محمدی: استاندارد‌های ما با ویسی متفاوت بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۵۰۸۷
۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
۱۲۰۷
مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرد دلیل قطع همکاری این باشگاه با عبدالله ویسی، اختلاف نظر در برخی موارد بوده است.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرد دلیل قطع همکاری این باشگاه با عبدالله ویسی، اختلاف نظر در برخی موارد بوده است.

اکبر محمدی در مراسم معارفه مهدی تارتار به‌ عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: مشخصات مهدی تارتار بر هیچکس پوشیده نیست. او سال‌هاست در سطح اول کشور کار مربیگری می‌کند. به او به خاطر استمرار در سطح اول کشور تبریک می‌گویم، چون استمرار در این حوزه نیازمند توانایی زیادی است. به هر حال با ارزیابی که در کمیته فنی صورت گرفت، به این نتیجه رسیدیم که بعد از قطع همکاری با سرمربی قبلی که خیلی برای ما ارزشمند و قابل احترام بود، به سرمربی بعدی رسیدیم و با توجه به هدف‌گذاری که داشتیم بهترین نفر را تارتار دانستیم. مأموریت مذاکره با او بر عهده من بود و در نهایت با افتخار ما خدمت تارتار هستیم و خواهیم بود.

وی افزود: مهم‌ترین نکته برای ما آینده است و باید به شایسته‌ترین شکل فصل را به پایان برسانیم. با مخالفت هم اصلا نمی‌هراسیم و سعی می‌کنیم منتقدان را با خودمان همراه کنیم. تیم فوتبال ما از 4 مهرماه استارت آمادگی خودش را زده و تا الان بیش از هشت بازی دوستانه انجام دادیم. بازیکنان خوبی هم در تیم حضور دارند و با نظر کمیته فنی با جرأت می‌توانیم بگوییم تیم‌مان یکی از با استعدادترین تیم‌های جوان این فصل است. با توجه به هنر مربیگری تارتار و استفاده از بازیکنان و حضورشان در شرایط سخت،‌ امیدواریم ما را بتوانند به اهداف از پیش تعیین شده برساند. پیکان تاریخچه نیم قرنی دارد و برند والیبالش از پیکان جلوتر است. همه تلاش ما هم این است که در فوتبال هم همین برندسازی هم انجام شود. امسال خوشبختانه این استارت زده شده است و با حضور مغانلو در اروپا به‌عنوان اولین لژیونر تاریخ فوتبال ایران این اتفاق شروع شده است. همچنان پتانسیل زیادی در تیم پیکان وجود دارد و من کوچکترین تلاشم را می‌کنم تا با حمایت هیئت مدیره و مدیران پیکان بتوانیم هر چیزی که باید برای ارتقا برند پیکان انجام شود را فراهم کنیم. آرزو می‌کنم خداوند ما را در این مسیر سخت کمک کند. هیچکس در تصمیماتش خالی از اشتباه نیست. برای تارتار و همکارانش و همه بازیکنان پیکان آرزوی موفقیت می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره اینکه آیا به نظرش رفتاری که با عبدالله ویسی شد، در شأن این مربی نبود،‌ گفت: من بیشتر علاقه‌مند هستم در مورد اتفاقات آینده صحبت کنم. به هر حال باشگاه پیکان استانداردی دارد که بخشی از آن توسط مدیران قبل انجام شده و بخشی هم توسط رویکرد مدیران جدید هدف‌گذاری شده است. در این استاندارد هم هیچ شوخی وجود ندارد،‌ من با استانداردها به هیچ وجه شوخی نمی‌کنم. رویکرد من مبتنی بر دانش آکادمیک و تجربه عملی بوده است. ما از 4 مهرماه تمرینات را شروع کردیم و تا همین الان یکی از تیم‌هایی که به لحاظ برگزاری اردوها بدون وقفه کارش را انجام داده، تیم ما بوده است. با توجه به اینکه استانداردهای ما با استانداردهای کادرفنی قبلی متفاوت بود، با حفظ احترام متقابل و اینکه این احترام ادامه پیدا کند، بهتر است خیلی از مسائل باز نشود.

در این مدتی هم که ما به دنبال تعامل بودیم، دائماً این موضوع در تیم بود که ممکن است سرمربی قبلی ما به هر دلیلی نتواند به کارش ادامه داد. ایشان (ویسی) چهار بار با ما قطع همکاری کرد و به ما پیغام داد و علاقه‌مند نبود که این همکاری ادامه پیدا کند. ما هم بر اساس خواست کمیته فنی و مأموریت‌مان جلسات زیادی برگزار کردیم. اگر تعصبی باشد، بیشتر باید قبلی باشد و در کار خودش را نشان دهد. اگر من در مورد جایی با تعصب حرف می‌زنم، مهم‌ترین اصل رعایت امانت است. مهم‌ترین اصل کاری هم حضور سر تمرین و داشتن انرژی و برنامه است. همانطور که گفتم وقتی استانداردهای ما با مربی متفاوت بود، هر دو به این نتیجه رسیدیم که همکاری ادامه پیدا نکند. اگر هم طول کشید به خاطر این بود که انرژی زیادی صرف شد تا این همکاری ادامه پیدا کند. همین‌جا هم برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. همیشه هم به این فکر می‌کنم دوستی یک اتفاق است، جدایی یک قانون است. بهتر است هر چیزی در چارچوب خودش جلو برود.

محمدی درباره اینکه عبدالله ویسی در یک برنامه تلویزیونی به مدیریت باشگاه اتهام زده است که قصد داشتن به او بازیکنی را تحمیل کنند، تصریح کرد: برای آقای ویسی آرزوی موفقیت می‌کنم. همه اقداماتی که در باشگاه برای جذب بازیکن صورت گرفته با نظر کمیته فنی بوده است. طبیعتاً در تیمی که 40 نفر اسامی دارد، می‌تواند بازیکنانی مد نظر سرمربی باشند و نباشند. ما درخواست داشتیم با چند بازیکن قرارداد بسته شود این حق سرمربی است. البته بعد از مدتی نظر عوض می‌شود که این مورد هم نظر سرمربی است که بازیکنانی نباید در تیم باشند.

وی افزود: خیلی مساله قابل ذکری نیست. این موارد در همه دنیای فوتبال هست و ما بر اساس رسالت‌مان که تیم‌سازی و نتیجه‌گیری و آینده‌نگری است باید کار کنیم. سال گذشته که ایشان در پیکان نبودند استعداد‌های جوان خوبی مثل قادری و کوشکی با مبالغ اندک به اینجا آمدند و حالا مبالغ آنها بالای یک میلیارد است. این موضوع برای کار فنی و استعدادیابی نفراتی است که قبلاً در باشگاه بوده‌اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر