Iran (Islamic Republic of)
13:53 - 1399/08/12
اين همه پول رو از كجا آورده؟ يه فوتباليست كه بيشتر نبوده اونم در عهد دقيانوس
Iran (Islamic Republic of)
13:54 - 1399/08/12
مشكل پسندهاى پيش از تو سوءتفاهم بود
Iran (Islamic Republic of)
13:55 - 1399/08/12
مگه مجبوری انقد بلوف بیای بعدشم بایدم شاهزاده ی زشتت تا یه هفته بهم بریزه چون باعث کشتن دو تا زن شده
Iran (Islamic Republic of)
13:57 - 1399/08/12
آره شاهزادس شما هم همون سیندرلا بودی.
Iran (Islamic Republic of)
14:05 - 1399/08/12
خانم فکور خیلی مواظب خودت باش.با توجه به شناختی که ما از این آدم داریم اصلا" دلمان نمی خواهد شما و حویتان هم به سرنوشت دو نفر قبلی گرفتار شوید. بعدش هم گیریم مرحوم شهلا جاهد پرستو بوده باشد ناصرجان شما چرا با وجود زن و بچه چشم سیر نبوده؟
پاسخ ها
نامداری
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
ناصر هم ارسطو بوده،هر دفعه عاشق یکی میشه
Iran (Islamic Republic of)
14:19 - 1399/08/12
زندگی شخصی هرکس مربوط به خودشه از اینکه این خبر و شنیدم خوشحال شدم چون مدتها زندگی ایشون دچار تلاطم شده بود خوبه که الان در آرامش هستن .از خدای بزرگ آرامش و خوشبختی رو برای تموم هموطنای عزیزم میخوام
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
قتل به یک جامعه مربوطه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
ممنون از دعای قشنگت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
ممنون ک دلت بزرگه . ان شاءالله برای خودت
Iran (Islamic Republic of)
14:40 - 1399/08/12
وای خدایا.آخه این‌کجاش خوشتیپ و شبیه به شاهزاده ها هست.امان از پول که‌میتونه یک‌دختر رو عاشق مردی کنه که سن پدرش رو داره.خدایی ناصر خان‌خیلی زشته بنده خدا.ببخشید البته.
Iran (Islamic Republic of)
14:51 - 1399/08/12
اره واقعا نمیدونم فقط کجاش خوشتیپه با این ماشینی که زیر پات انداخته معلومه خوشبختی ففط نگو بخاطر خود ناصر زنش شدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
شما میتوانستی با پیرمرد پولدار دیگه ای ازدواج کنی که لااقل اینهمه حرف پشت سرش نباشه
معتادم نباشه
Iran (Islamic Republic of)
15:01 - 1399/08/12
پس فردا که ازت سیر شد تو هم میری پیش مرحوم لاله و شهلا
Iran (Islamic Republic of)
16:00 - 1399/08/12
قهرمان ملی دادش این حرف چی خدا نگهدار شان باد.
Iran (Islamic Republic of)
16:18 - 1399/08/12
فقط بخاطر ثروت ازدواج کردی،
Iran (Islamic Republic of)
16:19 - 1399/08/12
ببینم مادر بزرگ پسراش شوهر نمیخواد منو به غلامی قبول کنه،گفتن فوق تیلیاردرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
خخخخخ دمت گرم
Iran (Islamic Republic of)
16:29 - 1399/08/12
دوتا زنو بیچاره کرد خودشم. که....... از سرو روش میباره
Iran (Islamic Republic of)
16:36 - 1399/08/12
به من وشما چه ربطی داره که زندگی شخصی دیگران رو قضاوت میکنیم اصلا سر پیازیم یا ته پیاز قضاوت فقط وفقط از آن خداوند است پس لطفا وارد زندگی خصوصی دیگران نشوید
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
دوتا خانم کشته شد کدوم زندگی خصوصی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
قتل ب کل جامعه مربوط میشه ، من هنوز برای اون دوتا زن بیچاره ناراحتم
Iran (Islamic Republic of)
16:48 - 1399/08/12
شاهزاده رو خوب اومدی واقعا بدپسندیا....بدو انتخاب کردی
Iran (Islamic Republic of)
16:53 - 1399/08/12
از ناصرخان چيزي هم مونده بتو برسه؟
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
اگه نمونده بود که براش تو کما نمیرفت:)
Sweden
16:58 - 1399/08/12
شبیه شاهزاده های که تو کتیبه های هخامنشی هست!!!!
United States of America
17:46 - 1399/08/12
راست میگن پول کج رو راست میکنه
Iran (Islamic Republic of)
18:11 - 1399/08/12
فکر کردم ی لحظه درباره آلن دولن حرف میزنه
Iran (Islamic Republic of)
18:35 - 1399/08/12
به نظر من قاتل خود این آقا هستش بیچاره شهلا
Iran (Islamic Republic of)
19:16 - 1399/08/12
من موندم با این شکل و قیافه وبا این سابقه درخشان چطور میان زن این میشن
Iran (Islamic Republic of)
20:07 - 1399/08/12
پولدارکه باشی
خدایت
نیازت
احساساتت
عواطفت
همه چیزت باهمه مردم تفاوت دارد
Iran (Islamic Republic of)
20:12 - 1399/08/12
میگه عاشق زن اولش بود پس چرا جاهد رو گرفت یارو کجاش مثل شاه زاده هاست ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
هیچ جاش فقط پولش شبیه شاهزاده هاست این شاهزاده بچه هاشم زده تو سر مادرزن اولش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
حرف مفت که مالیات نداره
Iran (Islamic Republic of)
21:43 - 1399/08/12
شاهزاده رویایی و دوبلور خوش صدا!!!!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
23:19 - 1399/08/12
شمام بودين تو كما ميرفتين آخه فكر ميكنه رفته سراغ پروژه ى بعدى
Canada
00:27 - 1399/08/13
از همون اول همیشه دلم به حال شهلا میسوخت و دقیقا میشد حس کرد که شهلا این مرد رو تا چه حد دوست داره و تا آخرین لحظه هم انتظار داشت این مرد براش کاری بکنه و نجاتش بده چون بهش قول داده بوده که نجاتش میده
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
00:51 - 1399/08/13
علف باید به دهن بزی خوش بیاد که اومده
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
علف به دهن کی شیرین اومده مهم نیست برای کسی هم اهمیت نداره مهم اینه که این خانم با وقاحت داره دروغ میگه و فریبکاری می کنه
سارا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
بزی رو خوب اومدی
Canada
03:28 - 1399/08/13
متاسفانه از کلام اول مشخص هست که فقط دروغ همراه با غلو در صحبتهای ای خانم هست. همه خصوصیات این آقا رو کاملا بر عکس عنوان می کنه
United States of America
03:59 - 1399/08/13
معنی شاهزاده عوض شده؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
آقای حداد عادل گفتن که مدتی یکبار مثلا ده سالی یکبار
معنای بعضی از کلمات بنا ب مقتضیات جامعه عوض میشه
ظههرا معنای شاهزاده هم عوض شده،
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
نه چون حرمسرا داره یوخده شبیه شاهزاده هاس
Iran (Islamic Republic of)
09:21 - 1399/08/13
عاشق استارتهای ناصرخان بودم وقتی همه رو بهممیریخت .تو زندگی همه بالاوپایین زیاد هست سرتون بکارخودتون باشه بهتره
Iran (Islamic Republic of)
14:17 - 1399/08/13
زمانی که شهلا رو می بردند برای اعدام، ناصر خان شما اصلا هیچ نگاهی به شهلا نکرد. شهلا امیدوار بود که برای آخرین بار ناصر خان نگاهی به او بیاندازد تا با نگاه با او حرف دلش رو بزند اما ناصر خان عین یک مجسمه روبرو را نگاه کرد و دریغ از یک نگاه کوچک. بیچاره شهلا که عاشق چه مردی شده بود. این سردی ناصر خان در زمان اعدام شهلا همه به خاطر پول مادر زن تیلیاردرش و آبروی از دست رفته خودش بود والسلام.
Iran (Islamic Republic of)
16:37 - 1399/08/14
مزدا سه کجا بود ماتيز داشتي که حودم ديدمت
Iran (Islamic Republic of)
11:15 - 1399/08/21
مقصر اصلی ناصر محمدخانیه!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر